głupota konstruktorów Lexusa

Problemy dotyczące innych modeli niż wymienione
Jerycho
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2010, o 22:32
Model Lexusa: Gs 300
Kontakt:

Re: głupota konstruktorów Lexusa

Post autor: Jerycho »

Dzięki za podpowiedzi. Nie pozostaje nic innego jak tylko zaczekać na cieplejsze dni, bo przy -17 to raczej ciężko wykminić czy jest odpływ czy go brak :)
OGON
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2014, o 20:31
Model Lexusa: is 250
Skąd:: Radom
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: głupota konstruktorów Lexusa

Post autor: OGON »

Witam, ten odpływ nad skrzynią to w is 250 mkII jest? bo nie napisane jest o jaki samochód chodzi
Firlej
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 31 mar 2016, o 21:23
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: głupota konstruktorów Lexusa

Post autor: Firlej »

Ja akurat odpływ mam drożny. Dziwi mnie natomiast fakt, że woda z klimy skrapla się na skrzynię biegów. Uważam że jest to błąd konstruktorów Lexusa. Trudny dostęp z kolei sprawia, że skierowanie tych skroplin gdzieś obok skrzyni jest mocno utrudniony... No może ktoś ma jakiś patent...?
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: głupota konstruktorów Lexusa

Post autor: Pawcio1979 »

Ta mała rurka to pryszcz :fiu:
Błąd konstrukcyjny to był jak robiłem w autobusach MAN. Jedna śrubka trzymająca poręcz do podłogi była za długa przez co wchodziła w ..........zbiornik paliwa :biggrin2:
Żeby wymienić dziurawy zbiornik paliwa trzeba było wywalić wszystkie siedzenia, rurki poręczy, wykładzinę i podłogę :lol: Najlepsze, że te autobusy pojechały do Paryża i tam były naprawiane :lol:

Wracając do tego odprowadzenia wody z parownika klimy to może ktoś coś grzebał albo niechcący ją do środka wcisnął?
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości