GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Bednar
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 24 paź 2017, o 15:58
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bednar »

Jak dla mnie mogłoby tej instalacji nie być, ale jak już jest to ok. Mi też się opis podoba, wygląda na "szczery" :) Nurtuje mnie tylko czemu na obudowie silnika jeden znaczek jest złoty, a drugi srebny, no i na kierownicy nie ma przycisków do zmieny biegów, a po lifcie chyba juz powinny być
Awatar użytkownika
Adolvo
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 07:51
Model Lexusa: LS460
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Adolvo »

Bednar pisze:Jak dla mnie mogłoby tej instalacji nie być, ale jak już jest to ok. Mi też się opis podoba, wygląda na "szczery" :) Nurtuje mnie tylko czemu na obudowie silnika jeden znaczek jest złoty, a drugi srebny, no i na kierownicy nie ma przycisków do zmieny biegów, a po lifcie chyba juz powinny być
w 430 nie było przycisków..
Obrazek
Bednar
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 24 paź 2017, o 15:58
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bednar »

Faktycznie, mój błąd. Ale generalnie ten egzemplarz wart jest zainteresowania?
klinikalpg.pl
Lex user
Posty: 212
Rejestracja: 28 maja 2017, o 00:00
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: DC|
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: klinikalpg.pl »

Bednar pisze:Jak dla mnie mogłoby tej instalacji nie być, ale jak już jest to ok.
Uważam, że bardzo często (najczęściej? :) ) instalacja gazowa jest raczej obciążeniem, niż korzyścią bo zwykle jest już wyeksploatowana i/lub źle założona/wystrojona i nie wiadomo czy (jakie?) szkody poczyniła w silniku. Ale tu jest instalacja świeża od kumatego montera więc jest atutem!
Bamse
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2017, o 15:15
Model Lexusa: Gs
Skąd:: Zamosc
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bamse »

Bednar pisze:Witam Panowie, co powiecie o tym egzemplarzu? https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... ziP9r.html
Brak sterowania szyberdachem. Panel pochodzi z auta bez szyberdachu.
adam8720
Lex user
Posty: 90
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 08:14
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adam8720 »

Dla mnie dalej podejrzany jest przebieg, ktoś kupił GS430 w Holandii żeby robić nim 10tyś km rocznie:) Liczyłbym bardziej że rocznie robił 20-30tyś km ale cuda się zdarzają.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Bamse pisze:
Bednar pisze:Witam Panowie, co powiecie o tym egzemplarzu? https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... ziP9r.html
Brak sterowania szyberdachem. Panel pochodzi z auta bez szyberdachu.
Albo szyber był dokładany...
Awatar użytkownika
DARO LEX
Lex user
Posty: 105
Rejestracja: 16 lut 2017, o 15:57
Model Lexusa: GS 300 MKII
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: DARO LEX »

bardzo lubię ten dział wrzuć linka lub zdjecia samochodu a forumowi "rzeczoznawcy" powiedza Ci wszystko o samochodzie nawet wiecej niż ASO i własciciel .... :ok:
Lexus GS 300 MK II - granatowyprawieczarny
Awatar użytkownika
Kristof
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 1 cze 2017, o 07:15
Model Lexusa: GS 350AWD
Skąd:: Kraków
Kontakt:

GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kristof »

DARO LEX pisze:bardzo lubię ten dział wrzuć linka lub zdjecia samochodu a forumowi "rzeczoznawcy" powiedza Ci wszystko o samochodzie nawet wiecej niż ASO i własciciel .... :ok:
Generalnie kolego to nie każdy się interesuje samochodami na tyle żeby wiedzieć na co zwracać uwagę nawet na fotkach ;) z jednej strony nie słyszałem o samochodach serwisowanych w ASO o wszystko, przy czym nie mówię że się nie zdarzają. Po prostu takie coś egzemplarze rozchodzą się po rodzinie. Więc jeśli sprzedawca to osoba prywatna to wiadomo że z odrobiną zaufania można podejść. Do handlarzy zawsze bez i z podejściem że ukrywają co wiedzą złego o aucie

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
maciejk25
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2016, o 16:26
Model Lexusa: narazie brak
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: maciejk25 »

Witam wszystkich. Wiecie coś może na temat tego egzemplarza? Co o nim sądzicie? https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... zjZH1.html Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość