IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
kaka600
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2014, o 23:37
Model Lexusa: is220dpułtusk
Skąd:: pułtusk
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kaka600 »

Witam. Czy ktoś może oglądał dany egzemplarz bądź coś o nim więcej wie ?

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... yRHwL.html
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

Wypryskane wnętrze plakiem do sprzedania, dramat
liczner5690
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 6 gru 2016, o 21:02
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Lubawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: liczner5690 »

Witaam, byłem oglądałem tego lexa zrobiłem ponad tysiąc km i wróciłem z niczym. Wiec taak lex ma wgniotki na słupku po stronie kierowcy przednie drzwi lewe ruda na rantach może i by je uratował alee prawe są w masakryczny stanie i dla mnie wymagają one wymiany ruda wychodzi aż na zewnątrz dalej na progach już tez coś się pojawia nie wiem jak dalej z podłoga na wydechu jest przedmuch, kontynuując tylna klapa bez emblematów z tym ze ten brud który zostaje i robi obrys naklejki jest pod lakierem nie wiem co za magik to robił, dalej lewy tylny błotnik ma kit pokazało jak dobrze pamietam coś około 700 mikronów, co do wnętrza fotel kierowcy jest dosyć mocno zużyty, na plastikach masa rys dodatkowo ktoś mega druciarsko założył jakiś czujnik cofania, felgi kwestia gustu ale są one w stanie krótko mówiąc do roboty dużo rys otarć itd chyba to tyle. Także jeżeli ktoś ma zamiar jechać oglądać niech się zastanowi ja dostałem dodatkowe zdj i filmy ale nic z mankamentów nie było widać pojechałem staracilem czas i pieniądze na paliwo.


https://www.olx.pl/oferta/lexus-is-is-3 ... lWsa0.html

Pozdrawiam.

Ps. Jak na auto od fana marki to nie polecam.
Ostatnio zmieniony 9 maja 2017, o 15:15 przez liczner5690, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Witam

Szrocik czy nie dogadaliście się z moim kolegą co do ceny ?Bo z tego co kojarzę to ustaliliście cenę przez telefon, oglądaliście 2h, kolega zszedł wam na malowanie drzwi ale chcieliście wyrwać ten samochód jeszcze taniej o 2k więc chyba nie był taki straszny. Foty podwozia chyba widzieliście, wnętrza tak samo, o przedmuchach na wydechu powiedział a jeżeli chodzi o te 700 mikronów to było dosłownie na odcinku 3x1cm za co Was przerosił że źle zmierzył powłokę.

Pozdrawiam
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
rafiq2144
Lex user
Posty: 267
Rejestracja: 7 paź 2015, o 15:10
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Rybnik
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: rafiq2144 »

Ludzie... 700 mikronow to 0,7mm. To jest gruba warstwa? Tym bardziej na malym odcinku. Badzmy powazni, to nie sa auta z salonu
dzadzar
Lex user
Posty: 53
Rejestracja: 21 kwie 2017, o 19:51
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Otwock
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dzadzar »

Oglądał może ktoś ten egzemplarz? Warto sobie zawracać głowę?
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... yP3XP.html
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

700 mikronów to wyrównany wgniotek szpachlą - o co tu się burzyć przy aucie 15 lat :)
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

teraz sprzedawać auto to trzeba mieć nerwy ze stali bo przyjedzie taki zawracacz dupy i szuka mierzy kużwa 2 godziny auto tak jak by to w salonie było bo ryska bo dołek bo drzwi do malowania .ja swojego kupiłem z dewastowaną deską dach do malowania plastiki kupiłem ładne felgi regeneracja zbierznosc uszczelki silnika nowe swiece .2 miechy dłubania a teraz mam salon i za żadną cenę nie sprzedał bym ale wszystko trzeba brać pod uwagę a nie pieprzyć o dołku i dziurce w tłumiku .chce ktoś ładny egzemplarz do mobile i za 8k euro coś fajnego się znajdzie .kiedyś miałem fajna a4 quattro 2.8 i gośc jechał cała polskę i nie kupił bo tylna klapa była malowana .no świry normalnie
adeq4
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 28 paź 2014, o 15:19
Model Lexusa: is250
Skąd:: S-c
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adeq4 »

Najlepiej jak sprzedawałem 18letniego punciaka za 3000zł i ludzie przychodzili oglądać i truli dupę że wgniotka jest na drzwiach, czy ruda brała na klapie bagażnika... :down:

Nie potrafię niektórych zrozumieć, jeśli robota jest dobrze zrobiona, lakier jest dobrze położony to co szkodzi że był jakiś element malowany ? Lepiej jeździć z wgnieceniem i łuszczącym się lakierem ?
Arq123
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2017, o 18:06
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Kęty
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Arq123 »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości