IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
wasik
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:35
Model Lexusa: is 250
Skąd:: PDK
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wasik »

Wydaje się być okej jedynie kolor przeciwmgielnych inny ale w Niemczech chyba tak już jest z tego co wiem.
Dowiedz się czegoś może o przebiegu bo jak na ten rok wydaje się być mały no ale możliwy bo to benzyna.
Awatar użytkownika
angelos
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 25 mar 2011, o 16:33
Model Lexusa: LS 460 MK4
Skąd:: Krakow
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: angelos »

wasik pisze:Wydaje się być okej jedynie kolor przeciwmgielnych inny ale w Niemczech chyba tak już jest z tego co wiem.
Dowiedz się czegoś może o przebiegu bo jak na ten rok wydaje się być mały no ale możliwy bo to benzyna.
Też się zastanawiałem o co chodzi z żółtymi przeciwmgielnymi. Co to ceny to widzę, ze za w miarę zadbane egzemplarze można tyle wołać. Pozostaje obejrzeć na żywo.
wasik
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:35
Model Lexusa: is 250
Skąd:: PDK
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wasik »

Żółte to raczej na pewno chodzi o to że samochód jest z Niemiec tam po prostu tak jest.
Jeśli chodzi o cenę to jest w sam raz ani za dużo ani za mało, dobre egzemplarze ludzie cenią.
Awatar użytkownika
angelos
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 25 mar 2011, o 16:33
Model Lexusa: LS 460 MK4
Skąd:: Krakow
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: angelos »

wasik pisze:Żółte to raczej na pewno chodzi o to że samochód jest z Niemiec tam po prostu tak jest.
Jeśli chodzi o cenę to jest w sam raz ani za dużo ani za mało, dobre egzemplarze ludzie cenią.
Tez tak pomyślałem, jak nie będzie ukrytych wad to cena adekwatna do stanu. Dzieki za pomoc. Umowie sie na obejrzenie.
Fifkers
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2017, o 19:39
Model Lexusa: IS250 mk2 --> GS450h mk4
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Fifkers »

Pierwsze słyszę, żeby w Niemczech fabrycznie robili żółte przeciwmgielne. Raczej ktoś je okleił żółtą folią- taki tuning...
IS250 2009 ->GS450H 2013
wasik
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:35
Model Lexusa: is 250
Skąd:: PDK
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wasik »

Może właśnie chodzi bardziej o to że u nas jest zakaz na żółte halogeny więc rzadko są spotykane a w NIemczech może nie ma takiego zakazu bo często spotykałem auta z Niemiec właśnie w takim odcieniu halogenów.
Fifkers
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2017, o 19:39
Model Lexusa: IS250 mk2 --> GS450h mk4
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Fifkers »

U nas jest zakaz a w Niemczech nie? :D Tam na wszystko trzeba mieć atesty TUV, nie mówiąc już o jakichś domowych tuningach i to tak widocznych.
IS250 2009 ->GS450H 2013
wasik
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:35
Model Lexusa: is 250
Skąd:: PDK
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wasik »

No skoro często przyjeżdżają takie auta to widocznie albo jest u nich to dozwolone albo nie karane.
Szczerze powiedziawszy to po tym względem u nas jest najgorzej ale u nas nie chodzi o bezpieczeństwo tylko o pieniądze.
A tam gdzie powinni wlepiać mandaty i zabierać dowody to już nie robią nic bo z tym więcej sprawdzania itd. chodzi mi min. o zle ustawiane wysokości światła.
Trochę pracowałem we Francji i tam to dopiero są przyzwolenia szyby przyciemnione z przodu że nikogo nie widać stany samochodów czasami gorsze niż u nas i dużo by wymieniać chociaż z tymi szybami mieli coś robić.
U nas też można było jezdzić wcześniej legalnie na takich światłach, dopiero pózniej weszła ustawa zakazująca.


Wracając do wątku gdzieś coś czytałem o tych reflektorach ale nie mogę odszukać tego więc najlepiej jak by osoba mieszkająca w Niemczech odpowiedziała jak to tam jest dokładnie ;)
taktoon
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 11 mar 2017, o 13:09
Model Lexusa: IS
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: taktoon »

Ja zwróciłem uwagę, że taki kolor reflektorów mają lexy z 2005 r., nie widziałem nowszego rocznika z takim kolorem.
Na przykład:
https://www.mobile.de/pl/Samochod/Lexus ... 69813.html

Jakby ktoś był zainteresowany to ten jest sprawdzony:
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... z4z4e.html

Grubość powłoki (perła) od 120 do 450. Do wymiany opony, akumulator. Jeszcze kilka innych niespodzianek. Do kraju ściągnięty przez handlarza.

http://allegro.pl/lexus-is-250-2010rok- ... 71335.html
Ten miał robiony cały przód i na pewno tylny błotnik, na którym zaczyna pękać szpachla. Ale cena atrakcyjna w porównaniu do reszty.
D&A
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 19 sie 2017, o 18:41
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Poland
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: D&A »

Cześć,
Również szukam lexusa is 250 od dłuższego czasu.
Potwierdzam ten egzemplarz https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... z4z4e.html miał robiony cały bok kierowcy, wszędzie szpachla.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości