Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: niven »

akcja serwisowa na to jest :D
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Dawid0ss »

niven pisze:akcja serwisowa na to jest :D
Spalonego też ogarną ? ;-)
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: niven »

Auto ze zdjęcia to f10 czyli ma już minimum 3 lata. Prawdopodobnie jest po gwarancji i nie wiadomo jak było serwisowane
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: ledziu »

Dawid0ss pisze:
niven pisze:akcja serwisowa na to jest :D
Spalonego też ogarną ? ;-)
Fan bmw wszystko ogarnie...kwestia serwisu :biggrin2:

A tak nawiasem mówiąc to gdyby to opisał ktoś w tym temacie to niektórzy musieliby popełnić sekuku i to zbiorowe :biggrin2:
pss
Lex Driver
Posty: 516
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pss »

No jest napisane, że po przeglądzie świeżo i ASO powiedziało, że EGR zrobią później.
Nie zdążyli :)

Już w mediach było kilka płonących bmw i powinni szybciej ogarniać, bo kiepsko to wygląda.

Ja tam w ogolę już problem z klockami i tarczami niż grilla pod maską  :biggrin2:

btw. g30 było produkowane od 2016, a problem w teorii obejmuje 2017, nie chwyta tego 2.0 i 3.0 ? :)
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: niven »

ja w g01 miałem to już robione wiec żyłem w świadomości ze to chwyta wszystkie diesle serii G
Awatar użytkownika
sikor44
Lex user
Posty: 40
Rejestracja: 12 gru 2018, o 19:24
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: ŁDZ
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: sikor44 »

Znajomy ma F31 i też właśnie czeka aż BMW dostarczy ten moduł. Ostatnio się mocno poirytował jak ten artykuł się pojawił :)
Sikor#44 - Trener motocyklowy
https://www.facebook.com/Sikor44/
https://www.instagram.com/sikor44/
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: adamsky73 »

Poduszki powietrzne które w razie wypadku mogą zabić albo poważnie poranić to Toyota/Lexus ile czasu wymienia? Tacy teraz są producenci aut - jak Ci nie pasuje że coś skopaliśmy przy produkcji to kup inny model, zapraszamy do salonów ;)
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: ledziu »

adamsky73 pisze:Poduszki powietrzne które w razie wypadku mogą zabić albo poważnie poranić to Toyota/Lexus ile czasu wymienia?
Pewnie tak samo długo jak w BMW... bo BMW też miało poduszeczki Takaty z tego co pamiętam 2013-2017 w różnych modelach i dokładnie z tym samym problemem.
No ale wiesz pewnie tam to się nazywa "serwis" :biggrin2:

A jak coś to dla bezpieczeństwa jeszcze były problemy z serwem hebla ale króciutka produkcja zaledwie roczna i kilka modeli na poszczególne rynki ... no ale co tam silna noga pokona wroga nawet bez serwa :biggrin2:
Country
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2019, o 23:30
Model Lexusa: IS T200 2015
Skąd:: Wlkp
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Country »

Witam

Mam zamiar kupić IS z 2015r. Moje pytanie główne, od którego roku/miesiąca jest ten słynny lift zawieszenia przedniego, co zmienia ponoć całkowicie własności jezdne i jest aluminiowe?
Przebrnąłem przez 32 strony wątku i chyba nie zauważyłem odpowiedzi na to pytanie.
Co do samego silnika, skoro jest już 4 lata na rynku czy wyszły na jaw jakieś jego bolączki? Czy w ogóle te auto ma jakieś znaczące problemy w modelu z 2015r.? W piątek/sobotę jadę do salonu lexusa obejrzeć jeden model z niskim przebiegiem 40k km, ponoć w oryginalnym stanie lakierniczo blacharskim.. Obawiam się, że jutro nie będę miał czasu przebrnąć przez ten wątek, a teraz już padam w końcu 2h w nocy.

Zapomniałbym, model nie ma nawigacji, gdzieś tu mi się obiło, że ponoć idzie zrzucić ekran telefonu na ekran w IS, tylko są problemy z jakimiś tam telefonami. Czy nowy soft naprawił ten problem i czy to działa w ogóle, a jak tak czy nie laguje, chodzi płynnie. Bo jeśli mógłbym przerzucić program do nawigacji z tel. np.: google map na ekran lexa to nie potrzebuje nawigacji fabrycznej :)

Dzięki za pomoc.

ps.: mam na oku jeszcze auto z innego segmentu, Mini Countryman też z 2015r. I się zastanawiam na tymi dwoma autami. Ale pewnie potraktujecie to jako profanacje forum ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości