Malowania Lexa na 062

Problemy dotyczące innych modeli niż wymienione
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lex1jz
Lex user
Posty: 181
Rejestracja: 29 gru 2011, o 20:48
Model Lexusa: Lexus IS200 (1jz)
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Malowania Lexa na 062

Post autor: Lex1jz »

Witam,

Poszukuję zajebistego lakiernika (dobry nie wystarczy), który podjął by się lakierowania is w białej lexusowskiej perle- 062. Najlepiej z okolic Polski południowej, osoby sprawdzonej i oczywiście w "rozsądnej kasie". Najlepiej w wykonaniu lepszym niż fabryka ;p
Lex

Re: Malowania Lexa na 062

Post autor: Lex »

czyżby wjechał Ci kolorek po Ełku ? a może 062 już miałeś wcześniej upatrzone :puchar: tak czy siak padło konkretnie
Pozdro dla Krakowskich dłubaczy i konstruktorów :piwko:
Narf
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 5 paź 2010, o 12:48
Model Lexusa: :)
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Malowania Lexa na 062

Post autor: Narf »

Lex1jz pisze: Poszukuję zajebistego lakiernika (dobry nie wystarczy), w "rozsądnej kasie"
o takim to jeszcze nigdy nie slyszalem... albo dobry, albo tani. chyba lepiej dolozyc teraz troche wiecej do lakiernika, niz pozniej poprawiac
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Malowania Lexa na 062

Post autor: klexus »

tu bys sie zdziwił znam takich co komory mają po $$$ a malować nie potrafią a cenią sie jak złota rączka, mój lakiernik mi powiedział śmieszną cenę i zdecydowałem sie i mam
Awatar użytkownika
MoodY
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 22 paź 2011, o 08:11
Model Lexusa: Gs430
Skąd:: Oberschlesien
Kontakt:

Re: Malowania Lexa na 062

Post autor: MoodY »

Jeszce nie widziałem, żeby jakikolwiek lakiernik, nawet HIPER DOBRY zrobił lepiej niż fabryka.
Znam jednego, ale nie spełnia wymagań...
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku....., to już żaden problem...
Swapy, tuning, mechanika... poprawianie po drrrrrrruciarzach!!! - Hasło reklamowe 2012.
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Malowania Lexa na 062

Post autor: tomekb »

Znam jednego w okolicach wadowic co sna 051 ja swoj wlasny wuec z 062 tez sobie poradzi wiem co mowie jesli chcesz to nr. podam ci naprv nie wiem czy sie podejmie malowac cale auto i za ile ale zadzwonic warto oczywiscie robotom nie dorowna ale zblizone rezultaty ma
Awatar użytkownika
Lex1jz
Lex user
Posty: 181
Rejestracja: 29 gru 2011, o 20:48
Model Lexusa: Lexus IS200 (1jz)
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Malowania Lexa na 062

Post autor: Lex1jz »

Lex pisze:czyżby wjechał Ci kolorek po Ełku ? a może 062 już miałeś wcześniej upatrzone :puchar: tak czy siak padło konkretnie
Pozdro dla Krakowskich dłubaczy i konstruktorów :piwko:
Zgadza się :D w 150% po Ełku jestem przekonany że najlepszy wybór to 062 i czarny dach (wiem że "mała" kradzież). Nie mogę się doczekać finału całości :dance3:
Awatar użytkownika
Lex1jz
Lex user
Posty: 181
Rejestracja: 29 gru 2011, o 20:48
Model Lexusa: Lexus IS200 (1jz)
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Malowania Lexa na 062

Post autor: Lex1jz »

tomekb pisze:Znam jednego w okolicach wadowic co sna 051 ja swoj wlasny wuec z 062 tez sobie poradzi wiem co mowie jesli chcesz to nr. podam ci naprv nie wiem czy sie podejmie malowac cale auto i za ile ale zadzwonic warto oczywiscie robotom nie dorowna ale zblizone rezultaty ma
zadzwonie, popytam, podeślij kontakt na priv :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość