IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

KRIZU pisze:Ooo bardzo Ci dziękuję za sprawdzenie,
Nie ma za co :piwo: Wjechałem tylko na podnośnik a sprawdzałem to co mogę sam zobaczyć bez specjalnej wiedzy mechanicznej.
KRIZU pisze: jeśli chodzi o kompresor to jak to wygląda cenowo pod kątem regeneracji, czy w ogóle warto regenerowac? Bo rozumiem że ona nie chłodzi na ten moment?
Za tą cenę to i tak egzemplarz warty uwagi wg. Mnie więc jeśli nic po drodze nie wypadnie to jutro bliżej się temu przyjrzę.


Co do klimy przyjmuje max usterkę czyli wymianę kompresora i tu są jak zawsze dwie opcje używka od 700-1200zł i regeneracja za 1200zł-1300zł.
Usługa napełnienia klimy około 100zł + gaz (w zależności od ilości).
Która opcja będzie lepsza tego nie wiem.
Na tą chwile nie chłodzi a chłodziła z tego co mi powiedział kolega. Auto długo stało więc różnie to mogło być.
Awatar użytkownika
GT Cajek
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 28 sty 2017, o 21:17
Model Lexusa: IS350 2011
Skąd:: Dębica
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: GT Cajek »

"Auto do jazdy od zaraz, bez wad ukrytych w rewelacyjnym stanie technicznym .
Samochód na tą chwile nie wymaga żadnych nakładów finansowych jest to uczciwa oferta zadbanego rodzinnego auta o bardzo praktycznym usposobieniu."

Juz sam nie wiem, czy ja jestem jakis inny ? Czy ta oferta jest uczciwa ? Auto nie sprawne, zastane, zaniedbane, zdjecia slabe nie pokazuja stanu auta, na miejscu okaze sie, za naped dziala na 3 kola a ty jak zawsze uslyszysz ze przeciez cena jest zajebista.
Przepraszam za slowko, to auto jest tak nie klniemy na forum rewelacyjne jak rodzinne ...
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

GT Cajek pisze:"Auto do jazdy od zaraz, bez wad ukrytych w rewelacyjnym stanie technicznym .
Samochód na tą chwile nie wymaga żadnych nakładów finansowych jest to uczciwa oferta zadbanego rodzinnego auta o bardzo praktycznym usposobieniu."

Juz sam nie wiem, czy ja jestem jakis inny ? Czy ta oferta jest uczciwa ? Auto nie sprawne, zastane, zaniedbane, zdjecia slabe nie pokazuja stanu auta, na miejscu okaze sie, za naped dziala na 3 kola a ty jak zawsze uslyszysz ze przeciez cena jest zajebista.
Przepraszam za slowko, to auto jest tak nie klniemy na forum rewelacyjne jak rodzinne ...
Odpowiem Ci na Twoje pytanie... nie nie jesteś inny :laugh1: łapiesz się w kanon typowego Janusza któremu strach nawet sprzedać nowe auto. Więc Ci powtórzę łopatologicznie
- blacharsko jest ok.nawet bardzo ok. Technicznie jest ok.bez klimy co wyszło teraz. Weryfikacja jest bez podłączania do komputera z użyciem tylko podnośnika więc NIE KOLORYZUJE, NIE NAGABUJE
Dodam iż nie mam żadnego intetesu w sprzedaży tego auta, właścielem auta jest mój kompel i tyle. Do tego nie mam ochoty użerać się z Januszami do tego stopnia że nawet swoje samochody a mam ich kilka sprzedaje po kolegach...a jak się nie uda i kasy nie potrzebuje to czekam ... albo allegro i nerwosol zapodaje :ok:

Dzięki takim osobom jak Ty nawet jak mam coś czego szukają forumowicze nic się nie odzywam...a jak się odzywam to zadaje pytanie jako pierwsze "czy jesteś poważnie zainteresowany" zresztą ostatniego swojego is forumowiczowi sprzedałem po 3godzinnej wizycie w aso lexa na puławskiej a opis zrobiłem mu taki sam jak w przypadku tej sztuki.

WięcKRIZU nie namawiam Cię do wizyty, moż coś więcej jest nie tak ale jadąc autem nie czuć tego... jedno jest pewne powłokę lakierniczą bez maski ma ok.i nie działa klima co na 99%jest winą sprężarki... Twierdze tak bo mam w rodzinie takiego isa i też poleciała sprężarka oraz notorycznie wyskakuje błąd kata.
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ArtIS »

Panowie w kwestii naprawy klimatyzacji. U mnie padł kompresor i mam to za sobą. Okazuje się ze mocowanie w wersji USA jest inne niż w europejskiej.

Wraz z kompresorem trzeba było wymienić chłodnice wiec licznik dobił do 5000 PLN.

Sprawy bym nie bagatelizował bo tania naprawa to na pewno nie jest :(
KRIZU
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2018, o 21:29
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: KRIZU »

Powiem tak, na ten model byłem zdecydowany od dłuższego czasu więc byłem, zobaczyłem i... kupiłem :LEXUS: kupując lexa zależało mi na tym aby mechanicznie był bez zarzutu i to nie miałem się do czego przyczepić.

W najbliższym czasie poleci do chłopaków z Projekt86 na szybki serwis (oleje, hamulce) a w między czasie będę się starał rozwiązać problem klimy. Zacznę od nabicia i sprawdzenia szczelności bo miałem wrażenie że kompresor się załączal. Jeśli to nie pomoże to rozejrze się za używka lub regeneracją aktualnej.

Jeśli chodzi o wrażenia to jeszcze nie jechało mi się tak przyjemnie przez 400km :ok:
frano1992
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 4 cze 2018, o 19:51
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: frano1992 »

Witam.

Co powiecie na to ogłoszenie ?
Czy uważacie ze w tych pieniądzach można znaleść coś sensownego z napędem 4x4??



https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... A2MG2.html
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ArtIS »

Xenony bez spryskow to już jakoś wydatek bo diagnosta się przyczepi. Jeśli facet zjedzie jakieś 2000 to do rozważenia. Trochę drogi jak na 2007 rok. Warto sprawdzić po nr VIN jaki z tej Ameryki przyjechał :)

Swoją droga mając 4x4 nie jeździć w zimie... to po co taki napęd? :D
Awatar użytkownika
GT Cajek
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 28 sty 2017, o 21:17
Model Lexusa: IS350 2011
Skąd:: Dębica
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: GT Cajek »

frano1992 pisze:Witam.

Co powiecie na to ogłoszenie ?
Czy uważacie ze w tych pieniądzach można znaleść coś sensownego z napędem 4x4??



https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... A2MG2.html
Gdzie tu widzisz naped 4x4 ? Auto opisalem juz wczesniej, uszkodzony silnik !
frano1992
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 4 cze 2018, o 19:51
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: frano1992 »

Przepraszam za błąd , chodziło mi o ten egzemplarz

Lexus is 250 4x4 http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7377706472
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ArtIS »

Przedziwny konfig kolorystyczny. Ciekawy jestem czy te czarne boczki były standardem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości