GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: legato97 »

Polowa cany. Jak jedzie prosto i silnik ok, to szpachle bym przebolal:)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: legato97 »

Dadan spamujesz. Wlasnie, ze dolozy ktos za zrobione rzeczy bo zaplaci za nie polowe ceny bez robocizny jak sa juz w aucie. Drugie, ze jak jezyk pisze. Po co komentarze jak nie znasz auta...
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mirozet »

Czy ktoś może oglądał? Mój brat miał podjechać jak będzie w okolicy, ale nie wiem w końcu kiedy... https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... e71926ae6b
S600
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 29 lip 2018, o 09:27
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: S600 »

mirozet pisze:Czy ktoś może oglądał? Mój brat miał podjechać jak będzie w okolicy, ale nie wiem w końcu kiedy... https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... e71926ae6b

Wystawiony był jakiś tydzień temu za 19900zł nastepnego dnia spadła na 18300 po dwóch dniach cena zmieniła się na 24900 żeby znowu po dwóch dniach spaść na 20tyś . Zbiegło sie to w czasie z pojawieniem w Ostrołęce sztuki za 25900. Widać sprzedający nie wiedział ile wycenić.

Kupiłem gs300 mk2 3 tygodnie temu ale dalej
sprawdzam :)
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2018, o 00:15 przez S600, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
CezaryR
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 17 sie 2018, o 12:00
Model Lexusa: GS300 mkII 2003
Skąd:: Połczyn Zdrój
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: CezaryR »

S600 pisze:
mirozet pisze:Czy ktoś może oglądał? Mój brat miał podjechać jak będzie w okolicy, ale nie wiem w końcu kiedy... https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... e71926ae6b

Wystawiony był jakiś tydzień temu za 19900zł nastepnego dnia spadła na 18300 po dwóch dniach cena zmieniła się na 24900 żeby znowu po dwóch dniach spaść na 20tyś . Zbiegło sie to w czasie z pojawieniem w Ostrołęce sztuki za 25900. Widać sprzedający nie wiedział ile wycenić.

Kupiłem gs300 mk2 3 tygodnie temu ale dalej sprawdzam :)

Sprzedający nie jest chętny do udostępnienia nr VIN, jak dla mnie dyskwalifikuje to dalsze rozmowy. Tym bardziej, że mam kawał drogi do tego konkretnego samochodu.
Pozdrawiam
S600
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 29 lip 2018, o 09:27
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: S600 »

Jak nie chce podać vin to prawdopodobnie przebieg ok 300+ bo niby dlaczego nie podaje.
Moim zdanien w tym modelu nie ma co sie bać przebiegu. Ja kupiłem z przebiegiem 289tys i podczas robienia pakietu start: zawieszenie, LPG, oleje (most, skrzynia, silnik) a na końcu pranie wnętrza z pielęgnacją skóry, każdy mechanik był pod wrażeniem że 19 letni samochód nie ma rdzy i pod spodem jest suchutki. Człowiek od detailingu powiedział że po innych samochodach praca na tym aucie była dla niego przyjemnością - grube dywany i prawdziwa skóra.

Trzeba jechać z miernikiem podjechać na przeglad na stacje diagnostyczną dasz 99zł i masz czarno na białym.
LOBO.
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 5 mar 2018, o 23:49
Model Lexusa: szukam
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: LOBO. »

Awatar użytkownika
CezaryR
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 17 sie 2018, o 12:00
Model Lexusa: GS300 mkII 2003
Skąd:: Połczyn Zdrój
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: CezaryR »

S600 pisze:Trzeba jechać z miernikiem podjechać na przeglad na stacje diagnostyczną dasz 99zł i masz czarno na białym.
Słusznie prawisz, ale w moim przypadku jechać ok 500 km, aby się rozczarować, to nie wchodzi w grę.

Z mojego doświadczenia vin ujawnia najczęściej kwestie:
1) Prawdziwy rok produkcji - tu często sprzedający " kłamią",
2) Prawdziwy przebieg - też uważam, że te silniki jak mają 300 tys. na grzbiecie to jak ktoś dbał i serwis olejowy robił to się nie ma czego bać,
3) Historię wypadkowa, historię samochodu.

Jeśli ktoś ma problem z podaniem nr VIN, nr rejestracyjnego i daty pierwszej rejestracji, to trzeba ostrożnie podchodzić do tematu.
Takie moje doświadczenia :mad:
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mirozet »

Też nie pojechałbym 500 km na Twoim miejscu w takim przypadku. Może chodzi tylko o przebieg... ale nie wiadomo. Ostrów Mazowiecka i okolice to też spore zagłębie handlarzy, więc ostrożność zalecana.
LOBO.
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 5 mar 2018, o 23:49
Model Lexusa: szukam
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: LOBO. »

Ostrów Mazowiecka omijaj szerokim łukiem Auta od typowych handlarzy kręcone bite lepione Opisy nie zgodne z tym co w ogłoszeniu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości