IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
Awatar użytkownika
exilex
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2018, o 20:36
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: exilex »

Witam serdecznie, to jest mój pierwszy post na forum =]
Jestem w trakcie poszukiwań lexusa is200, przeglądam oferty na bierząco i natrafiłem na ciekawą ofertę osoby prywatnej.
Wyglądała obiecująco, zadzwoniłem, wypytałem i okazało sie, że auto ma rudą na progu, także poprosiłem o zdjęcia. Wygląda to tak - https://image.ibb.co/heZ2SR/DSC_0003.jpg.
Co o tym sądzicie? Ogólnie technicznie autko niby doinwestowane, wszystkie naprawy i serwisy robione regularnie. Poprosiłem o więcej fotek od spodu, mają być w sobote. Jechać obejrzeć musiałbym zrobic 300km w jedną stronę. Tutaj dodaje link do aukcji. https://sprzedajemy.pl/zadbany-niski-pr ... nr53422071
klinikalpg.pl
Lex user
Posty: 212
Rejestracja: 28 maja 2017, o 00:00
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: DC|
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: klinikalpg.pl »

No trzeba popatrzeć na resztę fotek jak przyjdą. ruda wygląda brzydko, ale jeżeli rzeczywiście to lokalne to może kiedyś było przytarcie progu i wylazło.
W przebieg trudno uwierzyć, (choć takie się zdarzają mamy w rodzinie szrota zardzewiałego S40 '97 ori 90k km !). Rzecowy sposób opisu budzi zaufanie, ale może człowiek się podszywa :). Ja tam zarobiony jestem i czujnik grubości lakieru nam padł także do ogladania się nie wyrywam...
Może ktoś bardziej czasowy...?
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

Ta rdua na progu dla mnie wygląda jakby już była robiona niezbyt dokładnie - tzn maskowana, ale t tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Wszystko zależy za ile ;) Musisz policzyć sobie wszystko a więc progi, półosie i uszczelnienie miski olejowej lub uszczelniacze między silnikiem a skrzynią. To są rzeczy które prędzej czy później będzie trzeba zrobić co byś nie kupił prócz progów, wszystko zależy jak zostały zrobione. Jak się uparłeś na ten samochód to jedź z czujnikiem i sprawdź czy progi zostały zreanimowane przy pomocy spawarki, blachy, kitu i lakieru czy kitu i lakieru :ok:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
SanTi66
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2018, o 12:47
Model Lexusa: is200 w planach
Skąd:: Nowa Ruda
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: SanTi66 »

Pandragonek
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2018, o 20:22
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kalisz
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pandragonek »

Oglądał może ktoś te IS'y?
Może ktoś obeznany mógłby je obejrzeć, jeśli ma blisko?
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... 0bcde775fd
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... 0bcde775fd
rafiq2144
Lex user
Posty: 267
Rejestracja: 7 paź 2015, o 15:10
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Rybnik
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: rafiq2144 »

Powiem tak: z tych dwoch wzialbym tak po obejrzeniu zdjec bordowego(chociaz te kolor jest w mojej opinii slaby, ale to kwestia gustu), z powodu dolozonej skorzanej tapicerki i ori radia. Jednak przy tej cenie bym go przekopal, bo to jest raczej nizsza polka cenowa ->wieksze ryzyko gruza. Tutaj nie mowie ze jest spawany z 3, tylko ze warto go przekrzec dokladnie. Doprowadzenie srebrnego do wizualnego porzadku troche bedzie kosztowalo, ale jego bym nie skreslal. Jedynie osobiscie bym te przednie lampy przejrzal czy nie paruja, bo byly malowane(czarne srodki). Najlepiej obejrzec obydwa i zdecydowac ktory lepszy.
Awatar użytkownika
drzevoo
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2016, o 14:38
Model Lexusa: IS300 SportCross
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: drzevoo »

Bordowy niby przedlift, a osłony głośników w przednich drzwiach ma poliftowe (obie!). Ciekawe dlaczego ?
Srebrny wersja bieda, ale nic mi się nie rzuciło w oczy, a nawet widzę, że ma pomalowane zaciski więc jest szansa, że hamulce były robione i na jakiś czas będzie spokój.
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

drzevoo pisze:Bordowy niby przedlift, a osłony głośników w przednich drzwiach ma poliftowe (obie!). Ciekawe dlaczego ?
Srebrny wersja bieda, ale nic mi się nie rzuciło w oczy, a nawet widzę, że ma pomalowane zaciski więc jest szansa, że hamulce były robione i na jakiś czas będzie spokój.
To z osłonami już dawno było wyjaśnione że zmieniało sie jak w kalejdoskopie i nie jest wyznacznikiem.. Wgl co za człowiekiem trzeba być żeby w aucie za 11 tysięcy czepiać się osłon głośników... XD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości