GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mlody_
Lex user
Posty: 219
Rejestracja: 8 maja 2014, o 11:10
Model Lexusa: GS400
Skąd:: czw
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Mlody_ »

Awatar użytkownika
Mlody_
Lex user
Posty: 219
Rejestracja: 8 maja 2014, o 11:10
Model Lexusa: GS400
Skąd:: czw
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Mlody_ »

Chyba ze to nie ten sam
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Yarecki »

Mlody_ pisze:Chyba ze to nie ten sam
Troche się rocznik nie zgadza.
A gdyby nawet to co dają te porównania :?:
Bo nie bardzo to kumam, zadzwoń wpłać zaliczkę w ciemno, jedź po auto i kupuj nawet jak będzie kapeć albo stracisz zaliczkę :ok:
Albo nie ma ani zaliczki ani auta ani tez sprzedającego :biggrin2:
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Są to dwa różne auta ... Ten z mobile jest już bardzo dawno w ogłoszeniach i na Węgrzech a tam jak z Polakami albo jeszcze lepiej więc różnie może być.

Mlody_ dam Ci małą lekcje kupowania aut może łatwiej będzie Ci zrozumieć jak to działa... :biggrin2:

Znajdujesz ogłoszenie, oglądasz zdjęcia, dzwonisz i słyszysz tylko "ales gud", "papiren gud", "auto fart" ... Możesz po negcjować przez telefon ale zazwyczaj ma to mierny skutek bo Rusek/Czech/Węgier już się czają...

No i ... jedziesz w ciemno po auto ze zdjęcia pt. "ales gud" jak masz farta auto bierzesz opłacasz no i za 25k masz Lexa ale jak masz mniej szczęści to:

- sprzedający wypisuje Ci fakturę na pełną kwotę koszt wzrasta i to sporo
- są uszkodzenia i szpachla tego nie widać na zdjęciach a tam nikt się nie spuszcza tak jak w PL nad mikronami
- okazuje się że auto nie ma hebli i stuka coś w zawiasie no ale "fahrt" ? no "fahrt"

A jak będzie pech to go nie weźmiesz i jazda jak psu w dupę...

Do tego dochodzi kwestia transportu bo jak wypożyczysz lawetę to w 3/4 przypadków będzie przeładowana, jak będziesz chciał skorzystać z lohry a lex będzie 150km od trasy to dopłacisz, a jak nie będzie podjazdu to co zrobisz??? No i jesteś zdany na umawianie się kierowcy ze składem co też często nie jest takie proste...

Oczywiście jak masz szczęście to wrócisz na próbnych albo nikt Ci nie zważy lawety tylko że bazujesz na farcie.

Ogólnie sprowadzanie nie jest takie proste jak myślisz oczywiście doliczanie sobie po 5k-10k przez handlarzy przy aucie za 25-30k też jest waleniem w ch..ucia.
Maciek-Olsztyn
Lex user
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2014, o 10:23
Model Lexusa: ls400
Skąd:: olsztyn
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Maciek-Olsztyn »

http://olx.pl/i2/oferta/lexus-gs-gs430- ... da38527b52

Witam!
ostatnio oglądałem w/w auto u mnie w mieście!
Z grubsza wygląda fajnie jedna niepokoi mnie lekko wytarty boczek fotela kierowcy co przy przebiegu 130.000 się nie spodziewałem
A po drugie we wszystkich dzwiach są nielakierowane sruby zawiasów - czy ten typ tak ma?
raffi80
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 18 lis 2014, o 15:05
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: raffi80 »

raffi80 pisze:Czy ktoś oglądał tego?: http://otomoto.pl/oferta/lexus-gs-lexus ... yiMFz.html

Wnętrze prezentuje się wyśmienicie, wygląda niemal idealnie.
czuję, że był dobry i pewnie dlatego nieaktualne. koledzy, nie piszcie mi, że niefajny, bo dywaniki ma nieoryginalne i że felgi nie mają spolerowanego rantu. czy was już do reszty pogięło? kupcie sobie może nowego w salonie, co?
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Yarecki »

ledziu pisze:Są to dwa różne auta ... Ten z mobile jest już bardzo dawno w ogłoszeniach i na Węgrzech a tam jak z Polakami albo jeszcze lepiej więc różnie może być.

Mlody_ dam Ci małą lekcje kupowania aut może łatwiej będzie Ci zrozumieć jak to działa... :biggrin2:

Znajdujesz ogłoszenie, oglądasz zdjęcia, dzwonisz i słyszysz tylko "ales gud", "papiren gud", "auto fart" ... Możesz po negcjować przez telefon ale zazwyczaj ma to mierny skutek bo Rusek/Czech/Węgier już się czają...

No i ... jedziesz w ciemno po auto ze zdjęcia pt. "ales gud" jak masz farta auto bierzesz opłacasz no i za 25k masz Lexa ale jak masz mniej szczęści to:

- sprzedający wypisuje Ci fakturę na pełną kwotę koszt wzrasta i to sporo
- są uszkodzenia i szpachla tego nie widać na zdjęciach a tam nikt się nie spuszcza tak jak w PL nad mikronami
- okazuje się że auto nie ma hebli i stuka coś w zawiasie no ale "fahrt" ? no "fahrt"

A jak będzie pech to go nie weźmiesz i jazda jak psu w dupę...

Do tego dochodzi kwestia transportu bo jak wypożyczysz lawetę to w 3/4 przypadków będzie przeładowana, jak będziesz chciał skorzystać z lohry a lex będzie 150km od trasy to dopłacisz, a jak nie będzie podjazdu to co zrobisz??? No i jesteś zdany na umawianie się kierowcy ze składem co też często nie jest takie proste...

Oczywiście jak masz szczęście to wrócisz na próbnych albo nikt Ci nie zważy lawety tylko że bazujesz na farcie.

Ogólnie sprowadzanie nie jest takie proste jak myślisz oczywiście doliczanie sobie po 5k-10k przez handlarzy przy aucie za 25-30k też jest waleniem w ch..ucia.
Przybij 5 :ok:
raffi80 pisze:koledzy, nie piszcie mi, że niefajny, bo dywaniki ma nieoryginalne i że felgi nie mają spolerowanego rantu. czy was już do reszty pogięło? kupcie sobie może nowego w salonie, co?
No w końcu jeden na 100 normalny się odezwał :piwko: :ok:
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sebek8888 »

Yarecki pisze:
Mlody_ pisze:Chyba ze to nie ten sam
Troche się rocznik nie zgadza.
A gdyby nawet to co dają te porównania :?:
Bo nie bardzo to kumam, zadzwoń wpłać zaliczkę w ciemno, jedź po auto i kupuj nawet jak będzie kapeć albo stracisz zaliczkę :ok:
Albo nie ma ani zaliczki ani auta ani tez sprzedającego :biggrin2:
Jasne.. kup nawet jak bedzie kapec.... bo zaliczka wplacona..... sie przepoleruje zdejmie 150k przebiegu i moze jakis glupek da zarobic
dadan
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 13 cze 2012, o 15:15
Model Lexusa: szukam
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dadan »

Maciek-Olsztyn pisze:http://olx.pl/i2/oferta/lexus-gs-gs430- ... da38527b52

Witam!
ostatnio oglądałem w/w auto u mnie w mieście!
Z grubsza wygląda fajnie jedna niepokoi mnie lekko wytarty boczek fotela kierowcy co przy przebiegu 130.000 się nie spodziewałem
A po drugie we wszystkich dzwiach są nielakierowane sruby zawiasów - czy ten typ tak ma?
Stał z miecha dwa temu w Niemczech, kolesiowi chyba się spieszyło ze sprzedażą, bo zjechał z ceny. Środka w ogłoszeniu nie miał pokazanego, niby 2 właściciel...
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Yarecki »

sebek8888 pisze:
Yarecki pisze:
Mlody_ pisze:Chyba ze to nie ten sam
Troche się rocznik nie zgadza.
A gdyby nawet to co dają te porównania :?:
Bo nie bardzo to kumam, zadzwoń wpłać zaliczkę w ciemno, jedź po auto i kupuj nawet jak będzie kapeć albo stracisz zaliczkę :ok:
Albo nie ma ani zaliczki ani auta ani tez sprzedającego :biggrin2:
Jasne.. kup nawet jak bedzie kapec.... bo zaliczka wplacona..... sie przepoleruje zdejmie 150k przebiegu i moze jakis glupek da zarobic
A ty co o swoich praktykach opowiadasz :cenzura: :laugh1:
Bo cos się to nie klei z moją wypowiedzią :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości