GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ODPOWIEDZ
BraWo
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 20 mar 2017, o 11:33
Model Lexusa: GS 300 mkII ??
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BraWo »

Szfuri pisze:
BraWo pisze:No w ogłoszeniu nie ma ale dzwoniłem i rozmawiałem zresztą sympatyczne połgodziny ;)
Daleko nie masz... przyjedź i zobacz... nabierzesz jeszcze większej ochoty na zakup tego auta :biggrin2:
Sie zobaczy he he... jestem ostrożny i wyczulony na zdjecia oraz opisy właścicieli. 3500km wyjezdzonych na darmo zrobiło swoje. Jak bedzie ok i sie dogadamy to bedzie moje ;)
BraWo
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 20 mar 2017, o 11:33
Model Lexusa: GS 300 mkII ??
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BraWo »

Byłem i widziałem. Nie kupiłem.
To był ostatni Lexus jakiemu poswieciłem swoj czas.
W wolnej chwili napisze co widzialem
Almaster
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 31 sty 2016, o 13:03
Model Lexusa: GS 300 II
Skąd:: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Almaster »

BraWo pisze:Byłem i widziałem. Nie kupiłem.
To był ostatni Lexus jakiemu poswieciłem swoj czas.
W wolnej chwili napisze co widzialem
To grubo... Jestem ciekaw wrażeń z oględzin... :)
mardzin
Lex user
Posty: 92
Rejestracja: 31 sie 2015, o 09:35
Model Lexusa: GS430
Skąd:: SKa
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mardzin »

BraWo pisze:Byłem i widziałem. Nie kupiłem.
To był ostatni Lexus jakiemu poswieciłem swoj czas.
W wolnej chwili napisze co widzialem
Pytanie, czego oczekujesz od nastoletniego auta.
Choć za ponad 40kzł powinien być ideał.
A nie wzbudził podejrzeń brak oznaczeń na klapie?
bigfish
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 7 lis 2016, o 13:46
Model Lexusa: GS
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: bigfish »

wspołczuje , sam szukałem i przestałem na ten moment bo pojawiły sie inne wydatki ale sie nie poddaje , chociaz po prawie 4k przejechanych w polsce również bym stracił zainteresowanie.
Tak to już jest , jak sprzedawca/handlarz myśli ze za serwis w aso (najczęsciej sfałsowany z innymi nie przetłumaczonymi dokumentami) sie płaci grube pieniądze. Po swoich doświadczeniach wiem ze gdy samochód z opisu jest idelany lub zdjecia są po filtrach w PS nie opłaca się jechać do takiego samochodu.
Pozdrawiam i życzę wesołych świąt , nie ukrywam ze czekam na relacje z oględzin :)
BraWo
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 20 mar 2017, o 11:33
Model Lexusa: GS 300 mkII ??
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BraWo »

BraWo pisze:Byłem i widziałem. Nie kupiłem.
To był ostatni Lexus jakiemu poswieciłem swoj czas.
W wolnej chwili napisze co widzialem
No to przed świeceniem jaj proszę

- zderzak przód ma sporo drobnych ubytków lakieru
- maska przód odpryski lakieru
- Reflektory przód wymagają sporej polerki
- klapa tył po dwóch przeciwnych stronach obok uszczelek mają spore ślady wytartego lakieru (do białego)
-zderzak tył lakierowany a po lewej jego stronie przy błotniku mega zlewka lakieru (bardzo niedbale zrobione
- nadkole tył od str. pasażera obcierki i to spore od wsiadania (prawdopodobnie nity spodni)
- prawe drzwi kierowcy odstaje spód listwa i nie jest w jednej linii z drzwiami pasażera (korekta zawiasów bo nie są dociągnięte dołem)
- brudna maskownica głośnika od str. kierowcy drzwi
- kierownica najbardziej zniszczona z tych które widziałem (miejsce łączenia drewna ze skórą ma spore otarcia oraz jakaś mega rysa wzdłuż jej lewej krawędzi)
-wyświetlacz radia ze sporą rysą wzdłuż całej jego linii

A teraz najlepsze:
- prawy tył błotnik przy zderzaku wzdłuż jego długości purchle !!!! na 25 cm długości pod lakierem (jeszcze pod)
-korozja warstwowa wahaczy, łuszczy się i kruszy jak cholera
-malowane i spawane (odpicowane) tłumiki końcowe

jak tak wygląda spód to co się dzieje pod zrobioną (podobno w Szwajcu) konserwacją ????

Nie sprawdzałem ani grubości lakieru ani szyb bo się wkur…. na… no właśnie jak go nazwać żeby nie obrazić ???

Czego oczekuje za takie pieniądze ?

Wnętrza jak auto z Monachium, spodu jak GS mk1 kolegi z forum i stanu technicznego jak auta z linku KLASYKA GATUNKU

miałem wczoraj przy sobie 43 000 na auto, opuścił 500 :D

Sprzedawca to osobny temat, nigdy nie spotkałem człowieka który miałby w sobie tyle nienawiści do ludzi

WESOŁYCH ŚWIĄT wszystkim bez wyjątku ;)
i super mokrego dyngusa wiecie komu ;)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Poprostu nielatwo jest znalezc auto w oczekiwanym stanie z tego rocznika. Normalne. Takie egzemolarze pokazuja sie raz na pare lat.
BraWo
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 20 mar 2017, o 11:33
Model Lexusa: GS 300 mkII ??
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re:

Post autor: BraWo »

legato97 pisze:Poprostu nielatwo jest znalezc auto w oczekiwanym stanie z tego rocznika. Normalne. Takie egzemolarze pokazuja sie raz na pare lat.
Pełna zgoda,
Ja poprostu kupuje i sercem i rozumem. Moze mam wyłaczyc jedno i drugie ???
lexgs
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 13 paź 2016, o 22:38
Model Lexusa: GS430 mk3
Skąd:: WAW
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lexgs »

Ten gs430 mk2 to jest jakis klasyk? Przeciez za podobne czy niewiele wieksze pieniadze mozna w DE znalezc nowszy model, praktycznie pod kazdym wzgledem lepszy.. Wiem, bo sam niedawno kupilem. Moze jest ich niewiele, ale jak sie troche poczeka to mozna trafic. Ten gs z ogloszenia, nawet jakby byl taki jak go sprzedajacy opisuje, zwyczajnie nie jest konkurencyjny cenowo wobec nowszych modeli.
dadan
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 13 cze 2012, o 15:15
Model Lexusa: szukam
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dadan »

Szwajcaria i skandynawia to nie są regiony, gdzie spód auta będzie zdrowy, tak samo Monachium...Oczywiście jakieś wyjątki mogą się zdarzyć, ale trzeba pamiętać że to auto ma naście dobrych lat. Jak chcesz zdrowy spód to szukaj auta z ciepłych klimatów lub beneluxu. Szukałem ost auta w beneluxie i w większości spody wyglądały baardzo dobrze. Większość aut w polsce jest zwyczajnie przepłacona, skoro auto zostało sprowadzone to dla mnie już ma cene kosmos, raz że zarabia komis zagraniczny, dwa handlarz w polsce, trzy takie auta zanim trafią do klienta potrafią przestać sporo czasu...
lexgs pisze:Ten gs430 mk2 to jest jakis klasyk? Przeciez za podobne czy niewiele wieksze pieniadze mozna w DE znalezc nowszy model, praktycznie pod kazdym wzgledem lepszy.. Wiem, bo sam niedawno kupilem. Moze jest ich niewiele, ale jak sie troche poczeka to mozna trafic. Ten gs z ogloszenia, nawet jakby byl taki jak go sprzedajacy opisuje, zwyczajnie nie jest konkurencyjny cenowo wobec nowszych modeli.
Tutaj pełna zgoda, gs mk2 to już trochę leciwe auto.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości