GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Don Barto
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 1 lis 2018, o 20:22
Model Lexusa: GS
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Don Barto »

Co do twoich trzech propozycji... jakieś dwa miechy temu oglądałem ten drugi egzemplarz na miejscu u sprzedającego. Egzemplarz sprowadzony z Niemiec chyba w 2017 r. Malowany prawy bok a na pewno prawy przedni i tylny błotnik, wymieniany reflektor prawy. Nie pamiętam juz teraz czy drzwi też były malowane. Z relacji sprzedającego wynika, że sam wymieniał ogniwa baterii zakupione z rozbitej rav4 (jest elektrykiem). W środku samochód zadbany, choć do mnie nie przemawia cała skórzana kierownica... jakoś bardziej odpowiada mi w drewnie, ale to rzecz gustu... jak nie przeszkadza Ci niepewna historia pojazdu i elemnty malowane to może warto... ale na pewno sprawdzałbym go w ASO. Zastanawiać może fakt, że już długo jest sprzedawany.
Don Barto
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 1 lis 2018, o 20:22
Model Lexusa: GS
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Don Barto »

Jedno sprostowanie... samochód oczywiście nie był sprowadzony w 2017 r. ... a jak pisze właściciel ok. 2015 r.
Bednar
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 24 paź 2017, o 15:58
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bednar »

Dzięki wielkie za informację
LexMan
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 6 lip 2018, o 07:32
Model Lexusa: gs
Skąd:: zach.pom.
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: LexMan »

Bednar pisze:Witam,

Panowie, wiem że pierwsze auto od handlarza ale co myślicie o tych egzemplarzach? Muszę jak najszybciej sprzedać obecne auto i kupić coś porządnego:

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... 31eca621f3

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... 31eca621f3

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... de702d97e7
Pierwszego nie oglądałem na żywo, ale z relacji sprzedającego w komisie wynika, że auto było na około lakierowane (podobno żeby odświeżyć lakier), wszystko sprawne oprócz jakiegoś czujnika parkowania z tyłu (przez co parkotronic nie działa na tył), bateria jeśli dobrze pamiętam nie była wymieniana. Sprzedawca ma dokładnie opisane wartości warstwy lakieru dla głównych elementów (drzwi, zderzaki, itd.) także wystarczy podpytać przez tel i jak komuś pasuje to najwyżej zweryfikować na miejscu.
cooper69
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: cooper69 »

Był przecież opis tego auta we wcześniejszych postach tego wątku...
Lenistwo przy wydawaniu kilkudziesięciu tysięcy odbija się zawsze czkawką.

Kleksusów w tym modelu jest narynku max kilkanaście.
Awatar użytkownika
AGI
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 6 sie 2018, o 13:49
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: AGI »

Nigdy nie kupuj od handlarza, kiedyś wspomnisz moje słowa

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
Marek82
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 22 sty 2018, o 15:44
Model Lexusa: GS300 mk3
Skąd:: Bielsk
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Marek82 »

AGI pisze:Nigdy nie kupuj od handlarza, kiedyś wspomnisz moje słowa

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
ale bzdura ...
Akiro
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2018, o 09:56
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Akiro »

Bednar pisze:Witam,

Panowie, wiem że pierwsze auto od handlarza ale co myślicie o tych egzemplarzach? Muszę jak najszybciej sprzedać obecne auto i kupić coś porządnego:

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... 31eca621f3

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... 31eca621f3

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... de702d97e7
Co do drugiego to już pisałem o nim wcześniej włącznie z propozycją udostępnienia raportu VIN.
W skrócie to źle spasowane elementy prawego przodu, niestety właściciel ma tendencję do mijania się z prawdą porównując jego historię z raportem.
Mimo tego na prośbę brata obejrzałem go jeszcze raz i tym razem udało mi się trafić na zimny silnik w samochodzie i według mojej oceny po odpaleniu trochę za głośny i dodatkowo odkryłem wyciek oleju z silnika, ale niestety nie udało mi się ustalić miejsca z którego olej wycieka.
Na dolnej osłonie silnika wygląda na dosyć świeży, więc podsumowując silnik w niedalekiej przyszłości będzie się pewnie kwalifikował do remontu.
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: hydrant23 »

dodatkowo odkryłem wyciek oleju z silnika, ale niestety nie udało mi się ustalić miejsca z którego olej wycieka.
Na dolnej osłonie silnika wygląda na dosyć świeży, więc podsumowując silnik w niedalekiej przyszłości będzie się pewnie kwalifikował do remontu.[/quote]

niekoniecznie wyciek, jest opcja, iż podczas wymiany oleju ktoś nie zachował ostrożności i wykręcając filtr oleju rozlał go
Akiro
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2018, o 09:56
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Akiro »

hydrant23 pisze:dodatkowo odkryłem wyciek oleju z silnika, ale niestety nie udało mi się ustalić miejsca z którego olej wycieka.
Na dolnej osłonie silnika wygląda na dosyć świeży, więc podsumowując silnik w niedalekiej przyszłości będzie się pewnie kwalifikował do remontu.
[/quote]niekoniecznie wyciek, jest opcja, iż podczas wymiany oleju ktoś nie zachował ostrożności i wykręcając filtr oleju rozlał go[/quote]

W takim razie rozlewał go od lewej do prawej strony silnika zaczynając poniżej głowicy w dosyć sporej ilości :)
Zresztą dlatego właśnie nie zauważyłem tego wcześniej bo w górnych partiach nie ma śladu oleju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości