GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

To że auto jest w komisie to nie znaczy ze coś z nim nie tak a może go zaprowadziła osoba prywatna bo nie ma ochoty odpowiadać na miliony pytań i jeździć po serwisach . Co do Szwecji to kiedyś tam pracowałem i średnio wyglądaly auta lat 2000 . Ruda wychodziła wszędzie nawet w audi gdzie był ocynk . Mieszkałem w terenach nadmorskich co też miało wpływ . Ale serwują tam auta dobrze i przeglądy są nie takie jak u nas . Jeśli tez jest korozja auto nie przechodzi badan technicznych ale w przebiegi tam nikt się nie bawi i nie kręci zresztą Szwedzi są bardzo uczciwi . Jeśli lexus był garażowany to może być ładny od spodu
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

tomek808 pisze:Ale serwują tam auta dobrze i przeglądy są nie takie jak u nas
No mógłbym tu polemizować szczególnie przy serwisie bo klocki założą ale tłoczki ruszą jak hebel dęba stanie, albo dwumasa hmmm nie od tego auta, albo rozrząd źle ustawiony po wymianie... uszczelki po co jak jest silikon :doh:
Ogólnie auta ze Szwecji fajnie bo mają udokumentowaną historię i są w większeści bezwypadkowe co oczywiście nie oznacza braku kilku warstw lakieru. Więc jeżeli rdza już nie zjadła podłogi i zawieszenia to uwzględniając poprawienie techniki może śmiało kupować.
tom80
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 17 cze 2020, o 17:35
Model Lexusa: RX 350 II
Skąd:: DWL
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tom80 »

To teraz pytanie retoryczne :laugh1: czy ktoś z szanownego grona nie ma w planach sprzedaży swojego GS ll ? :blush:
Jeżeli ,,ktoś coś" proszę o pw
kuska326
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2020, o 18:37
Model Lexusa: Będzie GS300
Skąd:: 3miasto
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kuska326 »

Witam, zamierzam zakupić Lexusa GS300 mk2, mógłby ktoś rzucić okiem na to ogłoszenie?
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... D8pAc.html

Pozdrawiam
kaktus91
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 1 lis 2020, o 19:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kaktus91 »

Witam.
Czy ktoś miał styczność z tym egzemplarzem?

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... xACl9EwGtw

Pozdrawiam
szymon86
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2021, o 19:28
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: szymon86 »

Cześć,

Wpadł mi w oko ten egzemplarz. Cena i wygląd po zdjęciach wydają się atrakcyjne. Co o nim sądzicie?
Mieszkam 500 km od sprzedającego i wolałbym uniknąć niepotrzebnej wycieczki. Może jest tu ktoś z okolic Białej Podlaskiej kto widział już ten samochód albo kojarzy sprzedającego? :)
A jeśli miałbym już umówić spotkanie to na co powinienem zwrócić uwagę na miejscu, co i jak sprawdzić, o co pytać? Nie jestem ekspertem od aut, może ktoś z tamtych okolic byłby w stanie odpłatnie podjechać i sprawdzić?

Pozdrawiam
Szymon - Wrocław

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... 8530e55e81


Ewentualnie jeszcze taki jasnoszary z bliższego terenu. Dzięki za wszelkie wskazówki!

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... 8530e55e81
r2rvfx
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 23 kwie 2021, o 18:42
Model Lexusa: not yet
Skąd:: Glubczyce
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: r2rvfx »

gs300 mk2 za 9,8k? https://www.olx.pl/d/oferta/lexus-gs300 ... JDJt2.html

Pisałem z właścicielem to dowiedziałem się jedynie, że auto dostał w rozliczeniu (i miał zamiar robić swap do Isa), kierownica jest po lewej - a błąd przy wypełnianiu ogłoszenia, oleje wymieniane, a ten z skrzyni nieprzepalony. Jedynie ten gaz do wyregulowania i przebieg 377k km to dość dużo. Czy może się okazać coś "niespodziewanego"? Jedynie tylni błotnik wymieniany po kolizji, lakier sprawdzany.. Co myślicie?
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lukas78 »

r2rvfx pisze:gs300 mk2 za 9,8k? https://www.olx.pl/d/oferta/lexus-gs300 ... JDJt2.html

Pisałem z właścicielem to dowiedziałem się jedynie, że auto dostał w rozliczeniu (i miał zamiar robić swap do Isa), kierownica jest po lewej - a błąd przy wypełnianiu ogłoszenia, oleje wymieniane, a ten z skrzyni nieprzepalony. Jedynie ten gaz do wyregulowania i przebieg 377k km to dość dużo. Czy może się okazać coś "niespodziewanego"? Jedynie tylni błotnik wymieniany po kolizji, lakier sprawdzany.. Co myślicie?
Przy ponad 20 letnim aucie zawsze coś może wyskoczyć. W tym wypadku niska cena zrekompensuje jakiś ewentualny wkład kasy na początek, tj. pakiet rozrząd + regulacja zaworów, świeczki, przewody WN i poprawa lpg. Przed zakupem warto by było podłączyć się z kompem do lpg i zobaczyć co tam się dzieje. Przebiegu bym się zbytnio nie bał (adekwatny do rocznika). Jak silnik i skrzynia dobrze chodzi, to można się za tą kasę autem zainteresować. Przyjrzałbym się tylnemu zawiasowi, bo na fotkach jakoś nienaturalnie nisko siedzi - ale jeśli to wygniecione sprężyny, to też niewielki wkład, bo można ze zdrowego anglika kupić po 100 zł /szt. razem z amorkiem.
muzz
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 20:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: muzz »

jak na ten przebieg to nie wygląda źle - pytanie jak na żywo.
cena faktycznie nawet jak trzeba będzie przy nim pogrzebać wydaje się ok...jak skrzynia chodzi poprawnie a silnik nie dymi to chyba bym brał w tej cenie...
co do tego, że nisko siedzi to u mnie jest podobnie, lata swoje sprężyny mają a do tego LPG z tyłu i to robi swoje ;)
Grzesiek078
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2021, o 12:40
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Suwałki
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Grzesiek078 »

Witam. Może ktoś posiada na sprzedaż Gs300 2002-2004 rok? Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości