Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cardiologist
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 maja 2017, o 09:21
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: cardiologist »

"Skąd w ogóle możesz wiedzieć, co kto posiada i na co wydaje swoje pieniądze. Nie każdy czuje potrzebę posiadania nowego auta i wydaje na ten cel 150k..."

Dokładnie, po co zaglądać sobie do portfelów...:/
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: niven »

Poproszę moderatora o usunięcie postów niezwiązanych z tenatem
Awatar użytkownika
Kriss1970
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:29
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Kriss1970 »

witam a wracając do tematu zbliża mi się drugi przegląd mojego is patrze a tarcze wymienione na pierwszym znów z bruzdami chciałbym je wymienić na coś lepszego macie jakąś koncepcje jak z nimi gadać ?
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Miłosz »

niven pisze:To samo co u każdego nie pozwala się rozstać -kasa a raczej jej brak
Obrazek
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: niven »

Kriss1970 pisze:witam a wracając do tematu zbliża mi się drugi przegląd mojego is patrze a tarcze wymienione na pierwszym znów z bruzdami chciałbym je wymienić na coś lepszego macie jakąś koncepcje jak z nimi gadać ?

Chętnie posłucham bo moje porysowane i powierzchnia niegladka a serwis twiedzi „tragedi nie ma”
Awatar użytkownika
tomcyt
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2016, o 20:56
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: tomcyt »

co do tarcz to u mnie wymienili przy drugim zniszczeniu na nacinane które wyglądają ja te z GSF (dodawałem zdjęcie na 36 stronie w tym wątku) ale klocki raczej zastosowali takie same jak na pierwszy montaż - przynajmniej numer katalogowy odpowiadał standardowym klockom. Od tego momentu zrobiłem na tym komplecie 18000 i już bez kłopotów, niedawno zmieniałem tylko zużyte klocki ale na własną rękę i zamontowałem EBC w wersji standard, dałem jakieś 150 zł plus wymiana u znajomego mechanika za 60 zł - cała akcja wyszła około 200 zł a w serwisie pewnie 500-700 zł :/
jarekk
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 7 mar 2017, o 15:02
Model Lexusa: IS200t 2017
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: jarekk »

gdzie w Warszawie (Puławska, Wola, Żerań) na pierwszy przeglad po 15k?
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: niven »

tomcyt pisze:co do tarcz to u mnie wymienili przy drugim zniszczeniu na nacinane które wyglądają ja te z GSF (dodawałem zdjęcie na 36 stronie w tym wątku) ale klocki raczej zastosowali takie same jak na pierwszy montaż - przynajmniej numer katalogowy odpowiadał standardowym klockom. Od tego momentu zrobiłem na tym komplecie 18000 i już bez kłopotów, niedawno zmieniałem tylko zużyte klocki ale na własną rękę i zamontowałem EBC w wersji standard, dałem jakieś 150 zł plus wymiana u znajomego mechanika za 60 zł - cała akcja wyszła około 200 zł a w serwisie pewnie 500-700 zł :/
Gdzie kupiłeś EBC za takie małe pieniądze?

Rozumiem że serwisujesz w Katowicach?

jarekk pisze:gdzie w Warszawie (Puławska, Wola, Żerań) na pierwszy przeglad po 15k?
ja od siebie polecę ASO Toyoty - nie narusza to warunków gwarancji a cena jest śmieszna - przegląd po 15k 420zł plus koszt własnego oleju i filtrów (poza olejowym bo ten z ASO). Na drugi po 30k jestem już umówiony - zakres większy cena 550zł plus te same części co wyżej ogarnięte we własnym zakresie
pss
Lex Driver
Posty: 509
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pss »

To samo co u każdego nie pozwala się rozstać -kasa a raczej jej brak
ja od siebie polecę ASO Toyoty - nie narusza to warunków gwarancji a cena jest śmieszna - przegląd po 15k 420zł plus koszt własnego oleju i filtrów (poza olejowym bo ten z ASO). Na drugi po 30k jestem już umówiony - zakres większy cena 550zł plus te same części co wyżej ogarnięte we własnym zakresie
hahaha

Brzydkie pociski o pieniążki, no ale cebula mocno, jakie to polskie ;)
Awatar użytkownika
cardiologist
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 maja 2017, o 09:21
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: cardiologist »

tomcyt pisze:co do tarcz to u mnie wymienili przy drugim zniszczeniu na nacinane które wyglądają ja te z GSF (dodawałem zdjęcie na 36 stronie w tym wątku) ale klocki raczej zastosowali takie same jak na pierwszy montaż - przynajmniej numer katalogowy odpowiadał standardowym klockom. Od tego momentu zrobiłem na tym komplecie 18000 i już bez kłopotów, niedawno zmieniałem tylko zużyte klocki ale na własną rękę i zamontowałem EBC w wersji standard, dałem jakieś 150 zł plus wymiana u znajomego mechanika za 60 zł - cała akcja wyszła około 200 zł a w serwisie pewnie 500-700 zł :/
tomcyt, masz auto na gwarancji? Można wymieniać klocki na własną rękę poza ASO?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: liquid8p i 11 gości