GS z USA

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS

Re: GS z USA

Postprzez heis » 2 kwi 2021, o 12:39

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Licznik dla mnie najważniejsza sprawa a wychodzi na to, że najłatwiej zmienić :smile:
Wiem, że zmianę licznika trzeba zgłaszać na SKP. Przy okazji rozebrania można wymienić komplet żaróweczek : :biggrin2:

#vipowski straszna dziwna zależność między temperaturą a DRL. Z racji tego, że dopiero kupuję ten samochód i jeszcze go nie mam, nie wiem kilku rzeczy. Temperatura, to chodzi o tą wyświetlaną nad ekranem? Z tego co widzę to wyświetlacz godzina plus temperatura jest razem z ekran nawigacji, więc nie jest zależna od tego ekranu?

Co to radia... Jaka jest w ogóle różnica w tym w USA? Jeśli mowa o radiu to mamy na myśli cały panel z nawigacją czy sam moduł radia pod ekranem? - edytuje bo znalazłem w linku od #vipowski, że przestraja się, czyli inne częstotliwości.

#tomek808 masz jakąś instrukcję samodzielnego dołożenia przeciwmgielnej? Albo możesz w kliku słowach opisać?

Ostatnio miałem kamerę z liniami, pierwszy raz w sumie. Nauczyłem się z tego korzystać i przyznaję, że będzie zależało mi na takiej opcji. Wystarczy kamerę zmienić?
heis
Nowy lex user

Model Lexusa: Szukam

Postprzez vipowski » 2 kwi 2021, o 15:42

heis napisał(a):...Przy okazji rozebrania można wymienić komplet żaróweczek...

W zegarach są LEDy, nic nie trzeba wymieniać.

heis napisał(a):...Temperatura, to chodzi o tą wyświetlaną nad ekranem?...

Tak, chodzi o te wskazanie. Moduł, który trzeba kodować odpowiada też za DRL. Pytaj Heihachi Mishime albo kogośtam dlaczego tak jest.

heis napisał(a):... Co to radia... Jaka jest w ogóle różnica w tym w USA? ...

Najprościej - Radio US wyszuka mniej stacji w Europie. Można z tym żyć. Radia z USA mają też możliwość odbierania radia SAT ale to działa chyba tylko za wielką wodą.
vipowski
Lex user

Model Lexusa: GS MK3 450H

Postprzez tomek808 » 7 kwi 2021, o 12:29

Przeciwmgielne zrobiłem z kilku diod ledowych muszą świecić bardzo mocno . Nawiercilem kilka otworów w kloszu od wstecznego i trzeba dać kabel plusowy pod jakiś wlacznik do kabiny . Przy diodach Led nie trzeba robić na przekaźniku tylko pod wlacznik . Niektórzy podłączają ze świeci razem z halogenami z przodu . To tylko do przeglądu chodź są w pobliżu stacje które na wersję usa nie zwracają uwagi na światła i przeciwmgielne .
tomek808
Lex user

Model Lexusa: gs 430 mk3

Postprzez heis » 9 kwi 2021, o 12:22

Dzięki #tomek808, myślę, że sobie poradzę jak przyjdzie potrzeba.

Rozmawiałem ze specami od przestrojenia radia i polecili mi kupić w wersji europejskiej i sobie przełożyć. Może dobre rozwiązanie nawet. Wiecie czy zestawy z wersji poliftowych są takie same i zadziałają w przedlifcie?
heis
Nowy lex user

Model Lexusa: Szukam

Postprzez tomek808 » 9 kwi 2021, o 21:08

chyba trzeba pruć kable bo wtyczki nie pasuja . miałem dostęp do anglika ale tam wszystko było inne i odpusciłem nawet czytnik płyt nawigacji ma wiecej wtyczek . dla mnie nie warto się bawić żeby mieć 2 stacje wiecej .najbardziej mnie denerwuje temp koło zegarka a reszta mi nie przeszkadza nawet prosto się przelicza spalanie i temp
tomek808
Lex user

Model Lexusa: gs 430 mk3

Poprzednia strona

Powrót do Lexus GS