Czarny dach

Problemy dotyczące innych modeli niż wymienione
Awatar użytkownika
Kukis
Lex user
Posty: 80
Rejestracja: 3 paź 2010, o 11:40
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia/CWA
Kontakt:

Re: Czarny dach

Post autor: Kukis »

Dowiadywałem się i jest tak jak faktycznie mówicie, że malowanie nawet taniej wychodzi niż oklejenie :O dziwna sprawa... wydawało mi się, że naklejenie folii to nic skomplikowanego a to taki drogi interes :P

allenddz sam będziesz obklejał dach czy dajesz to do zrobienia? Jaką folię najlepiej zamówić?

dommell Tak chodzi tylko i wyłącznie o efekt wizualny :P Ty czarny dach już masz :D ale mógłbyś zrobić sobie jakiś inny kolor, np. biały :P
Jakie założenie masz??? - PROSTE!!! Walczyć i wygrywać!!!
Awatar użytkownika
allenddz
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 22 gru 2010, o 15:21
Model Lexusa: is 200
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Re: Czarny dach

Post autor: allenddz »

Kukis pisze:Dowiadywałem się i jest tak jak faktycznie mówicie, że malowanie nawet taniej wychodzi niż oklejenie :O dziwna sprawa... wydawało mi się, że naklejenie folii to nic skomplikowanego a to taki drogi interes :P

allenddz sam będziesz obklejał dach czy dajesz to do zrobienia? Jaką folię najlepiej zamówić?

dommell Tak chodzi tylko i wyłącznie o efekt wizualny :P Ty czarny dach już masz :D ale mógłbyś zrobić sobie jakiś inny kolor, np. biały :P
Daje do zrobienia. Mam znajomego co obkleja auta. Jaka folia to nie mam pojęcia powiem Ci jak już zrobie :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości