IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
infesty
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 3 gru 2018, o 16:10
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: infesty »

Drodzy Panowie, czy oglądał ktoś już może ten samochód? : :)
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... 4c5833e666

EDIT

Ogólnie jako, że z Krakowa miałem godzinę drogi to zdecydowałem się przyjechać i obejrzeć tą "igłę".
Mimo tego, że w ogłoszeniu jest napisane, że to osoba prywatna to auto jest od handlarza.
Samochód nie prezentuje się źle, całość sprawdziłem miernikiem i powłoka jest w normie poza drzwiami kierowcy - były powtórnie lakierowane ale bez szpachli.
Przód auta jest źle spasowany - maska przy prawym błotniku ma wielką szparę, poza tym reflektor od strony pasażera jest źle spasowany z przednim zderzakiem. Na osłonach pod maską brakuje masy spinek od plastików. Kolor błotnika przedniego z prawej strony jest źle dobrany. Prawdopodobnie auto było bite w przód ze strony pasażera choć Pan sprzedający twierdzi, że ASO Lexus Katowice tak złożyło i uważa, że to jest dobra robota. Brak słów.
Ponadto w aucie brakuje koła dojazdowego, przednia szyba posiada całkiem spory odprysk od kamienia i albo trzeba ją próbować ratować albo nową kupić oraz plastiki przy zamku tylnej klapy rozwalone i latają.
tbr95
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2020, o 11:06
Model Lexusa: Szukam
Skąd:: Olsztyn
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tbr95 »

infesty pisze:Drodzy Panowie, czy oglądał ktoś już może ten samochód? : :)
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... 4c5833e666

EDIT

Ogólnie jako, że z Krakowa miałem godzinę drogi to zdecydowałem się przyjechać i obejrzeć tą "igłę".
Mimo tego, że w ogłoszeniu jest napisane, że to osoba prywatna to auto jest od handlarza.
Samochód nie prezentuje się źle, całość sprawdziłem miernikiem i powłoka jest w normie poza drzwiami kierowcy - były powtórnie lakierowane ale bez szpachli.
Przód auta jest źle spasowany - maska przy prawym błotniku ma wielką szparę, poza tym reflektor od strony pasażera jest źle spasowany z przednim zderzakiem. Na osłonach pod maską brakuje masy spinek od plastików. Kolor błotnika przedniego z prawej strony jest źle dobrany. Prawdopodobnie auto było bite w przód ze strony pasażera choć Pan sprzedający twierdzi, że ASO Lexus Katowice tak złożyło i uważa, że to jest dobra robota. Brak słów.
Ponadto w aucie brakuje koła dojazdowego, przednia szyba posiada całkiem spory odprysk od kamienia i albo trzeba ją próbować ratować albo nową kupić oraz plastiki przy zamku tylnej klapy rozwalone i latają.
Dobrze, że zdążyłem przeczytać bo miałem zamiar przejechać spory kawałek żeby go obejrzeć, dzięki! :D
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

Skóra się święci jak żywcem ze świni ściągnięta. Obrzydliwosc... Ze ludzi to nie razi.
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

Kiedyś kupiłem saaba 93 w komisie pod wawa to to samo było w środku gdzieś po pół roku to cholerstwo przestało się świecić . A plaka zamawiali w paletach i jak mówił znajomy tam pracownik ze ludziom się to podoba jak skóra się świeci . Dla mnie okropie to wygląda
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

Świecąca skóra to oznaka ze jest bardzo brudna i zalojona. Lampka się zapala mi zawsze jak ktoś pisze ze auto zadbane a na pierwszy rzut oka widzisz ze zasyfione.
dancyk3
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2020, o 17:38
Model Lexusa: IS250 MK2 2008
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dancyk3 »

Cześć,
Panowie, czy ktoś oglądał lub zna : https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... .html?#map i może coś powiedzieć?
Jaccodev
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 8 lut 2018, o 14:29
Model Lexusa: Is 300/GS430
Skąd:: Dolnośląskie
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Jaccodev »

dancyk3 pisze:Cześć,
Panowie, czy ktoś oglądał lub zna : https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... .html?#map i może coś powiedzieć?
Witam widziałem to auto, przebieg tego egzemplarza to wielka zagadka przycisk start/stop wytarty do gołego plastiku panel nawigacji w nie nagannym stanie ale wygląda jak by był nieudolnie wymieniony widać ze coś było grzebane od strony pasażera na łączeniu tunelu z deską rozdzielczą szpara że palca można włożyć oczywiście na zdjęciach nie ma tego pokazanego, pomiar lakieru ok. choć lakier już cieniutki miejscami, lewy tylny błotnik głęboki odprysk zamalowany zaprawką no i ten wydech jest bardzo głośny sprzedający twierdzi że katalizatory są w co osobiście wątpię i jeszcze spasowanie przedniego zderzaka nie jest idealne. Pozdrawiam.
Adriano87
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2019, o 12:00
Model Lexusa: będziie IS250
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Adriano87 »

Jaccodev pisze:
dancyk3 pisze:Cześć,
Panowie, czy ktoś oglądał lub zna : https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... .html?#map i może coś powiedzieć?
Witam widziałem to auto, przebieg tego egzemplarza to wielka zagadka przycisk start/stop wytarty do gołego plastiku panel nawigacji w nie nagannym stanie ale wygląda jak by był nieudolnie wymieniony widać ze coś było grzebane od strony pasażera na łączeniu tunelu z deską rozdzielczą szpara że palca można włożyć oczywiście na zdjęciach nie ma tego pokazanego, pomiar lakieru ok. choć lakier już cieniutki miejscami, lewy tylny błotnik głęboki odprysk zamalowany zaprawką no i ten wydech jest bardzo głośny sprzedający twierdzi że katalizatory są w co osobiście wątpię i jeszcze spasowanie przedniego zderzaka nie jest idealne. Pozdrawiam.
Przebieg patrząc po fotelach to podejrzany. U mnie mam prawie 217k przebiegu i aż tak źle nie wygląda.
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

Fotele sa po prostu brudne. Godzina roboty z dobrym środkiem i moga wyglądać jak miesiąc po wyjeździe z fabryki.
Rekon
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2020, o 14:13
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Rekon »

Ktos moze ogladal to auto? Cena niska, ale auto do opłat + kilka elementow do malowania. Mimo wszystko i tak wydaje mi sie ze warto sie zainteresowac.

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... D0fUq.html?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości