IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
Lexik
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 24 lis 2016, o 23:52
Model Lexusa: ex. IS,GS
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Lexik »

Ktoś z szanownych forumowiczów może widział lub coś słyszał o tym IS-ie z ogłoszenia ? https://www.olx.pl/oferta/lesus-is250-C ... dc2bc11d79
Wystawiony po raz drugi, poprzednim razem sprzedany w ekspresowym tempie, podobno poprzedni klient rozmyślił się z zakupu. Zastanawiam się nad szybkim wyjazdem na oględziny, bo być może warty zachodu. Sprawdzony po VIN w CEPIK, 3 właściciel w rodzinie.
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ArtIS »

Zderzak przedni nie jest czasem od modelu z 2010 r.?
Tomx
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 5 paź 2016, o 13:50
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Tomx »

Lexik pisze:Ktoś z szanownych forumowiczów może widział lub coś słyszał o tym IS-ie z ogłoszenia ? https://www.olx.pl/oferta/lesus-is250-C ... dc2bc11d79
Wystawiony po raz drugi, poprzednim razem sprzedany w ekspresowym tempie, podobno poprzedni klient rozmyślił się z zakupu. Zastanawiam się nad szybkim wyjazdem na oględziny, bo być może warty zachodu. Sprawdzony po VIN w CEPIK, 3 właściciel w rodzinie.
Od września stoi na olx. We wrześniu był wystawiony za 43 tyś. Jeżeli nikt od nas go nie widział, nie pozostaje nic innego jak sprawdzić auto samemu. Zderzak nie jest do końca naciągnięty i nie dochodzi do maski, poza tym ciężko coś po tych zdjęciach określić.
www. sklep.selected.pl
Lexik
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 24 lis 2016, o 23:52
Model Lexusa: ex. IS,GS
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Lexik »

Trzeba więc wybrać się na oględziny :jazda:
Ostatnio zmieniony 8 maja 2017, o 14:23 przez Lexik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ArtIS »

Robiony w wielu warsztatach czy u jednego/dwóch nieautoryzowanych?
Jeśli tak krążył byle gdzie to trochę słabo bo ktoś mocno eksperymentował, nie szukał, nie był na naszym forum :). Ponadto jak na przedlift to chyba drogo. W tym roku to jednak 11-letnie auto :)

Z drugiej jednak strony jak przeszłość wypadkowa znana (tu tez czysta) to za takie rzeczy warto ekstra zapłacić. Proponuje jakiś dobry serwis (niekoniecznie ASO) by sprawdzić skrzynie itp. Nie zawsze SKP tak idealnie sprawdzi akurat Lexusa.
Tomx
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 5 paź 2016, o 13:50
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Tomx »

ArtIS jeżeli naprawdę ma taki przebieg i jest mocno zadbane wizualnie i mechanicznie to cena jak najbardziej znośna. Może i 11 letnie auto ale raz to jest lexus a dwa to cały czas 'unikatowość' auta. Cena spada bardzo powoli w porównaniu do innych marek, najbardziej spadła po wejściu 3gen IS, ale to normalna kolej rzeczy.
No to nie pozostaje nic innego jak to żeby zobaczyć auto, bo faktycznie wydaje się godne polecenia. Cenę i tak chyba idzie delikatnie zbić skoro jest 'do negocjacji'.
Lexik daj znać jakie kroki podejmiesz ;)
www. sklep.selected.pl
zajdlo
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 17 gru 2014, o 00:34
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warsaw United
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zajdlo »

Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ArtIS »

Wyglada ładnie ale brakuje paru fajnych dodatków do porządnej wersji wyposażenia. Nie wiem czy w związku z tym cena nie jest zbytnio przesadzona.
Shyness
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 17 sty 2017, o 17:53
Model Lexusa: IS200d
Skąd:: Belgia
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Shyness »

Siemka ludzie, zastanawiam sie nad kupnem http://nl.ww3.autoscout24.be/classified ... asrc=st|as
oto autka. Ktoś mógłby mi powiedzieć coś wiecej ? Czy warty zabawy czy lepiej poszukać sobie czegoś w lepszym stanie.
Silnik jest po renowacji tzn blok silnika jest stary ale tłoki pierścienie korbowody są wymienione plus uszczelki wszystkie razem z głowicy dodatkowo był wykonany szlif bloku i głowicy.
Po za tym sa wymienione pompa wody klocki hamulcowe tył plus tarcze i klocki przód. Oczywiście oleje były tez wymienione przy remoncie silnika, jest po polerce, renowacji środka i ma dodatkowo ceramikę położona na lakier.


#Edit Zapomniałem dodać że mieszkam w Belgii a auto jest do kupna w tej samej miejscowości co ja.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2017, o 20:30 przez Shyness, łącznie zmieniany 1 raz.
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Miłosz »

Wstawiłeś link do galerii kolegi z forum. Z tego co wyczytałem to tych silników się nie remontuje (chyba że tulejowanie jak carsik wspominał kiedyś w jakimś temacie) bo wygina się blok. Kto robił tą naprawę jakiś Jurgen czy ASO ? Ja miałem cały motor zmieniany na nowy dlatego wybrałem to auto.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości