zakup do 70-80.000: IS II czy GS III vs Volvo S60 T5

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

Re: zakup do 70-80.000: IS II czy GS III vs Volvo S60 T5

Postprzez Adamsky » 9 paź 2016, o 14:43

pjetrooha napisał(a):GS wystawiany przez ASO Toyota/Lexus Trójmiasto więc zapewne stoi w Chwaszczynie... proponuję "dogłębnie" wypytać sprzedawcę o historię i ewentualne rzeczy do zrobienia. Szukając swojego :LEXUS: byłem tam kilka razy i wszystkie egzemplarze na parkingu były wtedy dalekie od oczekiwań - dużo kasy do włożenia a historie aut niejednoznaczne.

wysłałem do nich prośbę o historię serwisową.
Adamsky
Lex user

Model Lexusa: w trakcie wyboru

Postprzez kuskus83 » 9 paź 2016, o 20:11

Jak masz VIN danego pojazdu to podzwon tez do innych ASO w celu potwierdzenia wiesz zawsze to jakies zabezpieczenie i pewnosc ze historia bedzie sie pokrywala
Nie wszystkie ASO chca udostepniac ale jak nawiniesz dobra bajere to da rade
kuskus83
Lex user

Model Lexusa: GS300

Postprzez lars » 24 lis 2016, o 23:59

@Adamsky - sam szukam is250 w budżecie 60-70 w opcji leasingu tak jak Ty, tylko ciekawi mnie dlaczego szukasz aut z fakturą marżą ? Jeśli się dobrze orientuje w takim wypadku zostaje tylko leasing finansowy, który chyba nie jest tak korzystny jak operacyjny pod kątem podatków. Jeśli się mylę to proszę o wyprowadzenie z błędu :)
lars
Nowy lex user

Model Lexusa: is250

Postprzez adammadry » 28 lis 2016, o 21:36

Zajmuję się leasingiem więc mogę potwierdzić - w leasingu finansowym masz możliwość wliczenia w koszty odsetek od rat oraz amortyzujesz auto. Nie przypadkiem 95% umów leasingowych które się zawiera to leasing operacyjny - tam masz możliwość wliczenia raty w koszty i odliczenia minimum 50% VAT. Ale warunkiem jest zakup auta na fakturę VAT23%. W razie pytań na temat leasingu mogę pomóc, najlepiej kontaktować się przez formularz na stronie doradcy leasingowego albo telefonicznie. Mamy bezpłatne kalkulatory na stronie.
Wielbiciel Motoryzacji, Włoch, Fotografii. Zawodowo doradca leasingowy.
adammadry
Nowy lex user

Model Lexusa: IS

Poprzednia strona

Powrót do Lexus IS