IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Postprzez wicus97 » 3 cze 2020, o 20:54

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is-lexus-is200-automat-lpg-ID6CXoKO.html
Powie coś ktoś więcej o tym autku?
Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo przyjemnie, nie wiem co myśleć o takim usyfionym silniku, ale może to i lepiej, że nie był myty.
Czy bać się takiego przebiegu? Jednak większość ma w granicach tych 200k z tych roczników, pytanie czy te 200k jest realne...
wicus97
Nowy lex user

Model Lexusa: brak

Postprzez kurek0410 » 4 cze 2020, o 18:13

Ja tam wole taki widok spod maski, jak wypucowane świecące sie jak psu jajca plastiki przez nie powiem kogo, to normalnie wyglądający silnik (może tam ma troche piaszczyste drogi) a przynajmniej wiadomo że nikt tam co róż nie grzebie, jak regularnie wymieniane oleje, filtry to nie ma się czego bać.
kurek0410
Nowy lex user

Model Lexusa: gs 300

Postprzez michalllw » 4 cze 2020, o 21:31

wicus97 napisał(a):https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is-lexus-is200-automat-lpg-ID6CXoKO.html
Powie coś ktoś więcej o tym autku?
Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo przyjemnie, nie wiem co myśleć o takim usyfionym silniku, ale może to i lepiej, że nie był myty.
Czy bać się takiego przebiegu? Jednak większość ma w granicach tych 200k z tych roczników, pytanie czy te 200k jest realne...

Skarbonka dla mnie, lepiej dołożyć 3-4k i kupić coś bez LPG. Z doświadczenia wiem że ok 100k na LPG = remont glowicy lub wymiana silnika.
Co do 200 tyś przebiegu to w większości przypadków sprawdzisz przebieg, nie wszystkie auta robią 20-30k rocznie.
Ja staram się szukać aut z małym przebiegiem i wychodzi w końcowym rozrachunku taniej pomimo tego że jest drogi ok:
michalllw
Lex Master

Model Lexusa: IS-F

Postprzez wicus97 » 6 cze 2020, o 19:08

właściciel powiedział, że czasem ciężko auto odpala i w najbliższym czasie będzie trzeba będzie wyregulować luzy zaworowe. Czy jest możliwe, że jest jakaś inna przyczyna tego ?
Jakie mniej więcej są koszta ogarniania takich luzów? Ogólnie autko bardzo mi się podoba i jeśli na żywo wygląda jak na zdjęciach to chciałbym je kupić, jednak tak jak mowice, boje się że będzie skarbonka...
wicus97
Nowy lex user

Postprzez gmiter » 6 cze 2020, o 20:35

Luzy w Is200 to tak do tysiaka. Masz powód do negocjacji
gmiter
Lex Master

Model Lexusa: IS350

Postprzez wicus97 » 10 cze 2020, o 17:56

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is-is-200-lift-manual-155kmlpgalkantaraalu-172dinserwisnl-ID6CVi67.html?fbclid=IwAR1kVNSa9y2Tpy1nE07qNmDwb0Rw26JRve1uoDnWYwTcnKNSifnMLtVXCkU#8dde0d8095

Jakie opinie o tym autku a przede wszystkim handlarzu. Wiem, że pare osób kupowało już u niego.
Opłaca się kupić autko za taką cenę? I najważniejsze pytanie, czy jest opcja ukryć rdze do sprzedaży tak, że przy oględzinach nie będzie jej widać, a po 2 miesiącach uzytkowania autka się pojawi?
Bo jak mam dopłacać tyle kasy od średniej ceny, to fajnie, żeby te auto było totalnie bez rdzy.
Wszystkie czesci mechanicznie idzie zrobić, ale z rudą jest najgorzej w mojej opinii.
wicus97
Nowy lex user

Postprzez motorzysta95 » 14 cze 2020, o 14:32

Ja bym powiedział, że właśnie auto kupujesz po średniej cenie. Raczej się nie da ukryć rdzy tak, żeby wyszła po 1-2 miesiącach, albo będzie to widać, że coś było majstrowane. Prędzej po zimie może coś wyjść.
motorzysta95
Lex user

Model Lexusa: is200

Postprzez wojtas2 » 18 lip 2020, o 10:00

Co sądzicie o tym egzemplarzu ktoś oglądał ?
https://www.olx.pl/oferta/lexus-is300-l ... FH9xm.html
wojtas2
Lex user

Model Lexusa: gs 300

Postprzez ledziu » 18 lip 2020, o 11:45

wojtas2 napisał(a):Co sądzicie o tym egzemplarzu ktoś oglądał ?
https://www.olx.pl/oferta/lexus-is300-l ... FH9xm.html

Tak właściwie najtańsza 300ka w eu jak nie na całym świecie :biggrin2: więc jeżeli rusza i hamuje to bierz go. Oczywiście o ile da się ruszyć :ok:
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Poprzednia strona

Powrót do Lexus IS