IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
Sir.Nator
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2017, o 10:01
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Sir.Nator »

Nie wiem czy pytanie bardziej tu czy w "warsztatach", ale czy macie do polecenia jakiś warsztat w Warszawie gdzie można sprawdzić Lexa is250 przed zakupem? Chodzi mi głównie o podpięcie do komputera i sprawdzenie czy wszystkie parametry ok i obejrzenie pod spodem (zawieszenie, "czy jest prosty"). Dzwoniłem do ASO na Puławskiej i powiedzieli mi że takie sprawdzenie przed zakupem to 550 PLN. Wydaje mi się trochę drogo jak za podłączenie do kompa i wrzucenie na podnośnik.
Możecie doradzić?
wasik
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:35
Model Lexusa: is 250
Skąd:: PDK
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wasik »

Takie są niestety ceny ale myślę że warto, tylko przypilnuj i zapytaj się czy możesz oglądać z nimi nie zaszkodzi a może pomóc.

Jeśli chcesz zniwelować koszt i nie brać pierwszego lepszego na takie oględziny pożycz sobie od kogoś czujnik lakieru, jeśli nie masz takiej możliwość popatrz na olx czasami można za 20zł wy pożyczyć na jeden dzień i przeleć całe auto. Grunt to obejrzeć auto dokładnie a dopiero potem oddać już dla świętego spokoju do takiego warsztatu.

Pozdrawiam ;)
Sir.Nator
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2017, o 10:01
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Sir.Nator »

Takie są niestety ceny ale myślę że warto, tylko przypilnuj i zapytaj się czy możesz oglądać z nimi nie zaszkodzi a może pomóc.

Jeśli chcesz zniwelować koszt i nie brać pierwszego lepszego na takie oględziny pożycz sobie od kogoś czujnik lakieru, jeśli nie masz takiej możliwość popatrz na olx czasami można za 20zł wy pożyczyć na jeden dzień i przeleć całe auto. Grunt to obejrzeć auto dokładnie a dopiero potem oddać już dla świętego spokoju do takiego warsztatu.

Pozdrawiam ;)
Dzięki za radę. Sprawdzałem już go sam w tym miernikiem lakieru (nie jakiś profesjonalny ale daje pkt odniesienia). Generalnie rokuje dobrze bo wyniki na słupkach poniżej 80 mikronów, reszta od 140 do 200, w niektórych miejscach widać, że podwójny lakier, ale szpachla chyba byłaby bardziej ok 300?

dlatego w aso nie chcę sprawdzać samej karoserii tylko bardziej kwestia podpięcia pod kompa, więc dlatego wydawało mi się trochę drogo.
natomiast do chyba cena za taki cały pakiet, więc dopytam o konkretne elementy.
Sir.Nator
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2017, o 10:01
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Sir.Nator »

gdyby ktoś się zastanawiał lub wybierał oglądać tego lexa https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... z05Pd.html

byłem dzisiaj i sporo roboty lakierniczej. Nie miałem miernika więc nie powiem czy szpachla czy tylko lakierowanie. Widać, że ściągany był zderzak zarówno przód jak i tył. tylne lewe nadkole ma małego spuchniętego "parcha". drzwi od kierowcy przy otwieraniu wydają dziwny dźwięk (jakby opadły) a na śrubie widać ślady po kluczu.

środek ogólnie ok, nie jest jakoś bardzo zniszczony, ale widać lekkie zmęczenie.

Z pewnością do większego sprawdzenia.
Mendak
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 9 sie 2017, o 14:42
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Mendak »

Witam.
Jestem nowy na forum więc miło mi was poznać.
Zamierzam kupić Lexusa IS 250 i chciałbym prosić was szczęśliwych posiadaczy o opinie w sprawie tej aukcji.
http://allegro.pl/show_item.php?item=69 ... 8#thumb/10

Pozdrawiam.
wasik
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:35
Model Lexusa: is 250
Skąd:: PDK
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wasik »

Coś chyba o nim było zresztą w ogłoszeniu autor sam piszę że autko miało jakąś kolizje/wypadek ale wszystko niby było robione w aso więc zapewne jest do wglądu.

Autko z tego co kojarzę już trochę wisi pytanie czy zniechęca kupujących szczerość sprzedającego czy co innego.
Awatar użytkownika
Kristof
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 1 cze 2017, o 07:15
Model Lexusa: GS 350AWD
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Post autor: Kristof »

Panowie dwójka miala wersje Fsport?

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... yZZG7.html

Zdjęcia z środka też nie ma a nie mogę znaleźć co tam było według katalogu

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
octane
Lex user
Posty: 191
Rejestracja: 25 wrz 2015, o 21:49
Model Lexusa: NX300
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: octane »

Tak od 2011r.
Wewnątrz czarna podsufitka, fotele kubełkowe jak w isf, pedały, kierownica. Na zewnątrz gril, dokładki przednie, znaczki, spojler. Chyba tyle.
piotreq
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2017, o 15:01
Model Lexusa: BRAK
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: piotreq »

Witam,

Czy ktoś już może miał okazję zetknąć się z tym autem:
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... yOVn5.html
Cena wydaje się być atrakcyjna, nie wiem czy nie zbytnio nawet. Stoi w salonie Nissan Mazda Odyssey.
Awatar użytkownika
chrismave
Lex user
Posty: 60
Rejestracja: 2 maja 2017, o 15:01
Model Lexusa: IS250 mk3
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: chrismave »

octane pisze:Tak od 2011r.
Wewnątrz czarna podsufitka, fotele kubełkowe jak w isf, pedały, kierownica. Na zewnątrz gril, dokładki przednie, znaczki, spojler. Chyba tyle.
Od 2010 a nie 2011
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości