IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

adams84 pisze:Ludzie stają się coraz bardziej świadomi w wielu kwestiach ale kultura techniczna u nas w Polsce nadal jest patologiczna
Nadużywasz słowa patologia tym bardziej że jak go używasz tak chętnie to bardziej by pasowało do Twojej wiedzy a tak właściwie patologicznego jej braku :ok:
adams84
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 28 sty 2020, o 21:23
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adams84 »

A po czym wnosisz że moja wiedza jest na takim poziomie
adams84
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 28 sty 2020, o 21:23
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adams84 »

Ok ledziu obrazić mnie zdążyłeś ale czym sobie na to zasłużyłem. A jeszcze kuje mnie to bardziej bo akurat na samochodach się znam bo to jedna z pasji. Wiem za kompem to każdy jest chojrak.
Rakhim
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 29 lip 2020, o 23:01
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Rakhim »

Każde auto ma inną historie i różnych właścicieli, to że zapłacisz więcej za auto nie znaczy że będzie lepsze. Cena auta zależy od tego ile da kupujący, a nie ile za to chce sprzedający. Zamiast celować w wyższą półkę cenową to lepiej dobrze auto sprawdzić przed zakupem.
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Ten film to tak na poważnie czy w formie żartu? :?:
cooper69
Lex user
Posty: 230
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: cooper69 »

Myślę, że całkowicie poważnie.
Niestety to typowe podejście mechaników i użytkowników, szczególnie digzla.
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

adams84 pisze:Ok ledziu obrazić mnie zdążyłeś ale czym sobie na to zasłużyłem.
Jak zaczniesz coś pisać to zastanów się co piszesz bo:
adams84 pisze:Banny Dziękuję ci za radę Dziękuję również za to że pomogłeś w opisywanym modelu natomiast reprezentujesz jakże odmienne podejście do kupowania auta do mojego i wydaje mi się że bardzo patologiczne
Czyli Banny ma patologiczne podejście do tematu i to jest ok.określenie a u Ciebie patologiczny poziom wiedzy już jest określeniem obraźliwym ?
Nie uważasz że coś jest nie tak ?


adams84 pisze:Pamiętaj o tym że najdroższe modele reprezentują w większości najwyższą jakosc i przepraszam ale kupowanie 350 za 48 to nie będzie dobry model który po prostu będzie autem Daily z Lexusoswską bezawaryjnością. Dodatkowo pamiętajmy o tym że auta już mają swoje lata i najmłodsze można kupić właśnie z roku 2012. w przypadku aut japońskich jest to bardzo ważny czynnik ponieważ wszystkie modele japońskie mają bardzo słabe zabezpieczenie antykorozyjne i wiek może zrobić już swoje. poza tym nie ukrywam że modele po face liftingu wyglądają dużo świeżej niż te przed. Zawsze kupujac auto wybieram tylko wśród tych najdroższych ponieważ wiem że to są najlepsze modele występujące na rynku
Pominę skrajną głupotę tego co napisałeś zaczynając od cen i roczników aut kończąc na korozji ale chcąc dalej uzasadnić swoją wypowiedź wklejasz filmik z YT będący bardziej żartem standupera niż czymś co można potraktować poważnie. Takie ogólniki nic nie wnoszące do sprawy można mówić na każdy temat i zawsze będą prawdą.
adams84 pisze: A jeszcze kuje mnie to bardziej bo akurat na samochodach się znam bo to jedna z pasji. Wiem za kompem to każdy jest chojrak.
A To zdanie jest kwintesencją całej Twojej wiedzy motoryzacyjnej które w połączeniu z tym linkiem filmiku z YT tworzą klarowny obraz sytuacji. I proszę Cię nie pisz mi o chojrakach bo za takiego się nie uważam ba nawet specjalnym miłośnikiem nie jestem.
adams84
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 28 sty 2020, o 21:23
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adams84 »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... llery-open
Auto obejrzane. Samochód prezentuje się naprawdę bardzo dobrze wizualnie. Wynika to z tego że został cały pomalowany. Lewy tylny błotnik posiada szpachel 500mikronow. Pozostałe części mają od 200-300. Wszystkie naprawy blacharskie wykonywane z ASO Lexus Szczecin. Drzwi kierowcy nie są idealnie spasowane.Górna ramka lekko odstaje. pod spodem auto wyglądało całkiem nieźle Oczywiście trzeba sobie powiedzieć że auto ma już ślady korozji zwłaszcza na tylnej części podwozia natomiast na tą chwilę są to niegroźne rzeczy. Opony przednie można zakwalifikować od razu do wymiany. Tył jeszcze posłuży natomiast auto jest obecnie na oponach letnich więc niezbędny jest zakup zimówek. Do wymiany olej w silniku. auto przez całe swoje życie serwisowane w Aso w Szczecinie wymiany oleju co 15 000.
generalnie auto wygląda bardzo świeżo w środku żadne plastiki nie są zniszczone jedynie delikatnie wytarty dywanik kierowcy wygląda na to jakby jeździła kobieta na obcasach.
adams84
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 28 sty 2020, o 21:23
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adams84 »

A o tym ktoś coś słyszał oglądał
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... dcaa434f49
QubaKpl
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2019, o 18:00
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: QubaKpl »

adams84 pisze:A o tym ktoś coś słyszał oglądał
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... dcaa434f49
cena kosmos jak na bieda wyposażenie :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości