GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
przemosc
Lex Driver
Posty: 350
Rejestracja: 13 cze 2014, o 01:33
Model Lexusa: IS300/RX300/ES300h
Skąd:: Rzyki
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: przemosc »

lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lukas78 »

Wygląda fajnie. Sporo fotek i spód auta zdrowy. Na pewno warty obejrzenia - ciekawe na ile ta cena jest do znegocjowania.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
BANZAJ
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 25 lip 2016, o 22:09
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Stanisławice
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BANZAJ »

Nie pasuje mi tylna klapa,bez emblematów/oznaczeń.Albo ktoś to odkleił bo miał fantazje tjuningową,albo było walone..Poza tym dobrze się prezentuje ale jak dla mnie cena zbyt wywindowana....
Awatar użytkownika
shamal
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 12:01
Model Lexusa: GS300 mk2
Skąd:: krk
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: shamal »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... yJjvJ.html

Polecam ten egzemplarz ;)
Byłem sceptycznie nastawiony, ze względu na doświadczenia z innymi 'ładnymi' ofertami, ale podjechałem zobaczyć i byłem mile zaskoczony.
Samochód przyprowadzony z Włoch, bodajże w kwietniu ubiegłego roku. Wynika z tego największy plus - absolutny brak rdzy, ani na nadwoziu, ani na podwoziu nie znajdzie się żadna ruda plama czy purchle. Podwozie super, prawdopodobnie pierwszy raz od produkcji miało w tym roku kontakt ze śniegiem, nic nie wyglądało na zużyte.
Jak to zwykle bywa, minimalne odpryski na masce z przodu, parę milimetrowych odprysków nad szybą (która była kiedyś wymieniana, pilkington). Lakier dosyć zadbany, jedynie felgi wymagają renowacji. Opony zimowe to Continentale TS810 z 2010 roku, bieżnik jeszcze dobry. Co do letnich właściciel nie był pewien marki, ale Yokohama albo też Conti, używane 1-2 sezony, pasują na te same felgi. Wnętrze ładne, skóra odnowiona, wszystko działa.
Co z minusów? Parę drobnostek - jak widać na foto, brak jednej osłony spryskiwacza (ale działa ok), trochę zagięte listewki na dole drzwi przednich, parę małych wgniotek na plastikach we wnętrzu (drzwi na dole, słupek boczny). Jest też lekki wyciek ze skrzyni biegów, ale właściciel mówi, że to pewnie kwestia uszczelnienia po wymianie oleju, bo wcześniej tego nie było (skrzynia działa ok).
Ogólnie samochód faktycznie bez wkładu finansowego, pakiet startowy był robiony po przywiezieniu do kraju, można dopytać co dokładnie było porobione.
Właściciel bardzo w porządku, można pogadać, wie czym jeździ i ma o tym pojęcie (a nie - Paaanie, ja to nie wiem, tak było jak kupiłem ;) ).
Co do ceny to samemu lepiej się dogadać, nie będę pisać jak to wyszło u mnie :P Dlaczego w takim razie nie wziąłem tego samochodu? Bo miałem na oku już inny i jednak zostałem przy tamtym, chociaż dylemat był spory.
Także jeszcze raz POLECAM i żegnam się z tym tematem, niedługo pokażę co mam :biggrin2:
BOHEN
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 23 lip 2015, o 16:34
Model Lexusa: GS300
Skąd:: wschód
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BOHEN »

Haha, wogole to nie brzmi jakbyś reklamowal swoje auto.
loudner83
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 7 lut 2015, o 17:16
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Swarzedz
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: loudner83 »

Juz bardziej nie można zareklamować swojego auta :-) lepiej w skrócie trzeba było napisać on jest mój i jest zajebi**y :-)
Było
Lexus LS400
Lexus SC400 by Maxkow
Awatar użytkownika
shamal
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 12:01
Model Lexusa: GS300 mk2
Skąd:: krk
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: shamal »

Yyy, czy Wy w ogóle przeczytaliście co napisałem? :acute:
Samochód nie jest mój i nie ja go sprzedaje. Jestem z krakowa i miałem podjechać ze 3km do tego lexusa... Więc oglądałem i stwierdziłem, że jest wart zakupienia, ale tak jak napiałem wcześniej - miałem już innego na oku (btw, od użytkownnika forum) i z tego jednak zrezygnowałem, ale polecam go. Czytanie ze zrozumieniem to jak widać dla niektórych ciężka sztuka. ;)
bigfish
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 7 lis 2016, o 13:46
Model Lexusa: GS
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: bigfish »

Tak tak, teraz wszyscy Ci uwierzymy :)
Alucard
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 5 lut 2017, o 15:59
Model Lexusa: LC100 4.7 2001
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Alucard »

Witam ,

Przeglądnąłem 10 ostatnich stron i nic nie znalazłem o tym egzemplarzu:

http://allegro.pl/lexus-gs-430-luksus-z ... ml#thumb/5

Może jestem ślepy :)
ShadoVv
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2016, o 11:55
Model Lexusa: gs300 '01
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ShadoVv »

Gdzieś był, długo ogólnie już wisi, jakoś przynajmniej od września/października. O ile dobrze pamiętam ktoś pisał że wojownika ktoś zagarażował od tyłu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości