żarówki świateł drogowych ls430 lift

Problemy dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

żarówki świateł drogowych ls430 lift

Post autor: hydrant23 »

witam, założyłem do lsa DRL(według opisu Owczara-wszystko gra, aczkolwiek z zestawem dostałem dodatkowo przekaźniki i diody do podłączenia na kable zasilające świateał drogowe, na to nie mam warunków aby podłączyć ), niestety światła drogowe świecą na żółto, wymieniał ktoś żarówki na jakieś jaśniejsze/bielsze? a przy okazji jakieś polecane jasne żarówki postojowe-może led?, no i jak je wymienić? bo nie mogłem zlokalizować od str. silnika :fiu:
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: żarówki świateł drogowych ls430 lift

Post autor: hydrant23 »

A więc zamówiłem Osram HB3 +150 , oraz OSRAM W5W 501 LEDriving 6000K Cool White LED . Zobaczę czy warto było wydać tyle kasy. Do postojówek dostęp utrudniony ale się da :bor:
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: żarówki świateł drogowych ls430 lift

Post autor: gmiter »

Ważne aby drogowych nie brać LED tylko standardowe o jasnej barwie bo często wprowadzają zakłócenia dla radia przez przetworniczki wewnątrz.
Awatar użytkownika
marchewa195
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 19 cze 2018, o 22:20
Model Lexusa: LS430 / GS430 / RX330
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: żarówki świateł drogowych ls430 lift

Post autor: marchewa195 »

DIody czasem trzeba wlutować, bo zdarza się że włączenie długich potrafi spalić bezpiecznik przy module DRL. CO ciekawe u mnie w GS nic się nie działo a w LS musiałem wlutować te diody....
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: żarówki świateł drogowych ls430 lift

Post autor: hydrant23 »

marchewa195 pisze:DIody czasem trzeba wlutować, bo zdarza się że włączenie długich potrafi spalić bezpiecznik przy module DRL. CO ciekawe u mnie w GS nic się nie działo a w LS musiałem wlutować te diody....
właśnie o tym czytałem, na razie nic takiego nie ma miejsca więc zostawiam jak jest, w razie co zestaw czeka na instalację.

ledowych żarówek do świateł drogowych nie zamierzałem kupować, drogie w cholerę jeśli miały by być firmowe/porządne,

jeśli nie zapomnę to nagram jak wyglądają aktualnie światła, a jak po wymianie żarówek, sam jestem ciekawy różnicy
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: żarówki świateł drogowych ls430 lift

Post autor: hydrant23 »

po wymianie... a więc filmu ani zdjęć nie zrobiłem - telefon zostawiłem w domu i z lenistwa nie chciało mi się już wracać... jeśli chodzi o światła drogowe - wymieniłem najpierw żarówki w jednej lampie i różnica jasności jest , w dzień może nie spektakularna , również na drl jest progres- aczkolwiek liczyłem na lepszy efekt , pozycyjne ledy robią kolosalną różnicę i tutaj się nie zawiodłem- świecą jaśniej aniżeli żaróweczki normalne oraz białym czystym światłem w końcu brak żółci




Obrazek


w noc naprawdę nieźle świecą jako długie ...delikatna poświata niebieskiego w kloszu
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości