Lex IS 200 mk1 pomoc w wycenie.

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

Lex IS 200 mk1 pomoc w wycenie.

Postprzez matyj713 » 1 lut 2019, o 23:47

Witam.
Chcę sprzedać lexa i będzie mi zależało na szybkiej sprzedaży, więc takie pytanie mam do osób które są na bierząco z egzemplarzami i ich cenami na rynku.
Jestem aktualnie cały czas za granicą a lex stoi od dłuższego czasu w Polsce, jak przyjadę pod koniec lutego to chciałbym go sprzedać, żeby nie stał dalej i tracił na wartości. 1999rok. sedan, czarny, automat, 260tys. km. Ma założoną dobrej jakości instalacje lpg stag. Ogólnie to jest w nim pare rzeczy do porobienia, które miałem zamiar zrobić jak wrócę ale już nie mam zamiaru. Trzeba wymienić rozrząd bo już czas na niego i przy okazji zrobić regulacje zaworów bo przy ostatniej kontroli kilka wydechowych było już na granicy minimalnej. Trzeba wymienić olej w skrzyni i ogarnąć łączenie skrzyni z mostem bo się poci. no i trzeba by go trochę wizualnie ogarnąć również, przedni błotnik ma lekką wgniotkę, a tylny zderzak jest trochę przerysowany. Ogólnie co do blacharki to rdzy narazie nie ma (a przynajmniej nie było jak jeszcze nim jeżdziłem), progi są zdrowe. Jeden bok był malowany. Przód jest oryginał, z tyłu na jednym błotniku jest trochę szpachli. No i prawdopodobnie trzeba wymienić tarcze hamulcowe bo przy większych prędkościach trochę szarpie kierownicą przy hamowaniu. A i jeszcze prawdopodobnie wydech gdzieś już się zaczyna przepalać. Mam dwa komplety kół - letnie nówki na oryginalnych alu 17" i zimowe po dwóch sezonach na stalówkach 16". Ile mogę uczciwie wołać za taki egzemplarz? Narazie bez zdjęć niestety bo nawet nie mam jak zrobić.
matyj713
Lex user

Model Lexusa: is

Re: Lex IS 200 mk1 pomoc w wycenie.

Postprzez gmiter » 2 lut 2019, o 07:49

10-12k. Na więcej nie ma co liczyć.
gmiter
Lex Maniak

Model Lexusa: IS300

Re: Lex IS 200 mk1 pomoc w wycenie.

Postprzez matyj713 » 3 lut 2019, o 10:44

10 k by mi pasowało. Będzie mi zależało na szybkiej sprzedaży bo przyjeżdżam tylko na urlop i znowu wyjeżdżam. mam nadzieję, że uda się go sprzedać za tą kase.
matyj713
Lex user

Model Lexusa: is

Powrót do Lexus IS