Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: niven »

Mój był 2015 Rej 2016 i ceniłem go 110. Za 107 miałem kupca ale wcześniej był crash
Country
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2019, o 23:30
Model Lexusa: IS T200 2015
Skąd:: Wlkp
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Country »

Jak wygląda sprawa z nawigacją i np.: tempomatem, tego nie ma ten model co jadę oglądać (i pewnie kupić jak się potwierdzi słowo sprzedawcy). Czy u Lexa jest podobnie jak w BMW, że większość rzeczy jest zamontowana tylko nie uaktywniona w programowo. Np. czy GPS fizycznie jest i wystarczy go odblokować czy to jakiś moduł, który należy domontować? Jeśli jakiś modów czy będzie pasował dowolny z zakresu IS III 13-19r.?
Awatar użytkownika
octane
Lex user
Posty: 191
Rejestracja: 25 wrz 2015, o 21:49
Model Lexusa: NX300
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: octane »

Można dokładać, trzeba kupić jednostkę z navi, antenę gps, joystick. Kolega dokładał, większych problemów nie było. Z tempomatem podejrzewam będzie ciężko.
Awatar użytkownika
sikor44
Lex user
Posty: 40
Rejestracja: 12 gru 2018, o 19:24
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: ŁDZ
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: sikor44 »

To raczej słaby deal za prelifta elite’a z 50k km który jest prawie za stówę. Jakby to był elegance z jakimiś pakietami to jeszcze.Is bez skór, za standardowymi zegarami, zderzakami/grillem a w szczególności na kole mniejszym niż 18, bardzo wiele traci imho. Chociaż wciąż jeździ bardzo fajnie
Sikor#44 - Trener motocyklowy
https://www.facebook.com/Sikor44/
https://www.instagram.com/sikor44/
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: niven »

Właśnie tempomat to banał

Kupujesz manetkę na Allegro lub nowa w Chinach za 30 dolarów. W serwisie lexusa zaślepkę do kierownicy pod tempomat za 20zl. Wypinasz poduszkę. Ściągasz stara zaślepkę wkładasz manetkę podpinasz wtyczkę bo jest wolna. Zakładasz poduszkę i masz tempomat
Wezu40
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 11 lut 2017, o 04:29
Model Lexusa: IS III 250, NX300h
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Wezu40 »

niven pisze:Właśnie tempomat to banał

Kupujesz manetkę na Allegro lub nowa w Chinach za 30 dolarów. W serwisie lexusa zaślepkę do kierownicy pod tempomat za 20zl. Wypinasz poduszkę. Ściągasz stara zaślepkę wkładasz manetkę podpinasz wtyczkę bo jest wolna. Zakładasz poduszkę i masz tempomat

Dokładnie jak kolega pisze to samo z 2strefowa klima, kamera cofania z elektrycznymi fotelami ( skora, ogrzewanie, wentylacja) wpinasz i dziala :)
Country
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2019, o 23:30
Model Lexusa: IS T200 2015
Skąd:: Wlkp
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Country »

Fajnie brzmi, ale w rzeczywistości nie jest tak ładnie pewnie. W BMW, fakt kupiłem manetkę, uwolniłem program i już miałem co chciałem 200zł i już, ale tu brzmi jednak znacznie ciężej.

Nie mam jakiś mega wymagań do wyposażenia, chciałbym nawigacje, tempomat, podgrzewane siedzenia i już jestem szczęśliwy. Jakby miał do tego kamerę cofania i kolor szampański to mam "orgazm". Absolutnym priorytetem jest natomiast całkowita bezwypadkowość, kolizyjność lub jakakolwiek zmiana lakiernicza. Ale znaleźć takie auto z nienaruszoną powłoką lakierniczo blacharską i przebiegiem nie większym niż 70k, graniczy z cudem. Przecież nawigacja, tempomat i podgrzewane siedzenia to nie są jakieś wybujałe oczekiwania.

Dlatego mimo, że iż cena za elite + biznes pack wydaje się duża to chyba się skuszę (o ile się potwierdzi stan) bo ciężko coś znaleźć. Chyba, że źle szukam (olx i otomoto), znacie inne pewne strony, które nie kopiują bez wiedzy sprzedającego ogłoszeń?
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: niven »

My mówimy o lexusie nie o bmw. W bmw jest inna bajka w lexusie bez kodowania i ciągnięcia kabli dolozyszsz

Tempomat
Elektryczne fotele
Dwustrefowa klime
Kamere cofania


Niektóre wersje maja wiązkę pod lusterko fotochrom ale tutaj ciężko znaleźć regule
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: niven »

I jeszcze jedno. Bezwypadkowość ok ale jeśli dla Ciebue problemem jest ze jakiś element był lakierowany to polecam kupi nowe auto w salonie. A jak Cię nie stać na nowego lexusa to kup Kię CEED albo toyote auris jak masz taki onanizm na nielakierowane elementy. W sumie dla mnie to jest januszostwo level expert i zero wiedzy o motoryzacji

Pomijam ze mój lakiernik ci pomaluje auto pod czujnik i będziesz żył w świadomości ze masz bezkolizyjny
SnakeDoctor
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2016, o 20:06
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: SnakeDoctor »

A gdzie taką kamerę cofania można kupić i kto w Warszawie mógłby ją zainstalować? Czy coś takiego powoduje utratę gwarancji?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości