Przesiadka z a3 na Lexusa ....

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

Przesiadka z a3 na Lexusa ....

Postprzez Dannyuk » 7 paź 2017, o 17:51

Witam wszystkich
Stoję przed zakupem lexusa is250 2010r
Mam kilka pytań do znawców. Jako ze powiększyła mi sie rodzinka potrzebuje większe autko. W tej chwili mam a3 2.0 tfsi 250 (remap) Może ktoś z was jeździł wczesniej audi i opowie jak przeżył zmianę na Lexusa ;)
Auto mogę odkupić od znajomego serwisowany w lexusie od nowości oraz bedzie serwisowany na dniach
-przebieg 80tys mil troszke duzo i czy nie czekają mnie jakies poważne naprawy/koszta ?
-jak wyglada jazda tym samochodem porównując do a3 ?
- czy jest cos na co musze zwrócić uwagę jako ze to byłby moj 1szy Lexus ?
Odnośnie Audi dodam ze jeżdżę 5lat i w sumie to tylko serwis co roku zero problemów i zastanawiałem sie nad audi ale chyba wolałbym zmienić na cos innego. Dodam także ze autka sa użytkowane w Uk

Z góry dzięki
Dannyuk
Nowy lex user

Model Lexusa: Is 250

Re: Przesiadka z a3 na Lexusa ....

Postprzez Miłosz » 7 paź 2017, o 17:56

is mały.
Miłosz
Lex Master

Model Lexusa: is220d

Postprzez q3_ » 7 paź 2017, o 18:05

Trochę rozwinę wypowiedź przedmówcy.
Moim zdaniem IS250 ma bardzo mało miejsca z tyłu. Jest na prawdę komfortowy dla osób siedzących z przodu, natomiast z tyłu (pewnie z dzieckiem ktoś będzie siedział zazwyczaj z tyłu) jest bardzo mało miejsca na nogi - szczególnie jeśli z przodu siedzi ktoś o wzroście 180 cm lub więcej.
q3_
Lex user

Model Lexusa: LS430

Postprzez carinus » 7 paź 2017, o 18:23

Też odradzam ten model ze względu na ciasnotę z tyłu.Starszy model ma więcej miejsca,polecam poszukać RX-a i będzie można spokojnie wózek załadować.
carinus
Lex Master

Model Lexusa: IS200 SC Turbo,RX400h,IS220d

Postprzez wasik » 7 paź 2017, o 19:36

No a3 nie jest duża ale is również nie jest duży więc pod względem wielkości i przestrzeni to nie będzie różnicy bo is to taki kompakt jak a3 w wersji sedan.
Jeśli chodzi o różnice to będzie ona na prawdę zauważalna wyciszenie,materiały masz możliwość to przejedz się a na pewno będzie więcej plusów jedynie co może Cie zniechęcić to moc no ale może Ci się spodoba ;)
wasik
Lex user

Model Lexusa: is 250

Powrót do Lexus IS