IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: turkus »

żuk pisze:Już gdzieś o tym pisałaś i -z całym szacunkiem - widać różnicę między źle zaczesaną a taką która się łuszczy :)
Tak, bo się przeraziłam, jak obejrzałam foty mojego przed dodaniem do watku dywanikowego :)
Pawel1987
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 20:12
Model Lexusa: brak
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pawel1987 »

Witam,

czy ktoś z Was może się wypowiedzieć na temat tego auta: http://otomoto.pl/lexus-is200-is200-sup ... 01090.html

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: turkus »

Można powiedzieć tyle, że sportowego zawieszenia to on nie ma, a już na pewno nie montowanego seryjnie - nie ma pakietu sport. Chociaż zastanawia mnie końcówka wydechu, na moje oko jak sport, ale nie ma reszty elementów pakietu. Jeśli jest w takim stanie, jak opis wskazuje, to chyba warto się zainteresować. No i fajny kolor :)
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Pawel1987 pisze:Witam,

czy ktoś z Was może się wypowiedzieć na temat tego auta: http://otomoto.pl/lexus-is200-is200-sup ... 01090.html

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Mijałem go kiedyś blisko Świdnicy więc to raczej ten , prezenic się super na żywo :ok:

Dla mnie wygląda OK
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Awatar użytkownika
Rafał
Lex user
Posty: 183
Rejestracja: 26 sie 2013, o 21:13
Model Lexusa: duży i ciężki
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Rafał »

Pawel1987 pisze:Witam,

czy ktoś z Was może się wypowiedzieć na temat tego auta: http://otomoto.pl/lexus-is200-is200-sup ... 01090.html

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Instalacja LPG nie jest najwyższych lotów (ale nie twierdzę, że jest zła) i lewy przedni błotnik był odkręcany.
Pytanie czemu właściciel sprzedaje go pół roku po założeniu LPG.
maccciej
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2014, o 10:54
Model Lexusa: obecnie toyota
Skąd:: p-ń
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: maccciej »

Witam serdecznie,

Mam prośbę o ocenę poniższego auta:
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/le ... =Limousine

Z góry dzięki
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: forest »

coś się działo z przodu bo pomalowany pod kolor karoserii grill i kratka zderzaka przedniego
duży koszt sprowadzenia auta (18% akcyzy od wartości pojazdu)
poza tym autko obniżone w mega dobrym wyposażeniu (xenon+navi) :D
jak chcesz wydać na auto 25-27k biorąc pod uwagę że coś tam mogło dziać się z przodu... to bierz ;) tym bardziej jeżeli naprawa była fachowa
no ale tego ze zdjęć nie wyczytasz
SC430 '2002
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: baniaq »

forest pisze:coś się działo z przodu bo pomalowany pod kolor karoserii grill i kratka zderzaka przedniego
Może to był po prostu fetysz właściciela? Pas przedni i okulary nie są pomalowane w kolorze nadwozia, tylko są w oryginalnym kolorze.
Brakuje jednej spinki od zderzaka, ale to o niczym nie świadczy (dlatego grill lekko odstaje od zderzaka, bo nie jest przymocowany po tej stronie)
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: forest »

może ;) oceniam tylko ze zdjęć
SC430 '2002
Awatar użytkownika
sniper
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 18 lip 2012, o 18:46
Model Lexusa: brak
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sniper »

DNL pisze:Co sądzicie o tym egzemplarzu - http://otomoto.pl/lexus-is200-C31661072.html ? Magiczne 173 tys przebiegu ale według mnie nic złego ze zdjęć o nim nie można wywnioskować. Chyba że coś przeoczyłem.
baniaq pisze:Kiepsko spasowna tylna klapa z prawej strony i zderzak. Między zderzakiem a klapą jest znacznie większa szpara niż z drugiej strony. W bagażniku podłoga też krzywo położona, może coś tam wadzi. Prawy przedni fog matowy, a lewy błyszczący.
Przebieg całkowicie nierealny. Jego kierownica jest dużo bardziej wytarta niż tego za 10k z postu wyżej, a tamten też był raczej cofany (bo jak byłem oglądać tego srebrnego i pojechałem na jazdę próbną, to chłopaki cofali licznik w bumie o 200kkm)
baniaq jestem zaskoczony jak wiele możesz przeczytać ze zdjęć. Oglądałem tego Lexa z kolegą (stał wtedy na allegro za 19 900zł).

Zauważyliśmy małą rdzawą kropkę na prawym tylnym błotniku. Podnieśliśmy podłogę bagażnika i z prawej strony przy nadkolu rdza. Ewidentnie był uderzony w prawy tył. Na terenie komisu stoi szopa w której klepią fury. Jak oglądaliśmy akurat coś stało "na warsztacie".
Silnik po odpaleniu chodził równo. Chociaż na początku przez chwilę trochę klekotały zawory. Przy wężach układu chłodzenia był skrystalizowany płyn chłodniczy (kolor czerwony).
Wnętrze mocno wytarte. Auto na pewno ma duży przebieg.
To chyba tyle. Jak sobie coś przypomnę to dopiszę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości