Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
Awatar użytkownika
Kriss1970
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:29
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Kriss1970 »

Kolego LFA czy nie LFA w Daci Duster by wytrzymał dłużej siara trochę akumulator badziewny i wychodzi że zawór też nie na taką jakość liczą kupujący Lexa trochę dużo tych wpadek nie sądzisz ?
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: ledziu »

Kriss1970 pisze:Kolego LFA czy nie LFA w Daci Duster by wytrzymał dłużej siara trochę akumulator badziewny i wychodzi że zawór też nie na taką jakość liczą kupujący Lexa trochę dużo tych wpadek nie sądzisz ?
Dużo i nie dużo...biorąc pod uwagę corolle e10 to może i dużo biorąc pod uwagę obecną konkurencję premium to praktycznie nic... :biggrin2:
Awatar użytkownika
Kriss1970
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:29
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Kriss1970 »

Tak można wytłumaczyć każdą wpadkę słychać to dookoła my tak robimy bo oni tak robią...... niestety aby się pozytywnie różnić niewystarcza tylko mówić że tak jest trzeba to poprzeć jakością samego auta i jego obsługi.
Awatar użytkownika
Kriss1970
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:29
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Kriss1970 »

Potrzebuję jakiś dobry tester diagnostyczny do is 200t polecicie coś konkretnego?
pss
Lex Driver
Posty: 516
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pss »

Zdarza się, ale zawsze można kupić Dacie Duster ;)
Akumulatory są jakie są, zdarzają się felerne Bosche, Centry, Varty...
Mi tam start top nie potrzebny, a ASO nie chce mi się męczyć.
Odpala dobrze, jak przestanie to wstawię Varte i z głowy.

Tak samo zawór, pytanie kiedy był robiony i czy ma jeszcze gwarancje ?

Ja w sumie mam to auto 3,5 roku i nie narzekam, bo tam nic konkretnego się nie popsuło przy przebiegu ~65k
Awatar użytkownika
Kriss1970
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:29
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Kriss1970 »

Kolego od przeglądu przejechane jest 4 tys km za dużo wpadek możesz ASO męczyć lub nie twoja sprawa.
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: ledziu »

Kriss1970 pisze:Kolego od przeglądu przejechane jest 4 tys km za dużo wpadek możesz ASO męczyć lub nie twoja sprawa.
Ale po co się denerwujesz możesz kupić bmw i np.jak po 30k.km.rozleci się rozrząd to nawet będzie uścisk dłoni... :biggrin2:
Do tego tak patrząc historycznie to jestem ciekaw ile ten Twój lexusik kosztowałby jak byłby testowany zgodnie z tym co było kiedyś chociażby przy starym ls ucf10 który też miał jakieś akcje...
:biggrin2:
To co opisujesz jest kiepskie ale może lepiej zrobić tak jak kolega wyżej pisał.
Awatar użytkownika
Kriss1970
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:29
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Kriss1970 »

Oj wujki dobra rada sie zalatują i pilnują tylko pozytywów ale negatywa opinia to już zonk, co do BMW tak się składa że też posiadam i swoje zdanie wypowiadam ale w miejscu gdzie omawiane jest BMW porostu za dobrą robotę trzeba pochwalić i wielokrotnie to robiłem a maniany nie chować pod dywan...... obiektywnie Panowie z ASO?
pss
Lex Driver
Posty: 516
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pss »

Dali Ci nowy akumulator no nic cieszyć się, a z zaworem dalej nie odpowiedziałeś kiedy był montowany.
Może po prostu upłynęła gwarancja na część i dlatego chcą zrobić to normalnie ?


A tak przy okazji:

CZY KTOŚ TEŻ MA PROBLEM Z KIEROWNICĄ ?
https://www.clublexus.com/forums/is-3rd ... -post.html

Okazuje się, że to uszkodzona zębatka... i za pewne sporo aut.
Ciekawy jaki koszt naprawy...
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: ledziu »

Kriss1970 pisze:Oj wujki dobra rada sie zalatują i pilnują tylko pozytywów ale negatywa opinia to już zonk, co do BMW tak się składa że też posiadam i swoje zdanie wypowiadam ale w miejscu gdzie omawiane jest BMW porostu za dobrą robotę trzeba pochwalić i wielokrotnie to robiłem a maniany nie chować pod dywan...... obiektywnie Panowie z ASO?
Ale czy Ty takie rozumowanie uprawiasz też w ASO lexa czy inne??? Kto Ci napisał " pilnują tylko pozytywów ale negatywa opinia to już zonk"... Piszemy że to jest zonk i nie ma na to usprawiedliwienia....więc jak tak samo nam relacjonujesz swoje problemy z ASO L. to sorki ale chyba jest małe przekłamanie.

Co do BMW i ASO to nie rozśmieszaj mnie ... :kawa:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości