Problem z drzwiami

Problemy dotyczące innych modeli niż wymienione
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kukis
Lex user
Posty: 80
Rejestracja: 3 paź 2010, o 11:40
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia/CWA
Kontakt:

Problem z drzwiami

Post autor: Kukis »

Mam pytanie, czy można jakoś wyregulować drzwi? Ostatnio podczas dość silnego wiatru "wyleciały" mi z ręki drzwi od kierowcy no i otworzyły się chyba trochę za bardzo. Zauważyłem, że od tamtej pory po zamknięciu drzwi jakby lekko odstawały, tzn nie domykały się do końca(1-2mm bardziej odstają niż te tylne). W czasie szybszej jazdy słychać szum powietrza i mnie to irytuje bardzo :angry: Da się coś z tym zrobić???
Jakie założenie masz??? - PROSTE!!! Walczyć i wygrywać!!!
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: Problem z drzwiami

Post autor: prosperopro »

blacharz lub probuj regulacja zamka i drzwi jakos docisnac ;D ostatnio jednemu z reporterow TVN Kornackiemu w odcinku z socha tez drzwi polecialy za daleko w maserattii :D
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
Awatar użytkownika
ccamillo
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2011, o 10:02
Model Lexusa: brak
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Problem z drzwiami

Post autor: ccamillo »

Możesz spróbować poluzowac rygier i młotkiem gumowym go przesunąć. Wydaje mi się, że po takiej naprawie będą sprężynować. Z drugie strony jakoś dziwnie, żeby drzwi się wygięły od wiatru :)
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Problem z drzwiami

Post autor: michalm320 »

A ja bym sam nie kombinował tylko pojechał do blacharza. Oni mają doświadczenie z ustawianiu karoserii więc myślę że za parę groszy Ci to zrobią
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości