IS z manualem. Najlepiej kombi

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

IS z manualem. Najlepiej kombi

Postprzez elcede » 22 sty 2019, o 10:20

Hej.
Mam pytanie, może mnie nikt za nie nie zjedzie :-P Będę poszukiwał IS (bo chcę manual) i najlepiej w kombii.
Teraz pytania:
- Czy w IS manual jest tylko w silniku 2.0? Co z 3.0? Bo te same w ogłoszeniach z automatem widziałem
- Czy w SportCross też są wersje ze szperą? A jeśli nie ma to duży problem taką wsadzić od innego IS?
- Które silniki szukać z gazem a które nie lubią LPG? Ojciec ma IS 200 z gazem i parę problemów z tym miał (głównie przez zaniedbania)
- Czy wszystkie fotele kierowcy w każdej wersji są takie same i czy można ewentualnie zmienić z innego modelu fotel kierowcy? Bo w ojcowym IS200 ten fotel jest dla mnie za mały (krótkie siedzisko).
- Czy do bagażnika SportCross wejdzie bez problemu wózek z gondolą czy jednak nadal to mały bagażnik tylko inaczej otwierany?
- Ile minimalnie trzeba dać za IS200 sportcross i is300 sportcross aby to nie był trup? DO od 10-15 tys starczy czy jednak z takim budżetem nie ma co kombinować?
- Jakie są jeszcze różnice pomiędzy sedanem a sportcross poza inną dupą i składanymi fotelami?
elcede
Lex user

Model Lexusa: IS 200

Powrót do Lexus IS