Składanie lusterek zewnętrznych

Problemy dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marchewa195
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 19 cze 2018, o 22:20
Model Lexusa: LS430 / GS430 / RX330
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Składanie lusterek zewnętrznych

Post autor: marchewa195 »

Czy ktoś miał podobny kłopot:
Jak temperatura spada poniżej 10 stopni to prawe lusterko zewnętrzne składa się tylko 1/3 tego co powinno, lewe działa normalnie. Aby złożyć całkowicie muszę kilkakrotnie ręcznie naciskać składanie. Jak temperatura jest powyżej 10 składa się prawie całkiem, a jak zaparkuję tak że jest bardzo nagrzane - problem nie występuje...
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Składanie lusterek zewnętrznych

Post autor: q3_ »

Mam podobnie ale: prawe działa zawsze dobrze, a lewe składa się dobrze za to przy rozkładaniu, jak jest zimno trzeba ponowić. Pewnie trzeba wyczyścić/nasmarować. Specjalnie mi to nie przeszkadza, więc póki co żyję z tym.
Afrost
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 30 mar 2015, o 23:01
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Białystok
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Składanie lusterek zewnętrznych

Post autor: Afrost »

U mnie efekt skokowego zamykania tzn. klikania przyciskiem od składania lusterka występuje wyłącznie po użyciu myjki i zalaniu lusterka, jak wyschnie działa normalnie, zimą również nie ma problemu, ale wystarczy umyć samochód i zalać lusterko i pewne, że się nie zamknie do końca lub nie otworzy bez wspomagania.
Awatar użytkownika
marchewa195
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 19 cze 2018, o 22:20
Model Lexusa: LS430 / GS430 / RX330
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Składanie lusterek zewnętrznych

Post autor: marchewa195 »

Znaczy że będę prekursorem rozbiórki tego elementu! I dobrze. Postaram się opisać ewentualnie zdjęcia zrobić z procesu naprawy. Warunki są jednak dwa. 1. Wolny czas 2. Cieplej niż 15 stopni (nie ogrzewany garaż)
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Składanie lusterek zewnętrznych

Post autor: q3_ »

Nie jestem pewien czy kolega Owczar tego nie robił. Mam wrażenie że gdzieś na forum czytałem opis.

Q3
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości