Oświetlenie lusterek zewnętrznych LS 600H 2008r.

Problemy dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
NUTI
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 8 paź 2017, o 01:46
Model Lexusa: LS 600h
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Oświetlenie lusterek zewnętrznych LS 600H 2008r.

Post autor: NUTI »

Witam serdecznie wszystkich. Od pewnego czasu jestem posiadaczem LS 600h z 2008r. Z racji zainstalowanych bogatych opcji samochód cały czas mnie zaskakuje, jak na razie szło mi nieźle ale za Chiny nie wiem o co chodzi ze lampkami pod lusterkami zewnętrznymi ? żarówki są włożone, nawet sprawne a nie działają. Czy może ktoś rzucić trochę światła na ten problem. Dziękuję. Irek.
NUTI
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 8 paź 2017, o 01:46
Model Lexusa: LS 600h
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Oświetlenie lusterek zewnętrznych LS 600H 2008r.

Post autor: NUTI »

Też tak myślałem ale niestety nie. W środku faktycznie zapala się światło a na zewnątrz nie. :(
Awatar użytkownika
MateoM
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 5 sty 2016, o 10:49
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Oświetlenie lusterek zewnętrznych LS 600H 2008r.

Post autor: MateoM »

To zdecydowanie odszukaj co jest przyczyną, bo to bardzo fajna opcja. W GS ułatwia wysiadanie z suchym albo... czystym butem w zależności gdzie parkujesz i czy sąsiedzi sprzątają po psie :P

Pewnie nie wina żarówki, więc może kable. Pozostaje też możliwość, że ktoś to wyłączył w ustawieniach. W niektórych autach możesz to ustawić sam, z winnych będzie pewnie trzeba podpiąć komputer, nie wiem jak w Twoim. Od kilku miesięcy mam jeszcze RX450H z 2011 roku i tam masz menu ustawień przełącznikiem na kierownicy. Możesz przełączyć sobie średnie spalanie, chwilowe itd na tym monitorku, ale jak dłużej przytrzymasz, to odpala się ukryte menu, dostępne tylko podczas postoju, tam mam właśnie ustawienia takie jak ułatwianie wsiadania, oświetlenie zewnętrzne, odprowadzanie reflektorami itd. Zerknij czy w LS nie jest podobnie.
NUTI
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 8 paź 2017, o 01:46
Model Lexusa: LS 600h
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Oświetlenie lusterek zewnętrznych LS 600H 2008r.

Post autor: NUTI »

Witam niestety nie jest to wina żarówek podobno można włączyć tą funkcję z poziomu wizyty w ASO. Dam znać jak się sprawa zakończy. :). Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości