GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
hold
Lex user
Posty: 66
Rejestracja: 4 gru 2014, o 00:25
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Krasnystaw Lublin
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: hold »

Witam wszystkich mam do was pytanie czy wie ktoś coś na temat tego Lexusa GS300 MK1 http://allegro.pl/lexus-gs300-i5868738083.html
Właściciel twierdzi że kupił go w Rzeszowie teraz stoi na tablicach Gołdap a aktualnie jest w Fromborku i tak to wszystko zamieszane jeśli wie ktoś coś na jego temat lub wiedział jaka była jego historia to był bym bardzo wdzięczny za informacje :ok:
Jestem z Lublina nie chciał bym zrobić na darmo 600Km chociaż za tą cene jestem świadomy że to nie będzie ideał.
Z góry dziękuje za wszystkie informacje.
Pozdrawiam
Rafał
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Byl caly malowany, nie dziala klima i wskazowki licznika niektore nie dzialaja. Antena jest tez zepsuta. Trzeba wsadzic sporo, zeby uratowac.
lfdennis
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 3 sty 2016, o 13:53
Model Lexusa: GS
Skąd:: Marki
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lfdennis »

Witam, prosiłbym o opinię niżej zamieszczonego auta. Może miał już ktoś styczność z nim. Na razie nie mam możliwości podjechać i go zobaczyć.
Z góry dzięki za odpowiedzi.

http://olx.pl/oferta/lexus-gs300-CID5-I ... e55423530c
Bonio
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 28 maja 2012, o 23:17
Model Lexusa: brak
Skąd:: Grajewo
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bonio »

legato tamten czarny gs300 ma już chyba ze 4-5 umów, lata po necie już ze 2 lata, znajomy go oglądał jak stał w okolicach skierniewic ale nie mógł nim pojeździć bo stał u lakiernika któremu właściciel wisiał 2-3tys zł i auto nie mogło opuścić placu, a lakierniczo też nikt się nie postarał za bardzo

Ten z łodzi nadkola do roboty, drugi lakier, nie działa klima, do poprawienia hamulce z przodu, nie wiadomo ilu właścicieli , 1kluczyk :/ gość ma go pół roku chyba
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: passat1978 »

Taki rocznik jak mój ten z Łodzi, a od 4 miesięcy jestem w Łodzi, auto które ma 22 lata to aby było w idealnym stanie to tylko od " zboczonej osoby" no i oczywiście za odpowiednia kasę, GS MKI są
i po 4k i po 18 k więc trudny wybór, brak możliwości kupna zamienników, drogie prawie wszystko, lecz tylko ten model ma to coś, wszystko inne jest jakąś imitacją prawdziwego :LEXUS: Japońca. W tygodniu do 20.01.16r mogę pomóc w oględzinach.
Ostatnio zmieniony 9 sty 2016, o 08:48 przez passat1978, łącznie zmieniany 1 raz.
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
Bonio
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 28 maja 2012, o 23:17
Model Lexusa: brak
Skąd:: Grajewo
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bonio »

spoko 16-17tego chyba się przejadę sam go obejżę choć mam daleko ok 350km w jedną stronę ... :/ a jak się sprzeda no to poczekam aż coś trafię
Prezes600SEL
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 9 sty 2016, o 00:53
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Szczecin.
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Prezes600SEL »

Witam Serdecznie. Zaznaczam że po raz pierwszy mam styczność z marką Lexus. Prosił bym bardziej doświadczonych kolegów o wypowiedzenie się na temat tego egzemplarza. http://olx.pl/oferta/lexus-gs300-CID5-I ... 67a66dc5fc

Z góry dziękuje za każdą wskazówkę.
Bonio
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 28 maja 2012, o 23:17
Model Lexusa: brak
Skąd:: Grajewo
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bonio »

http://olx.pl/oferta/lexus-gs-300-lpg-i ... dc7c59b1e9 jakby co to auto kupił handlarz, tablice zasłonięte bo auto zostało sprzedane ze 3 tyg temu, klima nie działa rdza na błotnikach tył mam nawet fotki od poprzedniego typa. Poprzedni właściciel krzyknął ok 11tys za auto, handlarz bez kiwnięcia palcem +3-4tys ostro
sgthary
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 1 cze 2014, o 23:17
Model Lexusa: gs300
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sgthary »

Szumel
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 29 cze 2014, o 16:54
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Szumel »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości