IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
wasik
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:35
Model Lexusa: is 250
Skąd:: PDK
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wasik »

Pierwsza sprawa auto sprowadzone z Belgi już powinna zaświecić się lampka druga sprawa brak zaznaczonej opcji ''bezwypadkowy''.
Do tego dochodzi cena wejdz sobie mobile.de i zobacz ile kosztują tam te auta do tego dolicz opłaty i powiedz mi jakim cudem są w stanie sprzedawać za tyle auto i jeszcze na tym zarobić?
dadan
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 13 cze 2012, o 15:15
Model Lexusa: szukam
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dadan »

Wasik uprzedziłeś moją całą wypowiedź :) Dodać do tego trzeba, że auto powinno mieć car-pass, ale przy tej okazyjnej cenie nie liczyłbym na to.
Awatar użytkownika
Aurel
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 5 lis 2017, o 19:10
Model Lexusa: Bmw 328i
Skąd:: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Aurel »

Rozumiem. Dziękuję za pomoc. Patrzyłem na mobile.de i jest tak jak mówi wasik. Taka cena by się zgadzała Ale bez opłat. Zawsze lepiej podrzucić Wam bo samemu coś się przeoczyć.
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

Radomiaki kupują najgorsze śmieci z europy i po kilku mcach malowania prostowania i przygotowania do zdjęć autko jest wystawiane . Takiego oszustwa jak tam nie znajdziecie nigdzie indziej i wiem co mówię bo dużo znajomych kupiło tam auta byłem w kilku komisach i na miejscu jest jedno wielki rozczarowanie .oglądałem kilka samochodów i to co na zdjęciu nie przypominało tego a takiego chamstwa sprzedających nie widziałem . jeśli za bardzo sprawdzasz auto albo wyjmiesz czujnik lub kompa potrafią wyprosić z komisu i znam wiele takich przypadków !
Awatar użytkownika
Aurel
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 5 lis 2017, o 19:10
Model Lexusa: Bmw 328i
Skąd:: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Aurel »

Jest wogole szansa kupić is250 z automatem w wersji Prestige do 40 tyś w dobrym stanie?
szumek
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 15 lut 2011, o 21:24
Model Lexusa: szukam
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: szumek »

Ogólnie ciężko o uczciwego handlarza.. to chyba nie tylko Radom.. kiedyś słynne było Gniezno i okolice... ja z kolei mam kilka rozczarowujących wizyt z Leszna i okolic..
Szczytem szczytów była kiedyś sytuacja jak sprzedający przyjechał innym autem niż na zdjęciach w ogłoszeniu i wmawiał, że to to auto..

Ja szukam w woj. Zach-pom i Pom. i ofert aut wartych uwagi jest jak na lekarstwo a IS-ów wcale.. a wydawałoby się, że blisko do DE...
antekk_83
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 6 lis 2017, o 23:49
Model Lexusa: brak
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: antekk_83 »

Witam,

a ktoś może miał okazję sprawdzać tą wersję?

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... z0XZw.html

Szwajcar przyjechał jako roczny ale już kilka lat siedzi tutaj, historię ma aczkolwiek przebieg nie mały.
dadan
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 13 cze 2012, o 15:15
Model Lexusa: szukam
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dadan »

Rozumiem, że został sprowadzony roczny ze szwajcari? Ma go ciągle jeden właściciel? Sprowadzenie rocznego Lexusa ze szwajcari (w całości) jest strzałem w kolano, raz kto sprzedaje roczne auto w całości? dwa na auta ze szwajcari niewyprodukowane w europie masz cło (10%), akcyze (18,6%) i jeszcze vat (19-23%), naliczanie tych opłat też jest fajne. W każdym bądź razie ciekawe w jakim stanie przyjechał.
wasik
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:35
Model Lexusa: is 250
Skąd:: PDK
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wasik »

Sprowadzanie aut ze Szwajcarii jest opłacalne jak chcesz to Ci podam jedną firmę której się to opłaca i nie ściągają rozbitków ;)
Oczywiście okazji tam również nie ma dlatego też auta nie będą kosztować tyle co u Nas :D
antekk_83
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 6 lis 2017, o 23:49
Model Lexusa: brak
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: antekk_83 »

Drugi właściciel, pierwszy sprowadził i podobno w Lexusie Szwajcaria został wykreślony z listy przez ubezpieczyciela. Do teraz jeździ, miernik za dużo nie pokazuje i w historii auta są jakieś szkody do 10k.

I tak na bank wolałbym sprawdzić w ASO Warszawskim żeby mieć pewność jak z jego stanem faktycznym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości