IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Yarecki »

baniaq pisze:
donjan pisze:Witam!

Panowie, moja wyprawa po Lexusa o którego ostatnio Was pytałem okazała się fiaskiem (...), ale znalazłem dość fajną ofertę z Gdańska:

http://otomoto.pl/lexus-is200-sport-C31947960.html

Pozdrawiam,
Michał.
Auto mogło mieć dzwona z przodu. Pas przedni jest w kolorze nadwozia i nie ma czarnych ori nalepek na okularach i ta naklejka na pasie przednim wygląda na przeklejaną. Różne lampy (lewa bardziej matowa). A do tego opada tylny zderzak po lewej stronie przy narożniku klapy.
Przebieg wydaje się być realny.
Jeszcze strona kierowcy widać, że listwy drzwiowe się nie schodzą i drzwi są w różnych kolorach vs przedni błotnik - przynajmniej tak pokazują foty a jak jest realnie trzeba pomacać.
donjan
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2014, o 17:51
Model Lexusa: szukam IS'a
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: donjan »

Dziękuje :) a więc nikogo z Gdańska nie ma, żeby podjechał i obejrzał żywym oczkiem ;)?

W środę byłem oglądać tego Lexusa: http://allegro.pl/lexus-is200-manual-al ... 18343.html
i okazał się porażką jeśli chodzi o lakier: lewa strona cała lakierowana, przedni błotnik to nawet 3-krotnie, do tego było wstawiane całe tylne nadkole i na łączeniach w bagażniku widać, że są inne spawy spod których już wychodzi rdza. Prawe drzwi lakierowane, klapa bagażnika również + źle spasowana, do tego dach też mi coś nie pasował. Oprócz tego mnóstwo punktów i punkcików ognisk rdzy - wszędzie. Lakier totalna porażka a wnętrze spoko jak najbardziej, możliwe że był trochę cofnięty bo zużycie foteli trochę wg mnie za mocne jak na 191k przebiegu. Silnik cud miód malina, nie dmuchnął nawet minimalną ilością powietrza przy odkręceniu korka wlewu oleju, do tego 0 niebieskiego dymu przy 1-szym odpaleniu na oczywiście zimnym silniku. Wg mnie autko ze względu na wyposażenie spoko, ale nadające się do PROFESJONALNEGO całościowego polakierowania :)

Pozdrawiam,
Michał.
goatstone
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 11:12
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Wrcoław
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: goatstone »

donjan pisze:Dziękuje :) a więc nikogo z Gdańska nie ma, żeby podjechał i obejrzał żywym oczkiem ;)?

W środę byłem oglądać tego Lexusa: http://allegro.pl/lexus-is200-manual-al ... 18343.html
i okazał się porażką jeśli chodzi o lakier: lewa strona cała lakierowana, przedni błotnik to nawet 3-krotnie, do tego było wstawiane całe tylne nadkole i na łączeniach w bagażniku widać, że są inne spawy spod których już wychodzi rdza. Prawe drzwi lakierowane, klapa bagażnika również + źle spasowana, do tego dach też mi coś nie pasował. Oprócz tego mnóstwo punktów i punkcików ognisk rdzy - wszędzie. Lakier totalna porażka a wnętrze spoko jak najbardziej, możliwe że był trochę cofnięty bo zużycie foteli trochę wg mnie za mocne jak na 191k przebiegu. Silnik cud miód malina, nie dmuchnął nawet minimalną ilością powietrza przy odkręceniu korka wlewu oleju, do tego 0 niebieskiego dymu przy 1-szym odpaleniu na oczywiście zimnym silniku. Wg mnie autko ze względu na wyposażenie spoko, ale nadające się do PROFESJONALNEGO całościowego polakierowania :)

Pozdrawiam,
Michał.
Jezeli chodzi o sprawdzenie auta na odległość zdecydowanie sugeruję skorzystać z profesjonalnej firmy. Auto-check.eu się tym zajmuje. Nie robię żadnej reklamy ale sam korzystałem i sobie bardzo chwalę. Myślę, że usługa bardzo ułatwia życie bo nie będziesz musiał nigdzie jechać, a informacje, które dostaniesz w raporcie od nich są bardzo obszerne. Sprawdź tutaj sobie przykładowy raport: http://www.auto-check.eu/dev/?id=708451 ... 7d769a63f7

Jak znajdę chwilkę to podeślę te kilka co robili dla mnie zanim kupiłem ISa. Trzeba tam pousuwac dane osobowe, zdjęcia dokumentów itd. Są nawet lepiej zrobione od tego przykładowego :)
pzdr
Narf
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 5 paź 2010, o 12:48
Model Lexusa: :)
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Narf »

goatstone pisze: Jak znajdę chwilkę to podeślę te kilka co robili dla mnie zanim kupiłem ISa. Trzeba tam pousuwac dane osobowe, zdjęcia dokumentów itd. Są nawet lepiej zrobione od tego przykładowego :)
pzdr
zaloz nowy temat z tym, zeby mozna bylo podyskutowac i zeby tu smietnika nie robic
donjan
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2014, o 17:51
Model Lexusa: szukam IS'a
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: donjan »

goatstone pisze:Jezeli chodzi o sprawdzenie auta na odległość zdecydowanie sugeruję skorzystać z profesjonalnej firmy. Auto-check.eu się tym zajmuje. Nie robię żadnej reklamy ale sam korzystałem i sobie bardzo chwalę. Myślę, że usługa bardzo ułatwia życie bo nie będziesz musiał nigdzie jechać, a informacje, które dostaniesz w raporcie od nich są bardzo obszerne. Sprawdź tutaj sobie przykładowy raport: http://www.auto-check.eu/dev/?id=708451 ... 7d769a63f7

Jak znajdę chwilkę to podeślę te kilka co robili dla mnie zanim kupiłem ISa. Trzeba tam pousuwac dane osobowe, zdjęcia dokumentów itd. Są nawet lepiej zrobione od tego przykładowego :)
pzdr
Czekam :) Jak coś to podrzucam mój e-mail: donjan@o2.pl. Dzięki ! ;)
airslask
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 13 wrz 2012, o 16:01
Model Lexusa: szukam IS 200
Skąd:: Tychy
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: airslask »

Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: baniaq »

airslask pisze:http://otomoto.pl/lexus-is200-2-0-155km ... 93376.html

Oglądał ktoś już?
Tak na szybko:
- tylna klapa przesunięta w lewo
- zderzak tylny po prawej opada
- prawe tylne drzwi mają inny odcień
- słabe spasowanie przedni zderzak - maska, zwłaszcza po lewej stronie (maska wystaje za zderzak)
- brak naklejek na okularach pasa przedniego
- brak spinek w zderzaku a te co są, to nieoryginalne
- maska ma okropne odpryski, jakby "do szpachli"
- straszna "koza" i z tej perspektywy co jest na zdjęciu wygląda jakby coś było nie halo ze zbieżnością z tyłu
- nowa błyszcząca chłodnica (ma czarny top, moja jest ory i jest szaro-brązowa)
- fajny środek, szkoda że takiego nie mam :blush:
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Wini66
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 16 gru 2013, o 20:57
Model Lexusa: is200
Skąd:: Krasnystaw
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Wini66 »

Ogladalem tego niebieskiego i auto jest w slabym stane. Kazda opona inna... Z dyfra sie leje..
christophorus
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 28 sty 2014, o 01:41
Model Lexusa: IS 200?
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: christophorus »

Witam wszystkich!
Rozglądam się z IS 200, jeśli trafi się coś fajnego...
Ktoś z Was może oglądał ten egzemplarz?
http://allegro.pl/lexus-is200-stan-idea ... 87948.html
Przód chyba źle spasowany? Tylny zderzak ma inny odcień czy mi się wydaje?
Wygląda na wersję sport, ale nie ma nakładek na pedałach?
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: baniaq »

Ktoś sobie wrzucił kierownicę ze sporta, bo pewnie stara się "skończyła".
Maskę ma jaśniejszą (widać na wszystkich ujęciach). Tablicę pogiętą i naprostowaną. Spinki w zderzaku brakuje. Silnik świeżo umyty. Mix śrubek na pasie przednim.
Jakiś odprysk na drzwiach kierowcy na przednim rancie.
Oba progi z tyłu chyba skorodowane.
Tył akurat ładny, równiutki.
Umyty zapas? Nieźle go odpicowali przed sprzedażą.
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości