IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Miłosz »

Jeśli masz czas i nie jest jakoś mega daleko, to miernik lakieru , komp w dłoń i sprawdzić można, aczkolwiek ja odrzucam z góry ogłoszenia handlarzy. To są kombinatorzy i patrzą jak tylko kogoś wydymać. Moim zdaniem albo szukać z rąk prywatnych, albo gdzieś po forach. Może to nie jest gwarancja udanego zakupu, ale zawsze jakieś info na temat auta masz. A biorąc od janusza to jest jeden wielki "?" .
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Lexik
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 24 lis 2016, o 23:52
Model Lexusa: GS430 mk3
Skąd:: Zamość
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Lexik »

To fakt, ale ja nie skreślam wszystkich handlarzy, bo są i tacy, którzy mają "dojścia" i kupują dobre auta. Tylko weź ogarnij, kto sprzedał mu fajnego IS-a po modach z tak małym przebiegiem ? Chyba ktoś z lufą przy skroni lub mocno zdesperowany :doh:
Szukam od 2 miesięcy IS250, a teraz mocno zastanawiam się nad tym IS350 forumowicza, lecz jest on trochę poza moim zasięgiem finansowym http://allegro.pl/lexus-is-350-250-220-i6654862356.html
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Miłosz »

Targuj się ;) Ja niestety nie wierzę w polski rynek samochodów używanych a raczej w ich "przedstawicieli" za dużo już się złego widziało. A podejrzewam że po nowym roku w związku z tą akcyzą będą jeszcze większe jaja odstawiać.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
NaIS
Lex user
Posty: 53
Rejestracja: 18 lip 2016, o 01:59
Model Lexusa: IS F
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: NaIS »

Prawdę pisze Miłosz o aucie mirasa. Zobaczcie jak wygląda spasowanie elementów wewnątrz auta (jak, między innymi, ten wystający element nad centralnym nawiewem). Jak dla mnie, to jest jakieś nieporozumienie. Na zdjęciach odpicowany, ale na żywca pewnie więcej widać niedoróbek i dlatego tyle czasu już stoi.
Awatar użytkownika
sivy
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 3 cze 2016, o 15:23
Model Lexusa: IS250 AWD
Skąd:: sopot
Lokalizacja: sopot
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sivy »

Panowie.
Wczoraj kupiłem bratu peugeta 407 z przebiegiem 55tyskm :D 2008 rok
nie był tani ale mimo tego , ze nie mogłem uwierzyć w przebieg to pojechałem obejrzeć. Kupiony w pl we Włocławku. dwóch właścicieli we Włocławku. Serwisowany w aso puga we Włocławku. Kolega tam pracuje i potwierdził, ze meldował się regularnie. Do tego w ori lakierze!
Nawiązujac do wypowiedzi kolegi lexik może jednak warto podjechać i obejrzeć albo wysłać autotesto do delikwenta. Swoją droga 250 km to rzut beretem :D
Awatar użytkownika
sivy
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 3 cze 2016, o 15:23
Model Lexusa: IS250 AWD
Skąd:: sopot
Lokalizacja: sopot
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sivy »

swoją drogą tylna kanapa w tym leksie za 49 tys wygląda co najmniej nietypowo :D
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Miłosz »

Sivy, wujek z niemiec ma avensisa 2 już 10 letniego z przelotem 50 tys. Mają go od nowości, także u osób prywatnych takie ogłoszenia mogą się trafić ;) ale czy u uczciwych handlarzy to hmm ;) uważałbym...
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Lexik
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 24 lis 2016, o 23:52
Model Lexusa: GS430 mk3
Skąd:: Zamość
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Lexik »

Sivy, dobry pomysł z tym autotesto, jeśli nikt z forumowiczów nie będzie chętny go obejrzeć to sprawdzę go prędzej czy później.
Odnośnie IS350 z Brzegu, którym byłem zainteresowany i wrzuciłem link do ogłoszenia kilka postów wstecz - po sprawdzeniu CARFAX i autobaza.pl nie jestem już nim absolutnie zainteresowany, powodem jest "SALVAGE TITLE FLOOD", sami sobie przetłumaczcie :bye:

Szukam dalej IS250/ 350. Może do Ciebie zadzwonię Sivy :smile:
Awatar użytkownika
sivy
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 3 cze 2016, o 15:23
Model Lexusa: IS250 AWD
Skąd:: sopot
Lokalizacja: sopot
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sivy »

ja sie nie znam :D
Lexik
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 24 lis 2016, o 23:52
Model Lexusa: GS430 mk3
Skąd:: Zamość
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Lexik »

Sivy, chodziło mi o to, że zadzwonię w kwestii zakupu IS-a którego sprzedajesz :smile:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości