GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

PGasik15 pisze:
gmiter pisze:
PGasik15 pisze:Czy przetarte przyciski komputera w aucie przedliftowym to normalna sprawa czy mogą świadczyć o dużym przebiegu? Egzemplarz ma ~240k, niby udokumentowane.
Świadczą o tym że auto nie jest dla Ciebie... Ja pierdziele Rutkowskiego ludzie zatrudnijcie jeszcze żeby zweryfikować czy przebieg to 200 czy 220 tysięcy..
Dzięki za merytoryczną odpowiedź ;) Robię spory research i jest to jedna z rzeczy, które na innych ogłoszeniach nie występują, stąd moje pytanie na forum użytkowników Lexusa. Pozdrawiam
Każdym autem kto inny jeźdił, do tego same różnice funduje nam chociażby producent typu grubość lakieru ... więc tak jak mówiłem skup się na rzeczywistym stanie a nie na domysłach wiecznych poszukiwaczy.
Awatar użytkownika
DŻEJKU
Lex user
Posty: 94
Rejestracja: 17 gru 2012, o 15:59
Model Lexusa: GS430 2002
Skąd:: Jarosław
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: DŻEJKU »

Jesli robiłeś research to na pewno zauwazyles ze w egzemplarzach dostępnych w ogloszeniach uszkodzenia przyciskow nie występują a sa to auta z przelotami od 150 do nawet 400tys. km. A to oznacza, ze nie jest to standardowe zuzycie wynikajace z okreslonego przebiegu a raczej, jak juz koledzy wyzej pisali, kwestia np. Nawyków konkretnego użytkownika.
Ja mialem 3 GSy z przebiegami od 158 do 260 tys i we wszystkich przyciski byly idealne. Jedynie nad galką potencjometru radia zdarzalo sie wytarcie od paznokci i najwieksze bylo w egzemplarzu z najnizszym przebiegiem, wiec sam widzisz... szkoda zajmowac sie takimi tematami bo przegapisz to co istotne
BYŁ: Czarny GS430 2002, Granatowy GS300 1998, 2 x Zielony GS430 2002 , gs300 2004 Zielony
JEST: dodge challenger
Awatar użytkownika
swiezy21
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 13 lut 2016, o 12:55
Model Lexusa: IS 300 SportCross
Skąd:: Wąbrzeźno
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: swiezy21 »

Witam serdecznie. Mam prośbę. Czy ktoś z forum może wypowiedzieć się na temat auta z ogłoszenia w linku poniżej? Wdzięczny będę:
www.olx.pl/oferta/lexus-gs-430-v8-CID5-IDyuNJS.html
Nigdy nie patrz na nikogo z góry chyba, że właśnie pomagasz mu wstać
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

swiezy21 pisze:Witam serdecznie. Mam prośbę. Czy ktoś z forum może wypowiedzieć się na temat auta z ogłoszenia w linku poniżej? Wdzięczny będę:
http://www.olx.pl/oferta/lexus-gs-430-v ... yuNJS.html
Lexus jak lexus, pewnie były jakieś malowanki, umowa pewnie na niemca który nigdy o Tobie nie słyszał, akcyza do zapłaty + pewnie koło 3-4k startera rozrządowo olejowego z małymi usterkami.
Pepton
Lex user
Posty: 71
Rejestracja: 8 paź 2017, o 11:13
Model Lexusa: GS430 MKII
Skąd:: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pepton »

Witam !!

Oglądał może ktoś ten egzemplarz

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... BQgyg.html

Nie chodzi mi tu o debilizmy niektórych detektywów typu: malowany, tu trochę większa szpara niż tam, guziczki powycierane itp. Chodzi mi głównie o to czy nie zgnity i czy w miarę jakoś jeździ...?
Wiadomo cena jest taka, nie można niczego wymagać, ale z jednych aut da się jeszcze coś zrobić a z niektórych już nie...
Dziwne że tak długo wisi. Może przez to, że to koniec Polski...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
swiezy21
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 13 lut 2016, o 12:55
Model Lexusa: IS 300 SportCross
Skąd:: Wąbrzeźno
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: swiezy21 »

ledziu pisze:
swiezy21 pisze:Witam serdecznie. Mam prośbę. Czy ktoś z forum może wypowiedzieć się na temat auta z ogłoszenia w linku poniżej? Wdzięczny będę:
http://www.olx.pl/oferta/lexus-gs-430-v ... yuNJS.html
Lexus jak lexus, pewnie były jakieś malowanki, umowa pewnie na niemca który nigdy o Tobie nie słyszał, akcyza do zapłaty + pewnie koło 3-4k startera rozrządowo olejowego z małymi usterkami.
Hehe. Pewnie z tą umową będzie tak jak piszesz. Ale chodzi mi ogólnie czy cena w miarę czy generalnie na starcie za niska. Bo w przebieg 176k nie wierzę w ogóle a i szczerze nie interesuje mnie on. Jak auto sprawne to i 350k może mieć
Nigdy nie patrz na nikogo z góry chyba, że właśnie pomagasz mu wstać
Wojtax
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 12 lip 2016, o 14:15
Model Lexusa: GS 430 II
Skąd:: stolica
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Wojtax »

swiezy21 pisze:
ledziu pisze:
swiezy21 pisze:Witam serdecznie. Mam prośbę. Czy ktoś z forum może wypowiedzieć się na temat auta z ogłoszenia w linku poniżej? Wdzięczny będę:
http://www.olx.pl/oferta/lexus-gs-430-v ... yuNJS.html
Lexus jak lexus, pewnie były jakieś malowanki, umowa pewnie na niemca który nigdy o Tobie nie słyszał, akcyza do zapłaty + pewnie koło 3-4k startera rozrządowo olejowego z małymi usterkami.
Hehe. Pewnie z tą umową będzie tak jak piszesz. Ale chodzi mi ogólnie czy cena w miarę czy generalnie na starcie za niska. Bo w przebieg 176k nie wierzę w ogóle a i szczerze nie interesuje mnie on. Jak auto sprawne to i 350k może mieć

Ja rozmawiałem z handlarzem, było to z dobre 2 miesiące temu, zanim swojego kupiłem. Brak jakichkolwiek papierów zza granicy, twierdził, że Niemiec ma jemu wysłać, jak przyjdą to wyśle mi ;) do malowania: drzwi kierowcy, bo mają rysę nie do spolerowania, błotnik tylny prawy do robienia, tylny zderzak. Ma dołożone jakieś czujniki z tyłu, w środku na desce z lewej strony jest jakiś głośnik od nich. To tyle co wiem, mi się nie chciało jechać taki kawał i wracać z nim na plecach
Awatar użytkownika
swiezy21
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 13 lut 2016, o 12:55
Model Lexusa: IS 300 SportCross
Skąd:: Wąbrzeźno
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: swiezy21 »

Oooo. Dzięki wielkie za info. Nie będę musiał ponad 300 km na darmo lecieć. Dzięki raz jeszcze
Nigdy nie patrz na nikogo z góry chyba, że właśnie pomagasz mu wstać
Pepton
Lex user
Posty: 71
Rejestracja: 8 paź 2017, o 11:13
Model Lexusa: GS430 MKII
Skąd:: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pepton »

swiezy21 pisze:Oooo. Dzięki wielkie za info. Nie będę musiał ponad 300 km na darmo lecieć. Dzięki raz jeszcze
Czemu na darmo...?
Drzwi kierowcy do malowania, tylny błotnik i zderzak. Całość robót na normalnym warsztacie do ogarnięcia w tydzień za max tysiąc zł. Twoim zdaniem to już dyskwalifikuje GS430 w takiej cenie...??
Taaa. Najlepiej jakby był cały w oryginale, z udokumentowanym przebiegiem max 200 tys. i jeszcze od pierwszego właściciela. No i oczywiście w tej cenie...
Wojtax z tego co pisze nie widział tego auta, tylko rozmawiał z tym handlarzem (czyt. zawracał mu dupę) i Tobie to już wystarczy żeby skreślić auto, których jest jak na lekarstwo...
Z całym szacunkiem, ale klupnij Ty się chłopie w głowa !!!

PS. Aż z ciekawości podjadę go obejrzeć, bo to w moim mieście...
Awatar użytkownika
swiezy21
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 13 lut 2016, o 12:55
Model Lexusa: IS 300 SportCross
Skąd:: Wąbrzeźno
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: swiezy21 »

Nie chodzi mi o stan pojazdu. Tylko jak słyszę, że papiery niemiec dośle to mam dosyć. Poza tym kojarzę to auto jak było dużo wcześniej ogłaszane jako świeżo sprowadzone, później zniknęło, teraz znowu jest jako świeżo sprowadzone. Nie odrzucam, tylko jak mam jechać całą Polskę obejrzeć jedno auto, które może będzie w szyku, ale papiery lipne to nie ma sensu dla mnie. Może źle gadam, ale tak myślę
Nigdy nie patrz na nikogo z góry chyba, że właśnie pomagasz mu wstać
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 7 gości