PO zakupie Lexusa

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Pe_pe
Lex user
Posty: 139
Rejestracja: 3 lis 2013, o 20:52
Model Lexusa: Gs430 mkIII, Rx400h, Sc430
Skąd:: WOT
Kontakt:

Re: PO zakupie Lexusa

Post autor: Pe_pe »

Podchodzę do drzwi i auto sie otwiera, jeśli podchodzię do drzwi kierowcy, to drzwi kierowcy, jeśli do innych drzwi, to otwierają sie wszystkie. Tak, niestety musze przyłożyć rękę do drzwi :ireful3:
cebem
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 1 sty 2015, o 17:49
Model Lexusa: IS300 GS300 mk3
Skąd:: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: PO zakupie Lexusa

Post autor: cebem »

Widocznie gdzieś po lifcie to zmienili.
_chris_
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 20:08
Model Lexusa: GS 450h
Skąd:: PL_
Kontakt:

Re: PO zakupie Lexusa

Post autor: _chris_ »

6. Otwieranie dzwi mozesz zaprogramowac pilotem ;)

7. jak nie wiesz to masz na slupku naklejke albo zajrzyj do ksiazki :D

9. Moze to byc wina czujnika
peterpan
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 13 paź 2017, o 10:26
Model Lexusa: GS300 mk3
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: PO zakupie Lexusa

Post autor: peterpan »

Dawid0ss pisze:
peterpan pisze:nie chodzi mi o oszczędność, ale właśnie o to, że podczas postoju pokazuje maksymalne chwilowe spalanie, to mi nie przeszkadza O ILE NIE MA wpływu na średnie spalanie
Max spalanie to oddzielny licznik, który pokazuje tylko spalanie chwilowe. Spalanie średnie masz liczone zupełnie obok (paliwo/droga)
Pzdr
o to mi chodziło, jedno nie ma wpływu na drugie, ok!
Pe_pe pisze: 1. Odpowiedź już uzyskałeś
2. Wyświetlacz możesz wymienić na poliftowy, ale jakość dużo się nie poprawi, a koszty wzrosną
3. Bluetooth tylko do telefonu.
4. Kickdown tak działa w tym aucie, skrzynia sprawna.
5. Ten typ tak ma. Lampka będzie się paliła cały czas.
6. Auto powinno się otworzyć po podejściu do niego z pilotem. Możesz zamknąć otworzyć z pilota możesz dokładnie to samo zrobić za pomocą przycisku na klamce.
7. Sprawdź czujniki ciśnienia pewnie któryś padł.
8. A po co wymienić deskę. Wystarczy tapicerka.
9. Regulacji świateł nie ma. Jest auto poziomowanie tak więc to komputer steruje położeniem świateł.
10. Nie wiem
11. Jest bardzo mało warsztatów które w ogóle zamontują cię instalację gazową do tego auta, tak więc szukaj taki, który zrobi to dobrze, nie szukaj po taniości
12. Miejsce zamieszkania, wypadkowość, zniżki, wszystko ma na to wpływ także jakość i zakres ochrony Polisy autocasco
13. Nie mam najmniejszego pojęcia :sarcastic: Nie mam najmniejszego pojęcia


Generalnie wszystko znajdziesz na forum, wystarczy tylko troszkę poszukać.......
4. to strasznie kiepskiej jakości jest ta skrzynia skoro przy takiej redukcji skrzynia ma ochotę wypaść z auta ...
5. kto to tak wymyślił :/
6. a czy po odejściu od auta z kluczykiem na pewną odległość on się automatycznie sam zamknie?
7. gdzie one są i jak je sprawdzić ?
8. ogólnie tapicerka dzieli się na dwie części - górną i dolną, górną mam ciemną, dół który da się zdemontować jasny, więc to nie problem, ale zastanawia mnie odcień desek z czarnego i jasnego środka, czy jest taki sam.
9. więc co jest uszkodzone skoro światła świecą za nisko? przy uruchamianiu auta na chwilę są w dobrej pozycji, żeby zaraz spaść na sam dół
11. no 7-8 tysi ładować w gaz do tego auta to trochę przesada przy moich przebiegach tak czy siak
11. ale mniej więcej 1000 czy 3000
13. zdjęcia nie mam, ale mniej więcej chodzi mi o takie coś, a co do golfa to ten styl aut się jakoś nazywa, złomki, czy coś takiego :P
Obrazek
wasik
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:35
Model Lexusa: is 250
Skąd:: PDK
Kontakt:

Re: PO zakupie Lexusa

Post autor: wasik »

Jeśli chodzi o dostęp do auta to powinien się otworzyć po dojściu do auta i przyłożenia ręki na klamkę, zamykasz przyciskiem na klamce albo pilotem ot tyle w temacie.
Xenonow nie ustawiasz one się same ustawiają i to jest minus większości aut że świecą nisko nic z tym nie zrobisz tak ma być dodatkowo po lewej stronie robi się tzw koperta aby nie razić światłem auta jadącego po drugiej stronie ulicy.
Z tablicami wydaje mi się że nie powinni czepiać się bo jest mowa żeby numery były widoczne czyt. nie były brudne, no ale wiadomo tutaj to już na kogo trafisz. Nie rozumiem tylko po co tak robić skoro wygląda to okropnie dodatkowo po co prowokować los? :D
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: PO zakupie Lexusa

Post autor: michalllw »

Kiedyś mieliśmy wersję USA i po przybliżeniu się do auta otwierało się a w EU tego nie było. Nie wiem czy to kwestia ustawienia czy wersji ale w tym USA było to bardzo wku... denerwujące
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Awatar użytkownika
Dawid250286
Lex user
Posty: 71
Rejestracja: 11 lut 2014, o 17:30
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: Kawęczyn
Kontakt:

Re: PO zakupie Lexusa

Post autor: Dawid250286 »

9. U mnie też świeciły strasznie nisko i pojechałem do serwisu toyoty i ustawili podobno są jakieś czujniki na przednich wahaczach i od ich pozycji światła ustawiają sie w pozycję zero u mnie były wkręcone na maksa i światła miałem bardzo krótkie po regulacji jest ok.
peterpan
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 13 paź 2017, o 10:26
Model Lexusa: GS300 mk3
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: PO zakupie Lexusa

Post autor: peterpan »

wasik pisze:Jeśli chodzi o dostęp do auta to powinien się otworzyć po dojściu do auta i przyłożenia ręki na klamkę, zamykasz przyciskiem na klamce albo pilotem ot tyle w temacie.
Xenonow nie ustawiasz one się same ustawiają i to jest minus większości aut że świecą nisko nic z tym nie zrobisz tak ma być dodatkowo po lewej stronie robi się tzw koperta aby nie razić światłem auta jadącego po drugiej stronie ulicy.
Z tablicami wydaje mi się że nie powinni czepiać się bo jest mowa żeby numery były widoczne czyt. nie były brudne, no ale wiadomo tutaj to już na kogo trafisz. Nie rozumiem tylko po co tak robić skoro wygląda to okropnie dodatkowo po co prowokować los? :D
no u mnie właśnie działa tak, że trzeba włożyć rękę za klamkę, myślałem, że już samo to, że podejdziemy do auta z kluczykiem w spodniach spowoduje jego otwarcie i podobnie myślałem z zamknięciem - odejdzie się na pewną odległość i się sam zamknie i nie trzeba będzie czekać przy drzwiach aż pasażer który nie widział takich cudów wysiądzie z auta, ale ok, trzeba się dostosować :D
michalllw pisze:Kiedyś mieliśmy wersję USA i po przybliżeniu się do auta otwierało się a w EU tego nie było. Nie wiem czy to kwestia ustawienia czy wersji ale w tym USA było to bardzo wku... denerwujące
dlaczego? uważam, że to szalenie wygodne
Dawid250286 pisze:9. U mnie też świeciły strasznie nisko i pojechałem do serwisu toyoty i ustawili podobno są jakieś czujniki na przednich wahaczach i od ich pozycji światła ustawiają sie w pozycję zero u mnie były wkręcone na maksa i światła miałem bardzo krótkie po regulacji jest ok.
jaki koszt ustawienia tych świateł w serwisie?
peterpan
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 13 paź 2017, o 10:26
Model Lexusa: GS300 mk3
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: PO zakupie Lexusa

Post autor: peterpan »

_chris_ pisze:6. Otwieranie dzwi mozesz zaprogramowac pilotem ;)

7. jak nie wiesz to masz na slupku naklejke albo zajrzyj do ksiazki :D

9. Moze to byc wina czujnika
jak zaprogramować pilotem
piotrek1000
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:09
Model Lexusa: es 330
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: PO zakupie Lexusa

Post autor: piotrek1000 »

peterpan pisze:
wasik pisze:
Dawid250286 pisze:9. U mnie też świeciły strasznie nisko i pojechałem do serwisu toyoty i ustawili podobno są jakieś czujniki na przednich wahaczach i od ich pozycji światła ustawiają sie w pozycję zero u mnie były wkręcone na maksa i światła miałem bardzo krótkie po regulacji jest ok.
jaki koszt ustawienia tych świateł w serwisie?
Na lampach masz regulacje wysokosci na imbusa, całe 2 minuty roboty. Można podjechać na każdą stacje diagnostyczną i Ci zrobią do urządzenia pomiarowego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości