Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Dawid0ss »

Maguro pisze:na minus:" turbodziura" - szczególnie na niskich obrotach, chcesz szybko przyspieszyć a on myśli...
A producent się chwali full Nm już od 1650 rpm. To jak to w końcu jest ?
PZdr
McRabbit
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 16 lis 2015, o 13:15
Model Lexusa: RC 200t w drodze
Skąd:: wielkopolska
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: McRabbit »

Dawid0ss pisze:
Maguro pisze:na minus:" turbodziura" - szczególnie na niskich obrotach, chcesz szybko przyspieszyć a on myśli...
A producent się chwali full Nm już od 1650 rpm. To jak to w końcu jest ?
PZdr
Jak już sprężarka napompuje to będzie tak jak napisał producent. Jeździłem RC i RX z tym silnikiem. Nie nazwałbym tego silnika ospałym, ale też nie impulsywnym. Wszystko dzieje się jakby powietrze było troszkę gęstsze.
RC 200t od marca 2016
Awatar użytkownika
Kriss1970
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:29
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Kriss1970 »

Maguro pisze:Jeżdzę tym is-em od 3 tygodni więc za dużo nie powiem:-)
na plus: fajnie wyciszony,zadowalająca jakość materiałów,zawieszenie dobrze wybiera dziury,sporo miejsca,dobrze działający automat( 8 biegów)
na minus:" turbodziura" - szczególnie na niskich obrotach, chcesz szybko przyspieszyć a on myśli....( 7s-100km- wynik bardzo słaby jak na 245km) no i spalanie średnia z komputera 11,1/100km- a i tak zaniżone i to przy spokojnej jeździe
Jak masz jakieś pytania to pytaj :-)
witaj na początku :pijak: gratuluje zakupu ja co prawda na swojego czekam przetestowałem kilka w tym czasie i jednak zdecydowałem się na is w tej cenie jaką wynegocjowałem nie było rozsądniejszej alternatywy co do zużycia paliwa mam nadzieję że to kwestia ułożenia silnika (dotarcia)i liczę że w ok 10 l będzie się mieścił , w stosunku do bmw lex jest 200 kg cięższy i dlatego może mieć kilka setnych gorzej do setki ,ale za to masz wyciszenie ......i komfort , tak między nami jesteś zadowolony - czy nie powtórzył byś tego zakupu jeśli to nie tajemnica o jaką wersję wyposażenia wybrałeś i ile cie to kosztowało czy rozmawiałeś już o jakiś pakietach serwisowych w jakich cenach zaproponowali ci przeglądy pozdr!
Wiener
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 28 lis 2015, o 18:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Warszawka
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Wiener »

Bierze olej?
Ile zapłaciłeś i za jaką wersję? Kupiłeś z placu, czy zamawiany? Jeśli zamawiany, to ile czekałeś na dostarczenie? Ja mam na produkcję luty i już mnie że tak powiem kukle swędzą. :biggrin2:
Masz LEDy? Jak się sprawują? Jak sprawuje się grzybek od nawigacji?
Co do wagi - dla mnie te 200kg więcej od konkurencji to zaleta. Przy zderzeniu z lżejszym pojazdem mamy większe szanse.
Awatar użytkownika
Sebek
Lex user
Posty: 190
Rejestracja: 24 mar 2014, o 02:25
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Sebek »

Wiener pisze:Ja mam na produkcję luty
miałeś termin na luty na samochód z 2016 roku?
Wiener
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 28 lis 2015, o 18:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Warszawka
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Wiener »

Termin produkcji luty. Czyli wyprodukują w lutym (znaczy się mam nadzieję wyprodukowali już), następnie wsadzą na statek itd. Statek płynie jakieś 4 tygodnie, więc jak wysłali go na początku marca, to może będzie w połowie kwietnia.
Awatar użytkownika
Sebek
Lex user
Posty: 190
Rejestracja: 24 mar 2014, o 02:25
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Sebek »

Wiener pisze:Termin produkcji luty. Czyli wyprodukują w lutym (znaczy się mam nadzieję wyprodukowali już), następnie wsadzą na statek itd. Statek płynie jakieś 4 tygodnie, więc jak wysłali go na początku marca, to może będzie w połowie kwietnia.
moge Ci nawet sprawdzic w pon jak bede w pracy, jak masz produkcję na luty to auto najwczesniej dostaniesz po 3 miesiacach-około maja. w lutym pokazywało odbiory na czerwiec, teraz pokazuje nam na zamawiane auta na lipiec.

P.S. Statek płynie od 6 do 8 tygodni (do europy- potem jeszcze transport pociagami i kwestia oclenia).
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Dawid0ss »

Ile % trzeba wpłacić jako zaliczka, tudzież zadatek ? Trochę długo się czeka na nowe samochody.
Pzdr
Wiener
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 28 lis 2015, o 18:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Warszawka
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Wiener »

Trzeba wpłacić 10%. A że długo się czeka... poszukaj takich z placu. Widziałem na otomoto fajnego is'a, ale był już nie nowy. Nawet na zdjęciach było widać odrapane części wnętrza - a ja chcę takiego całkiem nowego. Jak Tobie nie przeszkadza, to sobie weź takiego - możesz z tego tytułu jeszcze więcej rabatu ugrać.
Na mazdę czeka się jeszcze dłużej, bo czytałem na ich forum, że do 6 miesięcy (kusiła mnie 6'ka z 2.5).

Bardzo bym prosił Sebek o sprawdzenie. Byłem przekonany, że wyczytałem, że statek z Japonii to góra 4 tygodnie do Bremerhaven. Auto zamówione na samym początku stycznia.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Dawid0ss »

Wiener pisze:Trzeba wpłacić 10%. A że długo się czeka...
Bardziej chodzi mi to, że kupno auta to przecież żadna inwestycja. Tymczasem wpłacasz sobie 20k na "lokatę" 6 miesięcy i w tym czasie tej kasy nie ma. Pzdr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości