Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Dawid0ss »

Sebek pisze:a byl to silnik toyoty czy lexusa? :doh:
To akurat jest nieważne. Lexus zdecydował się na montaż tego silnika w swoich autach i to on ponosi pełną odpowiedzialność za ich awaryjność.

Ja również jestem bardzo ciekaw nowego silnika benzynowego z doładowaniem. Nowych aut jest w Polsce jak na lekarstwo, więc pewnie poczekamy sobie min 4-6 lat, zanim zacznie się fala sprowadzania tego auta z zachodu.

Pzdr
Awatar użytkownika
Kriss1970
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:29
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Kriss1970 »

w tym tkwi cały problem nie ma miarodajnych opinii ludzi którzy trochę tymi autami pojeździli i mogą wypowiedzieć się bezstronnie co im się podoba a co nie pasuje -podoba mi się to auto ceny są skonfigurowane na rozsądnych poziomach tylko jazda próbna nie jest miarodajnym testem chciałbym poznać merytoryczną opinie , a tu bazarek sie zrobił kto s........ silnik toyota czy lex pozdr!
Toxic
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2016, o 20:00
Model Lexusa: is 200t
Skąd:: Ząbki
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Toxic »

Co prawda dopiero zawitałem na forum i jeszcze nie miałem czasu zaprezentować IS'a, ale opinią na temat IS 200t chętnie się podzielę.
Pozdrawiam.
Wiener
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 28 lis 2015, o 18:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Warszawka
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Wiener »

Nowy silnik, więc nikt niczego mądrego nie powie. To samo z nowymi silnikami Mazdy, VW, Mercedesa itd. Tutaj możemy polegać tylko na marce. Ja jakoś bardziej ufam bezawaryjności Lexa, niż bezawaryjności BMW. Zresztą co my tutaj dyskutujemy o awaryjności silnika, który ma zaledwie 2 lata w NX, skoro trudno jest dostać rzetelne informacje na temat awaryjności starego passata B7. Jedni będą pisali, że miodzio, inni że szrot. Są różne motywy do podawania informacji nieprawdziwej ( przykładowo - będę pisał, że miodzio, to drożej sprzedam hyhy). Co do 200t - pewnie go zdążyli dopracować jak już 2 lata jest w NXie. Nie słyszałem nic złego o NXach, a pewnie niektóre swoje już wyjeździły. Lexusa kupuje się rozumem, a nie sercem i ta marka nie może sobie pozwolić na takie jaja jak VW przy TSI, które potrafiły spalić litr oleju w 200km.
Awatar użytkownika
Kriss1970
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:29
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Kriss1970 »

ja kupuję i rozumem i sercem i zanim podejmę decyzje mam zwyczaj popytać ludzi którzy maja jakieś zdanie na interesujący mnie temat a jeśli chodzi o wtopy ...to jednak były z dieslem 2.2 czyż nie tak .....i w lexie ?
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Dawid0ss »

Kriss1970 pisze:ja kupuję i rozumem i sercem i zanim podejmę decyzje mam zwyczaj popytać ludzi którzy maja jakieś zdanie na interesujący mnie temat a jeśli chodzi o wtopy ...to jednak były z dieslem 2.2 czyż nie tak .....i w lexie ?
Na Twoim miejscu bym ostro poczytał zagraniczne fora. W USA Lexus bije rekordy sprzedaży. Użytkowników Ci tam pod dostatkiem ;-) Pzdr
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: tomekb »

A ją mam propozycję wypozycz na krótki termin is 200t i pojeździj nim przez tydzień i się przekonasz co i jak
Myślę że tutaj znajdziesz 200t http://dollar-rentacar.pl/samochody.html właścicielem dokłada jest ta sama osba co ma Lexusa i Toyotę w Katowicach oraz Armadę myślę że 200t powinni już mieć
Wiener
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 28 lis 2015, o 18:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Warszawka
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Wiener »

Nowoczesne diesle to generalnie wtopa... jeśli ktoś oczekuje bezawaryjności wolnossącej benzyny. Chociażby DPFy i EGR, które prędzej czy później siądą, drogie pompowtryskiwacze. Subaru też miało problem i to bardzo poważny z dieslami, mimo że samochody te są generalnie mało awaryjne. Oczywiście to nie usprawiedliwia ani Lexa, ani Subaru.

W tydzień nie wyjdą wady. W 5 lat często nie wyjdą. A potem zacznie się jazda jak w VW czy Audi albo się nie zacznie.
Awatar użytkownika
Kriss1970
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:29
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Kriss1970 »

Dawid0ss pisze:
Kriss1970 pisze:ja kupuję i rozumem i sercem i zanim podejmę decyzje mam zwyczaj popytać ludzi którzy maja jakieś zdanie na interesujący mnie temat a jeśli chodzi o wtopy ...to jednak były z dieslem 2.2 czyż nie tak .....i w lexie ?
Na Twoim miejscu bym ostro poczytał zagraniczne fora. W USA Lexus bije rekordy sprzedaży. Użytkowników Ci tam pod dostatkiem ;-) Pzdr
dzięki za podpowiedz ....w sumie to oczywiste le nie pomyślałem o tym . :dirol:
Maguro
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 16 mar 2013, o 18:48
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Maguro »

Jeżdzę tym is-em od 3 tygodni więc za dużo nie powiem:-)
na plus: fajnie wyciszony,zadowalająca jakość materiałów,zawieszenie dobrze wybiera dziury,sporo miejsca,dobrze działający automat( 8 biegów)
na minus:" turbodziura" - szczególnie na niskich obrotach, chcesz szybko przyspieszyć a on myśli....( 7s-100km- wynik bardzo słaby jak na 245km) no i spalanie średnia z komputera 11,1/100km- a i tak zaniżone i to przy spokojnej jeździe
Jak masz jakieś pytania to pytaj :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości