GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Postprzez Suxelf » 4 lut 2019, o 23:04

Wojtax napisał(a):Trzeba jechać i sprawdzić. Przyjmij że coś było malowane i jeżeli jest to dla Ciebie problem to odpuść. Cena jest ok.z tych niższych.

Auto ma 17 lat na karku i przeszło 250k przebiegu. Nierealne żeby nic nie było malowane. Dzięki za odpowiedź, zamierzam obejrzeć we wtorek, jutro będę tam dzwonił, Pozdro[/quote]

Oglądałem to auto. Jak to określił właściciel wymaga "dużo miłości". Całe malowane, po dzwonie z prawej strony, ma wspawaną zewnętrzną połowę słupka B, nie wiem nawet czy prawidłowo wyprostowane bo szpary były nierówne gdzieniegdzie. Ogólnie blacharka słabiutka. Wnętrze zapuszczone, ale jeśli chodzi o elektronike to działało wszystko co sprawdzałem. Mechanika wypadła najlepiej ze wszystkiego. Silnik suchy, pracował równo. Zmiana biegów bez zarzutu (choć skrzynia była dosyć mocno zapocona). Zawieszenie trochę zgniłe, ale niektóre elementy były powymieniane z tego co kojarzę (niestety nie pamiętam co dokładnie).
Generalnie auto w stanie adekwatnym do ceny, wymaga naprawdę sporego wkładu (chyba jedyne czego nie trzeba robić to rozrząd, który był niedawno wymieniany ;) ). To zdecydowanie nie było to czego szukałem ;)
Suxelf
Nowy lex user

Model Lexusa: IS

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Postprzez zipek » 12 lut 2019, o 18:23

Witam.

Ogłoszenie wisi już jakiś czas i może już ktoś się wybrał obejrzeć Lexa i mógłby rzec coś innego niż sprzedawca przez telefon.

https://www.olx.pl/oferta/lexus-gs430-C ... 0ad6b65baa

Z rozmowy wynika, że pojazd nie miał wymienionych części blacharskich , jest natomiast malowany w niektórych miejscach oraz na nadkolu lewym tylnym wyszła ruda szm... :szok: plus szpachli niby trochę jest w tym miejscu.
dół podwozia niby zdrowy, silnik skrzynia ok. wydech zrobiony jak trzeba, katy dwa jeszcze siedzą, sondy lambda ok , jedna wymieniona na Denso
Obecnie jakiś zaworek od przepustnicy, czy kolektora błędem sypie co jakiś czas -ale właściciel to ma zrobić.
zipek
Nowy lex user

Model Lexusa: IS200

Poprzednia strona

Powrót do Lexus GS