Stare zapytania o ogłoszenia dotyczące Lexus GS

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Oskar
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2011, o 18:18
Model Lexusa: IS 200
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: Oskar »

hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: hydrant23 »

o tym juz byla mowa jakis czas temu
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: [Lexus inne modele] Zapytanie o Auta z Ogloszenia

Post autor: stachulex »

przy okazji wizyty w poznanskim salonie poswiecilem chwilke zeby obejrzec tego gs-a.bylo to auto firmowe aso lexus poznan.dobry przebieg.nowy rozrzad w cenie,auto bylo malowane gdyz lakier posiadal dozo zarysowan.wersja poliftowa.lewa listwa dachowa jest uszkodzona w jednym miejscu,na masce nad atrapą maly wgniot,felgi trzebaby pomalowac(zostaly zrobione na nich zaprawki) opony nexen z 2008 roku z bardo ladnym bieznikiem(nie mierzylem ale mysle ze okolo 6-7 mm bieznika)wnetrze w dobrym stanie,jedynie podlokietnik jest w jednym miejscu lekko zniszczony.jesli chodzi o cene to dowiedzialem sie ze za 30 k pojdzie.jesli ktos bylby zainteresowany to moge podjechac i dokladniej go zbadac.
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
Corian
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 2 lip 2011, o 21:41
Model Lexusa: xxxx
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: Corian »

Tak przy okazji czy w RX montowany był ten sam silnik co w GS ? Jest jeszcze coś takiego właśnie i to być może lepsza alternatywa na nasze drogi.Komfort gorszy według opini ale niezawodność taka sama http://allegro.pl/lexus-rx300-3-0-v6-lp ... 98828.html - ok chyba choć cena troszkę niższa by się przydała
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: tomekb »

w rx byla v6 taka jak w camry
Awatar użytkownika
angrzeda
Lex user
Posty: 148
Rejestracja: 14 mar 2011, o 21:00
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: angrzeda »

Witam. Koledzy prośba: http://moto.allegro.pl/lexus-gs300-3-0- ... 04490.html (ten mi się bardzo podoba) i drugi: http://moto.allegro.pl/lexus-gs300-bezw ... 99986.html
60-latka rozjechała mi Camerkę na rondzie i tym samym przyspieszyła decyzję o zakupie Lexa. Dzięki z góry za opinie :)
Awatar użytkownika
bedok
Lex user
Posty: 122
Rejestracja: 3 maja 2011, o 19:30
Model Lexusa: GS 300 1999 „Biała Strzała”
Skąd:: wlkp
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: bedok »

witam,
ten pierwszy tez mi się podobał. Do czasu kiedy nie zobaczyłem jak wyglądał w USA, masakra..

post kolegi boleknh na drugiej stronie tego wątku

Szkoda Camry, współczuję
pozdrawiam
Awatar użytkownika
bedok
Lex user
Posty: 122
Rejestracja: 3 maja 2011, o 19:30
Model Lexusa: GS 300 1999 „Biała Strzała”
Skąd:: wlkp
Kontakt:

Re: [Lexus inne modele] Zapytanie o Auta z Ogloszenia

Post autor: bedok »

stachulex pisze:
przy okazji wizyty w poznanskim salonie poswiecilem chwilke zeby obejrzec tego gs-a.bylo to auto firmowe aso lexus poznan.dobry przebieg.nowy rozrzad w cenie,auto bylo malowane gdyz lakier posiadal dozo zarysowan.wersja poliftowa.lewa listwa dachowa jest uszkodzona w jednym miejscu,na masce nad atrapą maly wgniot,felgi trzebaby pomalowac(zostaly zrobione na nich zaprawki) opony nexen z 2008 roku z bardo ladnym bieznikiem(nie mierzylem ale mysle ze okolo 6-7 mm bieznika)wnetrze w dobrym stanie,jedynie podlokietnik jest w jednym miejscu lekko zniszczony.jesli chodzi o cene to dowiedzialem sie ze za 30 k pojdzie.jesli ktos bylby zainteresowany to moge podjechac i dokladniej go zbadac.
Oglądałem go w czwartek, prezentuje się godnie, w środku nie zniszczony. Silnik ładnie chodzi, przynajmniej na ile potrafię ocenić.
Wg sympatycznego sprzedawcy wymiana rozrządu przypada za 10 tys, km, o tym, że cały był malowany nie mówił ;)

Trochę mam wątpliwości co do przebiegu, może nieuzasadnione, no i czy serwis nie sprzedaje, bo zbliżają się większe inwestycje.. ?

Zastanawiam się, czy zacząć myśleć o nim na poważnie, czy jeszcze dozbierać na LS430, bo na znalezienie ładnego LS400 chyba dużo mniejsze szanse..

pozdrawiam
Awatar użytkownika
angrzeda
Lex user
Posty: 148
Rejestracja: 14 mar 2011, o 21:00
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: angrzeda »

No tak, jak potrzeba, to okazuje się że nie wszystko złoto co się świeci :( Ale dzięki Bogu że jesteście Wy i to forum, zapał ostudzony ;) Może teraz zapytam o to ogłoszenie: http://moto.allegro.pl/lexus-gs300-euro ... 39564.html
Mam nadzieję ze nie dubluję wątków :]
pioter
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 29 paź 2010, o 07:28
Model Lexusa: IS 200, xc90 4,4v8
Skąd:: Pruszcz Gd
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: pioter »

Panowie, czy ktoś coś wie na temat tego lexa : http://otomoto.pl/lexus-gs300-europa-be ... 03219.html coś mi się kojarzy, że to kogoś z forum maszyna ale nie mogę tego odszukać.
Zablokowany

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości