IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
thepowerofbeams
Lex user
Posty: 232
Rejestracja: 4 gru 2016, o 22:47
Model Lexusa: szukam
Skąd:: zach-pom
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: thepowerofbeams »

o dieslach nie ma co sie wypowoadac, a co poprzednika widac, ze byl robiony - brak naklejki bezbarwnej na nadkolu przy drzwiach.

jak mialem ISa 180tys to fotel w porownaniu do teg byl nowy;-)
IS250->GS450H mk3->GS430 mk2->GS300 mk3->GS450H mk3
Awatar użytkownika
eMeM
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 2 lut 2016, o 18:30
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: Stargard
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: eMeM »

kjerzyna pisze:Cześć,

co sądzicie o tym aucie moto.gratka.pl/tresc/lexus-is-ii-xe20-dealer-karlik-poznan-21701496.html ?
Ktoś może już oglądał?
dobrze, jakby chociaż wiedzieli co sprzedają. Na pierwszy rzut oka :
Lampy bi-ksenonowe ze spryskiwaczami i automatycznym poziomowaniem
Lampy doświetlające zakręty AFS
Nie ma spryskiwaczy + przycisku od nich w kabinie wiec xenonow zapewne też nie ma

Ogólnie to nie jest zbyt bogata wersja (brak w/w xenonow, navi, kamery cofania, audio mark&levinson, szyberdachu), szału nie ma
makomarecki
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 8 lut 2017, o 21:27
Model Lexusa: is250
Skąd:: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: makomarecki »

Witam
Jestem świeżo zalogowanym na Waszym forum poszukiwaczem Lexusa Is 250 ,znalazłem 2 oferty i liczę na Wasze opinie o tych dwóch ogloszeniach.
Może ktoś już był i wie coś na ten temat?
https://www.olx.pl/oferta/lexus-is-250- ... 9908c111fc
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... 6574f03549
Z góry dziękuję.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany tą ofertą : byłem ,widziałem ,zrezygnowałem
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... faeed44afe
Owszem serwis Aso, ale historia...,mnóstwo napraw blacharskich,tylna piasta do wymiany,zapalniczka "palacza",wypalona dziura przy fotelu kierowcy,duże skazy na środkowej konsoli po prawej stronie (tego na fotach nie widać),w/g słów sprzedawcy z salonu kilkakrotne kasowanie lampki informującej o błędzie katalizatora,mimo napraw blacharskich udokumentowanych w Aso żle spasowane zderzaki tył i przód,prawy tylny błotnik brak skali na czujniku.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ArtIS »

Ten na czarnej feldze fajniej wyposażony :). Jeśli jakoś wybitnie daleko nie masz do obu to warto obejrzeć. Zastanawia mnie dlaczego wszystkie ASO sprzedające auta swojej marki nic o nich nie piszą... przyjmują chyba byle co w rozliczeniu, robią foty i wrzucają listę wyposażenia oraz klauzule, ze ogłoszenie nie stanowi oferty...
Janusze bYznesu :/
Tomx
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 5 paź 2016, o 13:50
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Tomx »

Sprzedaż aut przez aso powoli schodzi do mirków, kazdy juz patrzy zeby zarobic jak najwiecej.
Co do aut z ogłoszenia - ten czarny fajniej wyposażony, a nie ma xenonu. W takim aucie jak lexus to powinno byc w standardzie bo bez wygląda po prostu biednie :(
Jeżeli brak xenonu Ci nie przeszkadza, to podleć i zobacz tego z czarnymi felami. Ten drugi stoi już w ogloszeniach X czasu, jeszcze jak ja szukalem swojego to on juz dawno byl. Widocznie musi miec cos za uszami. No i brak navi :)
www. sklep.selected.pl
marek995
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 6 lut 2017, o 15:51
Model Lexusa: GS 250
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: marek995 »

Lexus Wrocław to powazna firma, proszę nie panikować, Kupilem tam nowego GS 300 i wiem cos o nich.
Awatar użytkownika
thepowerofbeams
Lex user
Posty: 232
Rejestracja: 4 gru 2016, o 22:47
Model Lexusa: szukam
Skąd:: zach-pom
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: thepowerofbeams »

marek995 pisze:Lexus Wrocław to powazna firma, proszę nie panikować, Kupilem tam nowego GS 300 i wiem cos o nich.

to, że się uśmiechają bo chcieli "opchnąc fure" to nie znaczy, że porządna firma ;)

a Lex bez xenonów to fakt - nie przystoji :)
IS250->GS450H mk3->GS430 mk2->GS300 mk3->GS450H mk3
MrWlasciwy
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2017, o 17:37
Model Lexusa: is 250
Skąd:: Włocławek
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: MrWlasciwy »

Ten Lex z Wrocławia wisi przynajmniej od grudnia. Na stronie Toyoty Pewne Auto z gwarancją, rezerwacja jest od początku stycznia. Śledzę codziennie ogłoszenia IS 250 od grudnia bo również chcę kupić niedługo na przełomie luty/marzec. Dobre, fajne ogłoszenia rozchodziły się w 1-2dni, a było może ich ze 3 od czasu jak śledzę temat.
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ArtIS »

Dobrze wiedzieć ze jest popyt. Może kiedyś nie będzie kłopotów ze sprzedaniem choć z USA to rzecz jasna będzie trudniejsze.
Tomx
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 5 paź 2016, o 13:50
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Tomx »

Akurat modele Mk2 rzadko są widywane na ulicach i to mnie cieszy - lubię mieć unikatowy model w jakimś stopniu. Mk3 robi się ich jak grzyby po deszczu ale i tak zawsze bedzie tego mniej niz popularne audi/bmw ;)

MrWlasciwy ustaw sobie zakladke w przegladarce + powiadomienie na sms od otomoto jak sie cos pojawi i bedziesz na biezaco. Jak ja swojego szukalem to z reka na sercu odswiezalem portale co 30 min :) Jak sie cos pojawiło godnego to zawsze bylem pierwszy :P
www. sklep.selected.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości