Głeboka rysa

Problemy dotyczące innych modeli niż wymienione
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kukis
Lex user
Posty: 80
Rejestracja: 3 paź 2010, o 11:40
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia/CWA
Kontakt:

Głeboka rysa

Post autor: Kukis »

Zauważyłem dzisiaj na swoim :LEXUS: bardzo głęboką, chociaż nie wielką rysę :( prawdopodobnie jakiś :cenzura: specjalnie zarysował mi drzwi... Widać praktycznie blachę. I tu moje pytanie, co mógłbym z tym zrobić? Znacie jakiś sposób jak to zabezpieczyć lub zakamuflować?
Jakie założenie masz??? - PROSTE!!! Walczyć i wygrywać!!!
Awatar użytkownika
medyk
Lex user
Posty: 122
Rejestracja: 8 sie 2011, o 02:01
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Ashbourne IRL
Kontakt:

Re: Głeboka rysa

Post autor: medyk »

Miałem kiedyś podobny problem. Uporałem się z tym w prosty sposób. Dobrałem lakier w najbliższej lakierni wziąłem najmniejszą ilość dosłownie próbkę. Nałożyłem tą farbę zapałką tylko w samą rysę, lekko nadkładając żeby wystawała delikatnie poza powierzchnię lakieru na drzwiach. Po wyschnięciu spolerowałem wszystko lekkościerną pastą do polerowania tak żeby wszystko zrównało się do jednego poziomu i to wszystko. Wyszło dobrze. Nie nazwał bym tego fachową naprawą ale już mnie to nie dziobało po oczach ;)
Jeżeli zrobisz to czego się boisz osiągniesz to czego chcesz...
Awatar użytkownika
Jacek
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 12 sie 2011, o 20:23
Model Lexusa: miałem LS400 UCF20 :(
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Głeboka rysa

Post autor: Jacek »

Kukis pisze:Zauważyłem dzisiaj na swoim :LEXUS: bardzo głęboką, chociaż nie wielką rysę :( prawdopodobnie jakiś :cenzura: specjalnie zarysował mi drzwi... Widać praktycznie blachę. I tu moje pytanie, co mógłbym z tym zrobić? Znacie jakiś sposób jak to zabezpieczyć lub zakamuflować?
Jezeli przeszlo do blachy to tylko zaprawka. Bardzo dobre maja tutaj http://www.pielegnowacauto.pl/zaprawka- ... mplet.html

Jest tam na stronie tez poradnik jak to wszystko zrobic, POLECAM :)
Awatar użytkownika
Kukis
Lex user
Posty: 80
Rejestracja: 3 paź 2010, o 11:40
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia/CWA
Kontakt:

Re: Głeboka rysa

Post autor: Kukis »

Fajny ten zestaw, tylko jest jeden problem... Mój Lex był oryginalnie biały, ale został przemalowany na białą perłę i nie bardzo byłoby jak dobrać kolor przez internet :/
Jakie założenie masz??? - PROSTE!!! Walczyć i wygrywać!!!
Awatar użytkownika
Jacek
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 12 sie 2011, o 20:23
Model Lexusa: miałem LS400 UCF20 :(
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Głeboka rysa

Post autor: Jacek »

No to pozostaje Ci podjechac do jakiejs mieszalni lakierow w Trojmiescie i dobierac kolor. Oni maja takie specjalne wzorniki, przykladasz to do lakieru i patrzysz czy odcien sie zgadza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości