IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rafał
Lex user
Posty: 183
Rejestracja: 26 sie 2013, o 21:13
Model Lexusa: duży i ciężki
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Rafał »

whitewidow pisze:pomożecie z tym rodzynkiem bo zastanawiam się czy nie skorzystać z tej oferty http://www.auto-check.eu/
http://allegro.pl/lexus-is-200-maxwypos ... 87110.html
Jeżeli już decydujesz się na coś takiego to polecam skorzystać z oferty rzeczoznawców PZMot a nie z jakiejś firmy krzak istniejącej od pół roku ;)
Tym bardziej, że kwota którą trzeba u nich zapłacić za usługę jest niemała.

Popraw link bo nie działa.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2014, o 22:01 przez Rafał, łącznie zmieniany 1 raz.
whitewidow
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 3 maja 2013, o 15:12
Model Lexusa: is200
Skąd:: Nisko
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: whitewidow »

kumpel korzystał właśnie niedawno z motoraportera i bardzo zadowolony bo jechał po auto 400 km. Motoraporter i Auto-Check prowadzi ten sam gość
Kangura
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2014, o 01:52
Model Lexusa: CT200h
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kangura »

Nie pisz, że Motoraporter i Auto-check to ten sam właściciel bo wprowadzasz ludzi w błąd - albo świadomie albo nie. Sugeruję sprawdzić w KRS kto jest właścicielem jednego i drugiego podmiotu i będziesz miał jasność, że nie jest to ta sama osoba. Auto-check - pozycjonuje się na Motoraportera bo to lider na rynku... Nie ma porównania w jakości czy ofercie - wystarczy spojrzeć na strony internetowe obydwu firm czy na ilość publikacji na temat jednej i drugiej firmy. To są zupełnie inne ligi. Motoraporter jest w lidze Premium a Auto-check w lidze osiedlowej. W końcu na raporty Motoraportera powołuje się onet, TVN Turbo i wiele innych mediów. To jak porównywanie Lexa z Pandą :?
Lexus is200
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 3 lut 2012, o 18:42
Model Lexusa: Lexus is250 07
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Lexus is200 »

Witam, wszystkich , z przykrościa stwierdzam iż muszę sprzedać swojego lexus is200 99r niebieski metalik, opcja chyba full z nawigacją jak na ten rok.(działa, ale brak map), zmieniarka działa bez zarzutów, beżowe wnętrze, 186000 km, opony zimowe nowe 16 vredstaina, letnie 17 oryginalne lexusa felga, continental oponki, nowe klocki, i tarcze, samochod bardzo zadbany zarówno w środku i na zewnątrz, dodatkowo ledy (brewki na lampach), w aucie nigdy nie palone, ksiązka serwiosowa wszystko do wglądu:)cena 20000zł do negocjacji, sprzedaję z powodu przesiadki na is350 lub is-f. Auto do obejrzenia w Białymstoku woj.podlaskie, kontakt prv.Pozdrawiam.Zdjęcia są wstawione w temacie sprzedam lexusa is200
ISLUC
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2014, o 12:01
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Dolnośląskie
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ISLUC »

Auto-check to najwyższa jakość usług i złego słowa nie dam powiedzieć. Sam korzystałem kilkukrotnie. Niesamowita ilosć informacji, szybkość i rzetelnosć raportów. To żadna liga osiedlowa. Ich oferta jest po prostu dużo bardziej atrakcyjna bo płacisz za lepszą jakośc usługi 187zl a nie za słabą jakość 249 :)! A ty Kangura ewidentnie jesteś ich naganiaczem. Z tego co wiem może nie prowadzi tego ten sam gość ale na pewno założyciel auto-check.eu jest również założycielem i pomysłodawcą OK-AUTO.pl czyli firmy z której nagle wyłonił się motoraporter - beznadziejna nazwa.
Btw czytałem artykuły o motoraporter. Same sponsorowane. Czyli nikt się tym nie interesuje tylko motoraporter placi zeby pojawiać się w mediach :) (Stąd bierze się zapewne wysoka cena :)) Są na dodatek bardzo mało profesjonalne - nie wiem kto je pisze. Usuwane sa niewygodne komentarze pod nimi. W tym przypadku jakość zdecydowanie nie idzie za ceną.
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: baniaq »

Jak dla mnie to zarówno Kangura jak i ISLUC aspirujecie do miana naganiaczy - wystarczy spojrzeć kiedy dołączyliście :gamer:
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
donjan
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2014, o 17:51
Model Lexusa: szukam IS'a
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: donjan »

Witam!

Panowie, moja wyprawa po Lexusa o którego ostatnio Was pytałem okazała się fiaskiem (...), ale znalazłem dość fajną ofertę z Gdańska:

http://otomoto.pl/lexus-is200-sport-C31947960.html

i mam pytanie do Was: Czy ktoś z Was jest z Gdańska i mógłby obejrzeć to autko i wyrazić opinię ? Właściciel pisze o drobnych poprawkach lakierniczych, drobne miały być również w tym Lexie, którego wczoraj oglądałem a okazały się wielkie (...). Odwdzięczę się za to na pewno :)

Pozdrawiam,
Michał.
Awatar użytkownika
cdexnh
Lex user
Posty: 254
Rejestracja: 19 cze 2013, o 22:54
Model Lexusa: is200 sc compressor
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: cdexnh »

napisz czego sie dowiedziałeś dla potomnych ;) pyzatym szukając lexa za te cenę nie spodziewaj sie zawile
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: baniaq »

donjan pisze:Witam!

Panowie, moja wyprawa po Lexusa o którego ostatnio Was pytałem okazała się fiaskiem (...), ale znalazłem dość fajną ofertę z Gdańska:

http://otomoto.pl/lexus-is200-sport-C31947960.html

Pozdrawiam,
Michał.
Auto mogło mieć dzwona z przodu. Pas przedni jest w kolorze nadwozia i nie ma czarnych ori nalepek na okularach i ta naklejka na pasie przednim wygląda na przeklejaną. Różne lampy (lewa bardziej matowa). A do tego opada tylny zderzak po lewej stronie przy narożniku klapy.
Przebieg wydaje się być realny.
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: forest »

baniaq, ty to normalnie X-RAY EYE jesteś :D
SC430 '2002
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości