IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
Awatar użytkownika
Kompot97
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 30 mar 2017, o 22:30
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kompot97 »

Cześć, ma prośbę o wycenę tego Lexusa is200:
2001r+ (Chyba 2003)
Srebrny
Xenon
Pełne skóry czarne
środek polift
grzane dupy/szyby/elek. szyby itd. BEZ NAVI
przebieg: ok. 220k km
Sprowadzony w tym roku z Austrii.
Uszkodzony jest z lewej strony z przodu i negocjować można z maski/błotnika/zderzaka.
Wiem, że będzie na sprzedaż ale dopiero we wrześniu.

Obrazek
______________________________________________________________________________________________________


Obrazek
rupert
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 25 lut 2016, o 12:06
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: rupert »

Nie wiem, czy to kogoś z forumowiczów, ale wygląda na to, że IS200 zadebiutował na "Giełdzie Klasyków".

http://www.gieldaklasykow.pl/lexus-is-2 ... -swidnica/
Veles135
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 28 kwie 2017, o 13:54
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Gruszów
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Veles135 »

Siema, przymierzam się do kupna Lexusa IS200 i rozważam tego: https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... 1fcb17e8a5
i tu się pojawiają moje pytania, czy warto sobie nim zawracać głowę? jest dość tani ponieważ ciężko znaleźć coś poniżej 15K, a on kosztuje niecałe 11K ( wcześniej był wystawiony za 12K), na razie mój budżet nie pozwala mi na nic powyżej 15K . Wiem że ciężko określić stan auta po samych zdjęciach ale może ktoś powie mi co może być w nim nie tak lub może ktoś był go oglądać. z góry dziękuje za pomoc :)
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

to że kosztuje niecałe 11 to nie znaczy że tyle cię wyjdzie bo cena plus opłaty a to nie wszystko .przegląd rejestracja ubezp. poprawki lakiernicze trzeba zrobić jakieś opony rozrząd oleje i lpg jak byś chciał tanio jeżdzić i uzbiera się 18k nie wiadomo jak sprzęgło skrzynia to trzeba zrobić jazdę probną . na plus masz oryginalną ksiażkę i to że z włoch więc jak pisze sprzedający nie ma korozji . środek ładny jak na jasną tapicerkę
Veles135
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 28 kwie 2017, o 13:54
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Gruszów
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Veles135 »

Ja wiem o tym że cena auta to nie wszystko, mam do wydania na samo auto 15K, a wiadomo że wolałbym nie wydawać całości jeśli się okaże że ten za 11k jest w porządku. Nie muszę też wszystkiego robić w aucie zaraz po kupnie, takie rzeczy jak poprawki lakiernicze lub jakieś pierdoły wewnątrz są drugorzędne. Ważne jest dla mnie żeby auto było sprawne mechanicznie i bez wypadkowe.
rafiq2144
Lex user
Posty: 267
Rejestracja: 7 paź 2015, o 15:10
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Rybnik
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: rafiq2144 »

Jak tam Ci cos wyjdzie w zawieszeniu wiecej to juz sie zrobia koszty(chyba ze czesci wymieniasz sam), silnik jest trudno zajechac, ale warto sie mu przyjrzec oczywiscie. Ale tamten komis sprzedaje rozne kwiatki - pamietam, jak byl tam wystawiony is200 w lakierze kameleonie. Chyba pol roku, moze nawet pare miesiecy dalej byl wystawiony w katowicach ze sporymi purchlami na masce(a kij wie, co bylo dalej). Za 11k da sie kupic jezdzacego lexa, ktory bedzie wymagal poprawek. Nie wiem czemu ostatnio ceny tych aut tak poszly do gory...
Veles135
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 28 kwie 2017, o 13:54
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Gruszów
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Veles135 »

też nie mam pojęcia, obserwuje ogłoszenia z is200 od chyba roku i pamiętam że mówiłem sobie że 15K to spokojnie mi wystarczy na fajny egzemplarz, a teraz 15K to jest minimum... będę miał czas to pojadę go obejrzeć, a jak się okaże że syf to będę szukał dalej.
danpr
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 29 mar 2017, o 16:31
Model Lexusa: is200
Skąd:: Olsztyn
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: danpr »

Ktos ogladal tego kompresora co powiecie co myslicie od handlarza niestety niezarejstrowany
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... 13cbaa4fdf
Veles135
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 28 kwie 2017, o 13:54
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Gruszów
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Veles135 »

danpr pisze:Ktos ogladal tego kompresora co powiecie co myslicie od handlarza niestety niezarejstrowany
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... 13cbaa4fdf
jakoś nie ufam ludziom którzy podrabiają tablice rejestracyjne
danpr
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 29 mar 2017, o 16:31
Model Lexusa: is200
Skąd:: Olsztyn
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: danpr »

co to znaczy podrabiaja?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości