Lexus is 250

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

Lexus is 250

Postprzez Szymek » 18 wrz 2017, o 08:55

Witam,
Chce kupic lexa is, po lekturze forum odrzucilem wersje diesla, wiem, ze najlepszy wybor to 250w at. Jak wiecie ciezkoo znalezc taka specyfikacje, dlatego moje pytanie odnosi sie do manuala. Gdyby sie trafil jakis fajny egzemplarz to warto? Czy to totalne dno? Ogolnie czytalem na forum ze at jest lepszy, ze mnual jest glosniejszy i gorzej zestopniowany, czym to sie przeklada w praktyce?
Dzieki i pozdrawiam
Szymek
Nowy lex user

Model Lexusa: Is250

Re: Lexus is 250

Postprzez Miłosz » 18 wrz 2017, o 09:00

Były już odpowiedzi na Twoje pytania , także bez sensu zakładać kolejny taki sam temat.
Miłosz
Lex Master

Model Lexusa: is220d

Postprzez wasik » 18 wrz 2017, o 11:17

Były takie tematy ale jako posiadacz manuala może się wypowiem.

Oczywiście że AT zawsze będzie lepszy i wygodniejszy ale problem z manualem jest taki że po prostu nie jest on taki precyzyjny jak np. w hondach.
Ja osobiście przyzwyczaiłem się i na tą chwilę mi nie przeszkadza i nie widzę różnicy między innymi manualami innych marek te komentarze się wzięły wyłącznie z tego że automat lexusa jest na prawdę dobry i jeśli trafiła by mi się fajna sztuka z AT na pewno taki bym wybrał, ale było inaczej dlatego wziąłem manuala i również jestem zadowolony i na tą chwilę nie chciałbym zmian :ok:

Szukaj auta stanem a jeśli będzie miał on manual to po prostu się nim przejedz bo ja osobiście na pierwszej jezdzie zdziwiłem się skąd się wzięły takie opinie bo skrzynia nie jest taka zła.
wasik
Lex user

Model Lexusa: is 250

Postprzez carinus » 18 wrz 2017, o 20:36

Pierwszy IS którym jechałem miał właśnie manualną skrzynię i nie byłem zachwycony zestopniowaniem i precyzją wybierania.
carinus
Lex Master

Model Lexusa: IS200 SC Turbo,RX400h,IS220d

Powrót do Lexus IS