GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
szymonhaer
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 4 lut 2018, o 20:49
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: szymonhaer »

Cześć. Zna ktoś może to auto albo może coś o nim powiedzieć? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
https://partner-524.sprzedajemy.pl/lexu ... nr57790164
Wojtax
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 12 lip 2016, o 14:15
Model Lexusa: GS 430 II
Skąd:: stolica
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Wojtax »

szymonhaer pisze:Cześć. Zna ktoś może to auto albo może coś o nim powiedzieć? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
https://partner-524.sprzedajemy.pl/lexu ... nr57790164
Stał właśnie w tym komisie jak go oglądałem. Teraz stoi za 23800 na olx. Gość trochę się z nim turla. Cena adekwatna do stanu. Nie miałem miernika, ale gołym okiem widać, że cały malowany, łącznie z dachem. Przy wlewie paliwa we wnękach aż zacieki porobione. Widać różnice w odcieniach. Do pomalowania zderzak przedni, maska i błotnik bo ma wgniecenie. Tylne prawe drzwi zardzewiałe, wmontowane jakieś czujniki z przodu. W środku lepiej trochę, dzięki temu egzemplarzowa się dowiedziałem, że zwykle audio też ma subwoofer, podobnie jak z Mark Levinson. Odpuściłem ze względu na stan wizualny, żadnej wartości nie będzie trzymał a i poprawiać trzeba po innych
szymonhaer
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 4 lut 2018, o 20:49
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: szymonhaer »

Wojtax pisze:
szymonhaer pisze:Cześć. Zna ktoś może to auto albo może coś o nim powiedzieć? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
https://partner-524.sprzedajemy.pl/lexu ... nr57790164
Stał właśnie w tym komisie jak go oglądałem. Teraz stoi za 23800 na olx. Gość trochę się z nim turla. Cena adekwatna do stanu. Nie miałem miernika, ale gołym okiem widać, że cały malowany, łącznie z dachem. Przy wlewie paliwa we wnękach aż zacieki porobione. Widać różnice w odcieniach. Do pomalowania zderzak przedni, maska i błotnik bo ma wgniecenie. Tylne prawe drzwi zardzewiałe, wmontowane jakieś czujniki z przodu. W środku lepiej trochę, dzięki temu egzemplarzowa się dowiedziałem, że zwykle audio też ma subwoofer, podobnie jak z Mark Levinson. Odpuściłem ze względu na stan wizualny, żadnej wartości nie będzie trzymał a i poprawiać trzeba po innych
Ok dzięki wielkie za pomoc i informację. Pozdrawiam.
piotrek_ko77
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2019, o 06:28
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: piotrek_ko77 »

Cześć, oglądał l ktoś ten egzemplarz?
https://m.olx.pl/oferta/lexus-gs300-mk2 ... =undefined
Wojtax
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 12 lip 2016, o 14:15
Model Lexusa: GS 430 II
Skąd:: stolica
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Wojtax »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... BDQU2.html

Pany, oglądał go ktoś? We wtorek planuje pojechać go obejrzeć bo mam blisko, ale może już go ktoś oglądał?
Początkowo był wystawiony za 24500, a teraz nagle za 21500. Cena podejrzanie niska, ale chyba to salon lexusa sprzedaje
wiec badziewia chyba nie wciskają?
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Wojtax pisze:ale chyba to salon lexusa sprzedaje
wiec badziewia chyba nie wciskają?
To nie jest salon lexusa
Wojtax
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 12 lip 2016, o 14:15
Model Lexusa: GS 430 II
Skąd:: stolica
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Wojtax »

ledziu pisze:
Wojtax pisze:ale chyba to salon lexusa sprzedaje
wiec badziewia chyba nie wciskają?
To nie jest salon lexusa
Racja, poszperałem w necie. To jakiś serwis toyoty i lexusa. Po prostu widziałem na zdjęciach tego lexusa jakiś przeszklony budynek, lexusy obok i pomyślałem, że to salon i sprzedają używki klientów. Jakieś opinie o nich?
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Wojtax pisze:
ledziu pisze:
Wojtax pisze:ale chyba to salon lexusa sprzedaje
wiec badziewia chyba nie wciskają?
To nie jest salon lexusa
Racja, poszperałem w necie. To jakiś serwis toyoty i lexusa. Po prostu widziałem na zdjęciach tego lexusa jakiś przeszklony budynek, lexusy obok i pomyślałem, że to salon i sprzedają używki klientów. Jakieś opinie o nich?
Trzeba jechać i sprawdzić. Przyjmij że coś było malowane i jeżeli jest to dla Ciebie problem to odpuść. Cena jest ok.z tych niższych.
Wojtax
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 12 lip 2016, o 14:15
Model Lexusa: GS 430 II
Skąd:: stolica
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Wojtax »

Trzeba jechać i sprawdzić. Przyjmij że coś było malowane i jeżeli jest to dla Ciebie problem to odpuść. Cena jest ok.z tych niższych.[/quote]

Auto ma 17 lat na karku i przeszło 250k przebiegu. Nierealne żeby nic nie było malowane. Dzięki za odpowiedź, zamierzam obejrzeć we wtorek, jutro będę tam dzwonił, Pozdro
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Wojtax pisze:T

Auto ma 17 lat na karku i przeszło 250k przebiegu. Nierealne żeby nic nie było malowane. Dzięki za odpowiedź, zamierzam obejrzeć we wtorek, jutro będę tam dzwonił, Pozdro
Zdroworozsądkowe podejście. Kilka razy rozmawiałem z właścicielem tej firmy i zrobił na mnie dobre wrażenie chociaż wydaje mi się że ceny usług mają spore no ale wiadomo tej hali nikt za darmo nie postawił :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: czo i 6 gości