IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
Nupel
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 1 lut 2019, o 11:20
Model Lexusa: Is 250
Skąd:: Bytom
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nupel »

Witam chciałem popytac o te ogloszenie.
Wiem ze to takie trochę wróżenie z fusów, ale może ktoś zna auto z ogłoszenia.( czekam na vin)
Dopiskiem jest napisane ze bezwypadkowe a po rozmowie przyznał ze jest wymieniony przód bo nie ma spryskiwaczy maska tez po wymianie, dodatkowo ma pęknięta szybę( niby od kamienia, czekam na foto odprysku) i uszkodzone nadkole ten plastik osłaniający jest uszkodzony niby od gałęzi czy coś. Dużo takich usterek które mogą wskazywać ze to było jedno większe uszkodzenie. Co myślicie? Mało zdjęć ale chyba prawy reflektor jest zaparkowany?


https://allegro.pl/ogloszenie/lexus-is2 ... 7805785903
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Nupel pisze:Witam chciałem popytac o te ogloszenie.
Wiem ze to takie trochę wróżenie z fusów, ale może ktoś zna auto z ogłoszenia.( czekam na vin)
Dopiskiem jest napisane ze bezwypadkowe a po rozmowie przyznał ze jest wymieniony przód bo nie ma spryskiwaczy maska tez po wymianie, dodatkowo ma pęknięta szybę( niby od kamienia, czekam na foto odprysku) i uszkodzone nadkole ten plastik osłaniający jest uszkodzony niby od gałęzi czy coś. Dużo takich usterek które mogą wskazywać ze to było jedno większe uszkodzenie. Co myślicie? Mało zdjęć ale chyba prawy reflektor jest zaparkowany?


https://allegro.pl/ogloszenie/lexus-is2 ... 7805785903

Ale o co Ci chodzi ? Wyszukujesz pewnie najtańszego fl w europie i z zaparowanym leflektorkiem masz problem ? Albo z uszkodzonym nadkolem? Zamiast prowadzić śledztwo jedź oglądać auto i tyle w temacie. Oczywiście tetaz napiszesz o czasie i kosztach wyjazdu no bo one są w sumie spore a oferta najtańsza...albo dołóż 15k i wtedy bądź wnikliwy.

Do tego są firmy sprawdzające a na miejscu masz aso lex tojka . No ale pewnie znowu temat kosztów bo musi być dobrze i już nawet nie tanio ale za darmo.
Nupel
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 1 lut 2019, o 11:20
Model Lexusa: Is 250
Skąd:: Bytom
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nupel »

Znaczy szukałem tylko na Allegro w benzynie, i ten był najmłodszy.
Sam nie wiem na co liczyłem może coś w stylu. Napewno bity przy takiej kwocie to pewnie ulgę uszkodzeniu rozrząd i się nie opłaca albo coś w tym stylu. Może ktoś zna auto albo już je sprawdzał i może coś więcej powiedzieć.
Nie zależy mi na tym f sporcie jeśli o to chodzi bardziej rocznik i przebieg.
Nie jestem fanem marki i nie śledzę cen poprostu znalazłem i chciałem kupić
Fifkers
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2017, o 19:39
Model Lexusa: IS250 mk2 --> GS450h mk4
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Fifkers »

Taka wersja + rocznik + przebieg za taką cenę to wygląda na mega okazję. Gdybym nie kupił 2 tygodnie temu to już bym się umawiał na jutro na oglądanie. Jak jesteś zainteresowany to jedź oglądać, bo jeśli nie jest to totalny ulep to może go do niedzieli już nie być. Trochę przeglądałem oferty i w tej kasie szybko znikały nawet przedlifty z lepszym wyposażeniem, a tutaj ładnie wyglądający polift. Ta cena to tak z 10-15tys mniej niż zwykle kosztuje taki samochód.
IS250 2009 ->GS450H 2013
Awatar użytkownika
pjetrooha
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2016, o 15:31
Model Lexusa: IS250 f-sport
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: pjetrooha »

zadbany F-Sport 2010 eurotax wycenia na ponad 50k... różnica to potencjalne koszty do poniesienia
Nupel
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 1 lut 2019, o 11:20
Model Lexusa: Is 250
Skąd:: Bytom
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nupel »

dziekuje
nonek
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 3 lut 2019, o 02:17
Model Lexusa: is
Skąd:: podk
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: nonek »

Witam, czy jest ktoś w stanie spr. mi ten vin JTHBE262785018152
Auto jest z usa.
https://www.olx.pl/oferta/lexus-is-350- ... f;promoted - Znana komuś?
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ArtIS »

Wyglada spoko ale Full opcja to nie jest :D uwielbiam te opisy. Pod lewym kolanem same zaślepki wiec słaby ten Full. Niemniej nie wyglada najgorzej, warto jednak wrzucić VIN w jakiś CARFAX czy coś.
nonek
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 3 lut 2019, o 02:17
Model Lexusa: is
Skąd:: podk
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: nonek »

Nie no bez jaj w tej wersji nie ma co wybrzydzać jeśli chodzi o wyposażenie bo nie ma tego wiele więc byle by jakaś historia w miarę była wypadkowa i reszta staje się nie istotna.
slawomir200
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2015, o 01:52
Model Lexusa: IS
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: slawomir200 »

Dodam tylko ze samochod po nr. vin jest odznaczony jako Biały a w rzeczywistości jest czarny :szok:
sprawdziłem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości